Елхово (Елхово)

BGSupporters форум

Елхово (Елхово)

"А" ОФГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 17:00 1 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) 4:1
30.09.2017 17:00 2 кръг Д Тракиец (Кукорево) 5:0
07.10.2017 16:00 3 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:0
14.10.2017 16:00 4 кръг Д Кабиле (Кабиле) 9:0
22.10.2017 16:00 5 кръг Г Искра (Симеоново) 3:0
28.10.2017 16:00 6 кръг Г Бенковски (Зимница) 4:0
04.11.2017 14:30 7 кръг Д Ботев (Болярово) 1:0
12.11.2017 14:30 8 кръг Г Червена звезда (Каменец) 4:0
18.11.2017 14:30 9 кръг Д Межда (Межда) 3:0
10.03.2018 15:00 10 кръг Д Стралджа 2015 (Стралджа) 1:1
18.03.2018 15:00 11 кръг Г Тракиец (Кукорево) 2:1
06.04.2018 16:30 12 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) 6:1
31.03.2018 16:00 13 кръг Г Кабиле (Кабиле) 5:2
09.04.2018 16:30 14 кръг Д Искра (Симеоново) 1:0
14.04.2018 16:00 15 кръг Д Бенковски (Зимница) 7:1
21.04.2018 16:00 16 кръг Г Ботев (Болярово) -:-
28.04.2018 16:00 17 кръг Д Червена звезда (Каменец) -:-
05.05.2018 18:00 18 кръг Г Межда (Межда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елхово (Елхово) 15 14 1 0 59:7 43
2 Искра (Симеоново) 15 10 2 3 41:8 32
3 Стралджа 2015 (Стралджа) 14 10 1 3 43:13 31
4 Червена звезда (Каменец) 15 9 2 4 47:22 29
5 Христо Ботев (Генерал Инзово) 15 8 0 7 26:39 24

Елхово (Елхово)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2017 12:00 1 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 3:1
08.10.2017 11:30 2 кръг Д Бенковски (Зимница) 5:2
14.10.2017 12:00 3 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) 0:7
22.10.2017 10:30 4 кръг Д Балкан (Лозенец) 3:0
29.10.2017 10:30 5 кръг Г Тракиец (Кукорево) 0:3
- 6 кръг
почива
12.11.2017 10:30 7 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) 1:7
19.11.2017 10:30 8 кръг Г Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 10:2
26.11.2017 10:30 9 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 8:1
10.04.2018 16:30 10 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 4:2
15.04.2018 10:30 11 кръг Г Бенковски (Зимница) 0:1
22.04.2018 10:30 12 кръг Д Стралджа 2015 (Стралджа) -:-
29.04.2018 12:00 13 кръг Г Балкан (Лозенец) -:-
05.05.2018 10:30 14 кръг Д Тракиец (Кукорево) -:-
- 15 кръг
почива
17.05.2018 17:00 16 кръг Г Тунджа 2006 (Тенево) -:-
20.05.2018 10:30 17 кръг Д Стефан Караджа (Хаджидимитрово) -:-
27.05.2018 10:30 18 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Тракиец (Кукорево) 10 8 0 2 49:7 24
3 Тунджа 2006 (Тенево) 10 7 0 3 64:18 21
4 Елхово (Елхово) 10 6 0 4 34:26 18
5 Бенковски (Зимница) 10 5 0 5 27:30 15
6 Ямбол 2004 (Ямбол) 10 5 0 5 36:21 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 18 място
2015/2016 А ОФГ ЯБ 1 място
2014/2015 "В" група --
2014/2015 А ОФГ ЯБ 2 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ЯБ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 2.243 90
април 2017 2.982 88
март 2017 2.521 88
ноември 2016 1.338 93
октомври 2016 9.557 56
септември 2016 6.158 76
август 2016 3.484 89
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници