Левски 96 (Главиница)

BGSupporters форум

Левски 96 (Главиница)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:3
19.09.2020 17:00 2 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:9
27.09.2020 17:00 3 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
03.10.2020 16:00 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:1
10.10.2020 16:00 5 кръг Д Добруджа (Искра) 1:1
17.10.2020 16:00 6 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
24.10.2020 15:00 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
31.10.2020 15:00 8 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:1
08.11.2020 14:30 9 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4
- 10 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 11 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 12 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 13 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 14 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 15 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 18 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 8 5 1 2 19:11 16
5 Добруджа (Искра) 8 3 2 3 14:12 11
6 Левски 96 (Главиница) 8 3 1 4 14:20 10
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 8 2 0 6 6:21 6
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 8 1 0 7 9:25 3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2020 18:30 - Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:2

Левски 96 (Главиница)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 15:00 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:0
19.09.2020 15:00 2 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:0
27.09.2020 15:00 3 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:0
03.10.2020 14:00 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:0
10.10.2020 14:00 5 кръг Д Добруджа (Искра) 4:0
17.10.2020 14:00 6 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
24.10.2020 13:00 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
31.10.2020 13:00 8 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
08.11.2020 13:00 9 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
- 10 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 11 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 12 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 13 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 14 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 15 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 18 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 8 8 0 0 22:0 24
2 Спортист (Кайнарджа) 8 7 0 1 42:4 21
3 Добруджа (Ситово) 8 6 0 2 35:3 18
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 8 4 0 4 18:20 12
5 Заря 2006 (Цар Самуил) 8 2 1 5 9:20 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 6 място
2018/2019 А ОФГ СС 4 място
2017/2018 А ОФГ СС 6 място
2016/2017 А ОФГ СС 8 място
2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 3 място
2012/2013 А ОФГ СС 10 място
2011/2012 А ОФГ СС 1 място
2010/2011 А ОФГ СС 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници