Добруджанец 2005 (Алфатар)

BGSupporters форум

Добруджанец 2005 (Алфатар)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 16:30 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
15.09.2018 16:30 2 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 4:0
22.09.2018 16:30 3 кръг Д Добруджа (Искра) 2:1
29.09.2018 16:30 4 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
06.10.2018 15:30 5 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:0
13.10.2018 15:30 6 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:1
20.10.2018 15:30 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 4:3
27.10.2018 14:30 8 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
03.11.2018 14:30 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 12 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 13 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 15 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 17 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 18 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджанец 2005 (Алфатар) 8 6 1 1 15:5 19
2 Добруджа (Искра) 8 6 1 1 28:8 19
3 Левски 96 (Главиница) 8 6 1 1 18:5 19
4 Добруджа (Ситово) 8 5 1 2 24:11 16
5 Спортист (Кайнарджа) 8 4 1 3 10:8 13

Добруджанец 2005 (Алфатар)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 15:00 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
15.09.2018 15:00 2 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 7:0
22.09.2018 15:00 3 кръг Д Добруджа (Искра) 1:7
29.09.2018 15:00 4 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
06.10.2018 14:00 5 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:4
13.10.2018 14:00 6 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:5
20.10.2018 14:00 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:0
27.10.2018 14:00 8 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:1
03.11.2018 13:00 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:3
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 12 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 13 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 15 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 17 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 18 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Айдемир (Айдемир) 8 4 1 3 21:13 13
5 Добруджа (Искра) 8 4 1 3 25:15 13
6 Добруджанец 2005 (Алфатар) 8 2 1 5 14:23 7
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 8 2 1 5 8:23 7
8 Раковски 2005 (Калипетрово) 8 2 0 6 6:39 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 2 място
2016/2017 А ОФГ СС 10 място
2015/2016 А ОФГ СС 13 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 8 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 6 място
2009/2010 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници