Спортист (Кайнарджа)

BGSupporters форум

Спортист (Кайнарджа)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Левски 96 (Главиница) 3:2
19.09.2020 17:00 2 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 8:0
26.09.2020 17:00 3 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0
04.10.2020 16:00 4 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 7:0
11.10.2020 16:00 5 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:1
18.10.2020 16:00 6 кръг Г Добруджа (Искра) 2:1
25.10.2020 15:00 7 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:0
01.11.2020 15:00 8 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:2
08.11.2020 14:30 9 кръг Д Айдемир (Айдемир) 7:0
21.03.2021 15:30 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) 5:0
27.03.2021 15:30 11 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 4:0
- 12 кръг
почива
18.04.2021 16:30 13 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
25.04.2021 16:30 14 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
01.05.2021 17:30 15 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
09.05.2021 17:30 16 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
16.05.2021 17:30 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
22.05.2021 17:30 18 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Кайнарджа) 10 9 0 1 41:6 27
2 Добруджа (Ситово) 10 8 1 1 41:4 25
3 Добруджанец 2005 (Алфатар) 10 7 3 0 24:6 24
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 6 1 2 22:11 19
5 Добруджа (Искра) 10 4 2 4 16:15 14

Спортист (Кайнарджа)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 15:00 1 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:2
19.09.2020 15:00 2 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
26.09.2020 15:00 3 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0
04.10.2020 14:00 4 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 9:0
11.10.2020 14:00 5 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 6:0
18.10.2020 14:00 6 кръг Г Добруджа (Искра) 7:0
25.10.2020 13:00 7 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:1
01.11.2020 13:00 8 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:1
08.11.2020 13:00 9 кръг Д Айдемир (Айдемир) 9:0
21.03.2021 14:00 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:3
27.03.2021 14:00 11 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 6:1
- 12 кръг
почива
18.04.2021 15:00 13 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
25.04.2021 15:00 14 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
01.05.2021 16:00 15 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
09.05.2021 16:00 16 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
16.05.2021 16:00 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
22.05.2021 16:00 18 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 10 10 0 0 26:1 30
2 Спортист (Кайнарджа) 10 8 0 2 49:8 24
3 Добруджа (Ситово) 10 7 0 3 41:4 21
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 10 6 0 4 22:21 18
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 3 1 5 9:22 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 2 място
2018/2019 А ОФГ СС 5 място
2017/2018 А ОФГ СС 9 място
2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници