Елхово (Елхово)

BGSupporters форум

Елхово (Елхово)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:4
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Миньор (Раднево) 4:0
10.09.2016 17:00 6 кръг Г Ураган (Бояджик) 2:2
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Любимец (Любимец) 0:2
24.09.2016 17:00 8 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 2:4
30.09.2016 16:00 9 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:1
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Марица (Пловдив) 0:7
15.10.2016 16:00 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
23.10.2016 16:00 12 кръг Г Верея II (Стара Загора) 3:2
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:2
04.11.2016 14:30 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
11.11.2016 14:30 15 кръг Д Арда (Кърджали) 1:2
19.11.2016 14:30 16 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:4
26.11.2016 14:30 17 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
25.02.2017 14:30 18 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:3
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:4
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Миньор (Раднево) 0:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Ураган (Бояджик) 0:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Любимец (Любимец) 0:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:2
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:3
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Марица (Пловдив) 0:4
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
06.05.2017 18:00 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
10.05.2017 18:00 31 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
13.05.2017 18:00 32 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
20.05.2017 18:00 33 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
27.05.2017 18:00 34 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Гигант (Съединение) 27 9 5 13 45:54 32
12 Асеновец 2005 (Асеновград) 27 9 4 14 35:47 31
13 Димитровград 1947 (Димитровград) 27 8 7 12 26:33 31
14 Любимец (Любимец) 27 8 5 14 34:59 29
15 Верея II (Стара Загора) 27 8 5 14 45:60 29
16 Арда (Кърджали) 27 7 6 14 32:58 27
17 Миньор (Раднево) 27 7 5 15 27:52 26
18 Елхово (Елхово) 27 4 3 20 25:64 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Ямбол / Финал
19.10.2016 15:00 - Д Ураган (Бояджик) 2:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2016 18:00 - Д Созопол (Созопол) 0:2

Елхово (Елхово)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
21.09.2016 17:00 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:4
29.09.2016 17:00 3 кръг Г Созопол (Созопол) 1:3
05.10.2016 16:00 4 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:0
13.10.2016 16:00 5 кръг Г Несебър (Несебър) 0:6
19.10.2016 16:00 6 кръг Д Поморие (Поморие) 0:4
27.10.2016 16:00 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
- 8 кръг
почива
10.11.2016 14:30 9 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
17.11.2016 14:30 10 кръг Д Созопол (Созопол) 1:6
24.11.2016 14:30 11 кръг Г Ураган (Бояджик) 1:3
- 12 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 13 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
- 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 17 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 18 кръг Д Ураган (Бояджик) -:-
- 19 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 20 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 21 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 10 9 1 0 42:4 28
2 Поморие (Поморие) 9 7 0 2 26:10 21
3 Созопол (Созопол) 8 4 0 4 20:17 12
4 Карнобат (Карнобат) 8 4 0 4 14:18 12
5 Несебър (Несебър) 7 3 1 3 15:11 10
6 Елхово (Елхово) 9 1 0 8 7:30 3
7 Ураган (Бояджик) 9 1 0 8 3:37 3

Елхово (Елхово)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.10.2016 10:30 1 кръг Г Ураган (Бояджик) -:-
09.10.2016 10:30 2 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) -:-
16.10.2016 10:30 3 кръг Г Тракиец (Кукорево) -:-
- 4 кръг
почива
29.10.2016 10:30 5 кръг Д Стралджа (Стралджа) -:-
01.11.2016 10:30 6 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) -:-
06.11.2016 10:30 7 кръг Д Бенковски (Зимница) -:-
13.11.2016 10:30 8 кръг Г Бакаджик (Чарган) -:-
20.11.2016 10:30 9 кръг Д Балкан (Лозенец) -:-
- 10 кръг Д Ураган (Бояджик) -:-
- 11 кръг Г Тунджа 2006 (Тенево) -:-
- 12 кръг Д Тракиец (Кукорево) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Стралджа (Стралджа) -:-
- 15 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) -:-
- 16 кръг Г Бенковски (Зимница) -:-
- 17 кръг Д Бакаджик (Чарган) -:-
- 18 кръг Г Балкан (Лозенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бакаджик (Чарган) - - - - -:- 0
1 Балкан (Лозенец) - - - - -:- 0
1 Бенковски (Зимница) - - - - -:- 0
1 Елхово (Елхово) - - - - -:- 0
1 Стралджа (Стралджа) - - - - -:- 0
1 Тракиец (Кукорево) - - - - -:- 0
1 Тунджа 2006 (Тенево) - - - - -:- 0
1 Ураган (Бояджик) - - - - -:- 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ЯБ 1 място
2014/2015 "В" група --
2014/2015 А ОФГ ЯБ 2 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ЯБ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 1.338 93
октомври 2016 9.557 56
септември 2016 6.158 76
август 2016 3.484 89
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници