Звезденбург (Бургас)

BGSupporters форум

Звезденбург (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Д Устрем (Тънково) 3:8
12.09.2020 17:00 2 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 2:10
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Свети Никола (Бургас) 3:8
22.09.2020 17:00 4 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:3
27.09.2020 17:00 5 кръг Г Камено (Камено) 1:3
04.10.2020 13:30 6 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 4:1
11.10.2020 16:00 7 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:2
14.02.2021 15:00 8 кръг Д Вихър (Айтос) 5:2
25.10.2020 14:30 9 кръг Г Ропотамо (Приморско) 2:5
01.11.2020 14:30 10 кръг Д Липа (Череша) анл.
08.11.2020 14:30 11 кръг Г Русокастро (Русокастро) 3:2
14.11.2020 14:30 12 кръг Д Атлетик 2018 (Каблешково) 4:6
22.11.2020 14:30 13 кръг Г Черно море-Рудник (Бургас) 3:0
28.11.2020 14:30 14 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 1:4
05.12.2020 14:30 15 кръг Г Странджанец (Царево) 1:5
21.02.2021 14:30 16 кръг Г Устрем (Тънково) 6:1
28.02.2021 14:30 17 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 2:3
отложен 18 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
07.03.2021 15:30 19 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:2
13.03.2021 15:30 20 кръг Д Камено (Камено) 0:3
21.03.2021 15:30 21 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 1:4
отложен 22 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
10.04.2021 17:00 23 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
17.04.2021 17:00 24 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
- 25 кръг
почива
30.04.2021 18:00 26 кръг Д Русокастро (Русокастро) -:-
08.05.2021 18:00 27 кръг Г Атлетик 2018 (Каблешково) -:-
15.05.2021 18:00 28 кръг Д Черно море-Рудник (Бургас) -:-
23.05.2021 18:00 29 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
30.05.2021 18:00 30 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ропотамо (Приморско) 19 8 2 9 44:42 26
10 Странджанец (Царево) 19 7 1 11 28:40 22
11 Звезденбург (Бургас) 19 5 2 12 46:72 17
12 Устрем (Тънково) 19 4 2 13 35:60 14
13 Русокастро (Русокастро) 19 4 2 13 28:59 11
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
09.08.2020 18:00 - Г Бяла река 1 (Зайчар) 5:6
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
16.09.2020 17:00 - Д Карнобат (Карнобат) 0:3

Звезденбург (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:00 1 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
03.10.2020 11:30 2 кръг Г Поморие (Поморие) 11:0
10.10.2020 10:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:0
18.10.2020 10:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
25.10.2020 10:00 5 кръг Г Звездичка (Бургас) 5:0
01.11.2020 11:30 6 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:1
07.11.2020 11:30 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 5:0
20.03.2021 09:30 8 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0
отложен 9 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
11.04.2021 10:00 10 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
18.04.2021 11:30 11 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
25.04.2021 10:00 12 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
09.05.2021 11:30 13 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
15.05.2021 10:00 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Звезденбург (Бургас) 8 8 0 0 33:3 24
2 Бургас спорт (Бургас) 7 6 0 1 31:6 18
3 Несебър (Несебър) 8 4 1 3 18:16 13
4 Нефтохимик 1962 (Бургас) 8 4 0 4 18:10 12
5 Черноморец 1919 (Бургас) 8 3 2 3 17:25 11

Звезденбург (Бургас)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
01.09.2020 17:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
Област Бургас / Финал
08.09.2020 17:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници