Спортист (Кайнарджа)

BGSupporters форум

Спортист (Кайнарджа)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Левски 96 (Главиница) 3:2
19.09.2020 17:00 2 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 8:0
26.09.2020 17:00 3 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0
04.10.2020 16:00 4 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 7:0
11.10.2020 16:00 5 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:1
18.10.2020 16:00 6 кръг Г Добруджа (Искра) 2:1
25.10.2020 15:00 7 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:0
01.11.2020 15:00 8 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:2
08.11.2020 14:30 9 кръг Д Айдемир (Айдемир) 7:0
21.03.2021 15:30 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) 5:0
27.03.2021 15:30 11 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 4:0
- 12 кръг
почива
18.04.2021 16:30 13 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:1
25.04.2021 16:30 14 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:1
01.05.2021 17:30 15 кръг Д Добруджа (Искра) 3:0
09.05.2021 17:30 16 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:3
16.05.2021 17:30 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:0
22.05.2021 17:30 18 кръг Г Айдемир (Айдемир) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 16 14 1 1 66:8 43
2 Спортист (Кайнарджа) 16 13 1 2 51:11 40
3 Раковски 2005 (Калипетрово) 16 10 3 3 38:16 33
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 9 4 3 37:19 31
5 Добруджа (Искра) 16 7 2 7 36:27 23
"А" ОГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
За 3-4 място
28.05.2021 17:30 - Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1

Спортист (Кайнарджа)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 15:00 1 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:2
19.09.2020 15:00 2 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
26.09.2020 15:00 3 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0
04.10.2020 14:00 4 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 9:0
11.10.2020 14:00 5 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 6:0
18.10.2020 14:00 6 кръг Г Добруджа (Искра) 7:0
25.10.2020 13:00 7 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:1
01.11.2020 13:00 8 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:1
08.11.2020 13:00 9 кръг Д Айдемир (Айдемир) 9:0
21.03.2021 14:00 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:3
27.03.2021 14:00 11 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 6:1
- 12 кръг
почива
18.04.2021 15:00 13 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
25.04.2021 15:00 14 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 5:0
01.05.2021 16:00 15 кръг Д Добруджа (Искра) 3:0
09.05.2021 16:00 16 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:1
16.05.2021 16:00 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:1
22.05.2021 16:00 18 кръг Г Айдемир (Айдемир) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 16 16 0 0 52:2 48
2 Спортист (Кайнарджа) 16 13 1 2 71:12 40
3 Добруджа (Ситово) 16 12 1 3 62:6 37
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 7 0 9 26:39 21
5 Добруджа (Искра) 16 6 0 10 26:43 18
ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
За 3-4 място
28.05.2021 15:30 - Д Галактика (Черник) 1:2

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 2 място
2019/2020 А ОФГ СС 2 място
2018/2019 А ОФГ СС 5 място
2017/2018 А ОФГ СС 9 място
2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници