Добруджа (Искра)

BGSupporters форум

Добруджа (Искра)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
26.09.2020 17:00 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:1
04.10.2020 16:00 4 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:4
10.10.2020 16:00 5 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:1
18.10.2020 16:00 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:2
24.10.2020 15:00 7 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:1
31.10.2020 15:00 8 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:2
07.11.2020 14:30 9 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
21.03.2021 15:30 10 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
28.03.2021 15:30 11 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
11.04.2021 16:30 12 кръг Д Айдемир (Айдемир) 7:0
17.04.2021 16:30 13 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:4
24.04.2021 16:30 14 кръг Д Левски 96 (Главиница) 5:1
01.05.2021 17:30 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
08.05.2021 17:30 16 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 5:0
15.05.2021 17:30 17 кръг Г Добруджа (Ситово) 3:4
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Раковски 2005 (Калипетрово) 16 10 3 3 38:16 33
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 9 4 3 37:19 31
5 Добруджа (Искра) 16 7 2 7 36:27 23
6 Левски 96 (Главиница) 16 5 2 9 22:43 17
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 4 1 11 15:39 13

Добруджа (Искра)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 15:00 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:7
20.09.2020 15:00 2 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:4
26.09.2020 15:00 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 3:2
04.10.2020 14:00 4 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:0
10.10.2020 14:00 5 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:4
18.10.2020 14:00 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:7
24.10.2020 13:00 7 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:4
31.10.2020 13:00 8 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:3
07.11.2020 13:00 9 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
21.03.2021 14:00 10 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:2
28.03.2021 14:00 11 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
11.04.2021 15:00 12 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:0
17.04.2021 15:00 13 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:1
24.04.2021 15:00 14 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:3
01.05.2021 16:00 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
08.05.2021 16:00 16 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 6:0
15.05.2021 16:00 17 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:2
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Добруджа (Ситово) 16 12 1 3 62:6 37
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 7 0 9 26:39 21
5 Добруджа (Искра) 16 6 0 10 26:43 18
6 Заря 2006 (Цар Самуил) 16 5 1 10 19:45 16
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 5 0 11 24:54 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 5 място
2019/2020 А ОФГ СС 4 място
2018/2019 А ОФГ СС 1 място
2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 5 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 3 място
2011/2012 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници