Звезденбург (Бургас)

BGSupporters форум

Звезденбург (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2021 17:00 1 кръг Д Странджанец (Царево) 0:3
12.09.2021 17:00 2 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) анл.
18.09.2021 17:00 3 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) анл.
26.09.2021 17:00 4 кръг Г Манолич (Манолич) анл.
02.10.2021 16:00 5 кръг Д Русокастро (Русокастро) анл.
10.10.2021 16:00 6 кръг Г Бургас спорт (Бургас) анл.
16.10.2021 16:00 7 кръг Д Ропотамо (Приморско) анл.
24.10.2021 16:00 8 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) анл.
30.10.2021 16:00 9 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) анл.
06.11.2021 14:30 10 кръг Г Вихър (Айтос) анл.
13.11.2021 14:30 11 кръг Д Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) анл.
20.11.2021 14:30 12 кръг Д Камено (Камено) анл.
28.11.2021 14:30 13 кръг Г Свети Никола (Бургас) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Русокастро (Русокастро) 5 1 2 2 2:5 5
11 Странджанец (Царево) 6 0 2 4 6:18 2
12 Бяла река 1 (Зайчар) 6 0 1 5 4:18 1
13 Ропотамо (Приморско) 6 0 0 6 5:23 0
-- Звезденбург (Бургас) 1 0 0 1 0:3 -

Звезденбург (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 17:00 1 кръг Г Левски (София) 0:7
28.08.2021 10:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:4
04.09.2021 16:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 2:7
11.09.2021 10:30 4 кръг Д Ботев (Враца) 0:1
19.09.2021 16:00 5 кръг Г Септември (София) 0:3
26.09.2021 13:00 6 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
03.10.2021 10:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:10
10.10.2021 10:30 8 кръг Д Национал (София) 0:1
17.10.2021 10:00 9 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 4:0
24.10.2021 13:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
31.10.2021 13:30 11 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 12 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 14 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 16 кръг Д Левски (София) -:-
- 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 18 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 20 кръг Д Септември (София) -:-
- 21 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 23 кръг Г Национал (София) -:-
- 24 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 27 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 29 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 30 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Ботев (Пловдив) 10 3 1 6 12:21 10
13 Черно море (Варна) 10 2 2 6 17:23 8
14 Ботев (Враца) 10 1 0 9 7:56 3
15 Звезденбург (Бургас) 10 1 0 9 9:38 3
16 ФК Спартак 1919 (Плевен) 10 0 0 10 2:29 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници