Ботев 1936 (Професор Иширково)

BGSupporters форум

Ботев 1936 (Професор Иширково)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 17:00 1 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
27.09.2020 17:00 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:1
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:7
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:2
18.10.2020 16:00 6 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:3
25.10.2020 15:00 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:2
31.10.2020 15:00 8 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:3
07.11.2020 14:30 9 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 1:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 12 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 13 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 14 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 15 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 17 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 18 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Добруджа (Искра) 8 3 2 3 14:12 11
6 Левски 96 (Главиница) 8 3 1 4 14:20 10
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 8 2 0 6 6:21 6
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 8 1 0 7 9:25 3
9 Айдемир (Айдемир) 8 0 0 8 6:39 0

Ботев 1936 (Професор Иширково)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 15:00 1 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0
20.09.2020 15:00 2 кръг Г Добруджа (Искра) 4:1
27.09.2020 15:00 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 2:3
04.10.2020 14:00 4 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:9
11.10.2020 14:00 5 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:8
18.10.2020 14:00 6 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
25.10.2020 13:00 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:4
31.10.2020 13:00 8 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
07.11.2020 13:00 9 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 12 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 13 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 14 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 15 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 17 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 18 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Заря 2006 (Цар Самуил) 8 2 1 5 9:20 7
6 Раковски 2005 (Калипетрово) 8 2 1 5 6:22 7
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 8 2 0 6 11:31 6
8 Добруджа (Искра) 8 2 0 6 10:31 6
9 Айдемир (Айдемир) 8 1 2 5 9:31 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 7 място
2018/2019 А ОФГ СС 6 място
2017/2018 А ОФГ СС 4 място
2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници