Белица (Белица)

BGSupporters форум

Белица (Белица)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2016 18:00 1 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
03.09.2016 16:30 2 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:1
10.09.2016 16:30 3 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:2
18.09.2016 16:30 4 кръг Г Левски 96 (Главиница) 3:0
25.09.2016 16:30 5 кръг Д Добруджа (Искра) 4:2
02.10.2016 15:30 6 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 2:0
- 7 кръг
почива
15.10.2016 15:30 8 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 4:1
22.10.2016 15:30 9 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:3
29.10.2016 15:30 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:0
12.11.2016 14:30 11 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 2:3
11.03.2017 12 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 13 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 14 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 15 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 16 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 17 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 20 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 21 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 22 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Белица (Белица) 10 8 0 2 32:13 24
2 Добруджа (Ситово) 10 7 2 1 21:9 23
3 Спортист (Кайнарджа) 10 7 1 2 29:9 22
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 10 6 1 3 15:10 19
5 Трансмариска 2013 (Тутракан) 10 5 3 2 15:11 18

Белица (Белица)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2016 16:30 1 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0
03.09.2016 15:00 2 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 8:0
10.09.2016 15:00 3 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 8:1
18.09.2016 15:00 4 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
25.09.2016 15:00 5 кръг Д Добруджа (Искра) 6:0
02.10.2016 14:00 6 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 9:0
- 7 кръг
почива
15.10.2016 14:00 8 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 7:1
22.10.2016 14:00 9 кръг Г Добруджа (Ситово) 4:0
29.10.2016 14:00 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:0
12.11.2016 13:00 11 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 2:1
11.03.2017 12 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 13 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 14 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 15 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 16 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 17 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 20 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 21 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 22 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 10 10 0 0 61:9 30
2 Белица (Белица) 10 9 0 1 52:6 27
3 Спортист (Кайнарджа) 10 7 1 2 47:9 22
4 Айдемир (Айдемир) 10 6 1 3 45:10 19
5 Добруджа (Искра) 10 6 0 4 21:34 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 2 място
2014/2015 "В" група 11 място
2013/2014 "В" група 7 място
2012/2013 "В" група 3 място
2011/2012 "В" група 4 място
2010/2011 "В" група 8 място
2009/2010 А ОФГ СС 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2015 8.186 53
април 2015 5.500 70
март 2015 7.419 65
декември 2014 12.358 44
октомври 2014 8.433 65
септември 2014 5.608 77
май 2014 12.247 49
април 2014 8.593 64
март 2014 12.883 40
ноември 2013 11.849 60
септември 2013 18.942 30
август 2013 10.313 62
май 2013 21.085 25
април 2013 15.526 42
март 2013 3.818 82
ноември 2012 10.661 58
октомври 2012 15.753 36
септември 2012 9.107 69
май 2012 9.298 68
април 2012 10.138 62
март 2012 16.716 38
ноември 2011 13.878 55
октомври 2011 11.922 55
септември 2011 15.675 39
август 2011 10.018 67
май 2011 12.251 56
април 2011 12.177 56
март 2011 2.117 104
ноември 2010 1.953 111
октомври 2010 12.734 56
септември 2010 12.081 64
август 2010 8.559 83
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници