Филип Тотю 2018 (Две могили)

BGSupporters форум

Филип Тотю 2018 (Две могили)

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Дунав (Батин) 0:1
19.09.2020 17:00 2 кръг Г Янтра (Долна Студена) 1:0
27.09.2020 17:00 3 кръг Д Бенковски (Бяла) 2:1
04.10.2020 15:00 4 кръг Г Ботев 2010 (Копривец) 1:0
11.10.2020 15:00 5 кръг Д Левски (Новград) 6:0
18.10.2020 15:00 6 кръг Г Атлетик (Тръстеник) 2:1
25.10.2020 15:00 7 кръг Д Янтра (Ценово) 3:0
01.11.2020 14:00 8 кръг Г Борово 2000 (Борово) 3:0
08.11.2020 14:00 9 кръг Д Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 1:1
- 10 кръг Д Дунав (Батин) -:-
- 11 кръг Д Янтра (Долна Студена) -:-
- 12 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 13 кръг Д Ботев 2010 (Копривец) -:-
- 14 кръг Г Левски (Новград) -:-
- 15 кръг Д Атлетик (Тръстеник) -:-
- 16 кръг Г Янтра (Ценово) -:-
- 17 кръг Д Борово 2000 (Борово) -:-
- 18 кръг Г Младост 2010 (Екзарх Йосиф) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав (Батин) 9 8 1 0 29:8 25
2 Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 9 7 2 0 23:6 23
3 Филип Тотю 2018 (Две могили) 9 7 1 1 19:4 22
4 Борово 2000 (Борово) 8 4 1 3 14:13 13
5 Бенковски (Бяла) 8 4 0 4 29:18 12
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Русе / Първи кръг
- -
почива
Област Русе / Втори кръг
02.09.2020 19:30 - Д Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 2:3

Филип Тотю 2018 (Две могили)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 11:30 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
03.10.2020 11:30 2 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:4
10.10.2020 11:30 3 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 3:0
17.10.2020 11:30 4 кръг Г Бенковски (Бяла) анл.
- 5 кръг
почива
31.10.2020 11:30 6 кръг Д Локомотив (Русе) 1:1
07.11.2020 11:30 7 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 6:0
- 8 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 10 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив (Русе) 5 3 2 0 28:6 11
3 Черноломец 1919 (Попово) 5 3 0 2 22:13 9
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 5 2 1 2 13:10 7
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 5 1 0 4 13:20 3
6 Дунав 2009 (Сливо поле) 5 0 0 5 2:58 0

Филип Тотю 2018 (Две могили)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:00 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:8
03.10.2020 10:00 2 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:3
10.10.2020 10:00 3 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 5:0
17.10.2020 10:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла) 3:1
- 5 кръг
почива
31.10.2020 10:00 6 кръг Д Локомотив (Русе) 3:1
07.11.2020 10:00 7 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
- 8 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 10 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 11 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 6 6 0 0 41:0 18
2 Филип Тотю 2018 (Две могили) 6 4 0 2 14:13 12
3 Локомотив (Русе) 6 3 1 2 12:11 10
4 Черноломец 1919 (Попово) 6 3 0 3 12:19 9
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 6 2 1 3 9:12 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници