Дунав 2009 (Сливо поле)

BGSupporters форум

Дунав 2009 (Сливо поле)

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Ботев (Голямо Враново) 5:0
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Вихър 2020 (Николово) 3:1
28.11.2020 14:00 3 кръг Г Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 1:1
04.10.2020 15:00 4 кръг Д Смирненски (Смирненски) 2:2
10.10.2020 15:00 5 кръг Г Сокол 2007 (Червена вода) 3:0
18.10.2020 15:00 6 кръг Д Юделник (Юделник) 4:0
25.10.2020 15:00 7 кръг Г Локомотив (Русе) 1:1
01.11.2020 14:00 8 кръг Д Дунарит (Николово) 1:0
08.11.2020 14:00 9 кръг Г Спартак 2000 (Бъзън) 0:3
15.11.2020 14:00 10 кръг Д Спартак 2014 (Хотанца) 3:0
22.11.2020 14:00 11 кръг Г Мартен (Мартен) 2:1
07.03.2021 15:00 12 кръг Г Ботев (Голямо Враново) 2:2
14.03.2021 15:00 13 кръг Г Вихър 2020 (Николово) 1:3
21.03.2021 15:00 14 кръг Д Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:1
28.03.2021 15:00 15 кръг Г Смирненски (Смирненски) 1:0
11.04.2021 16:00 16 кръг Д Сокол 2007 (Червена вода) 4:0
18.04.2021 16:00 17 кръг Г Юделник (Юделник) 4:1
21.04.2021 18:00 18 кръг Д Локомотив (Русе) 4:2
25.04.2021 16:00 19 кръг Г Дунарит (Николово) 2:1
30.04.2021 18:00 20 кръг Д Спартак 2000 (Бъзън) 2:5
09.05.2021 18:00 21 кръг Г Спартак 2014 (Хотанца) 3:0
16.05.2021 18:00 22 кръг Д Мартен (Мартен) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 2000 (Бъзън) 22 15 3 4 61:28 48
2 Дунарит (Николово) 22 15 2 5 57:16 47
3 Дунав 2009 (Сливо поле) 22 14 4 4 53:24 46
4 Сокол 2007 (Червена вода) 22 14 2 6 65:25 44
5 Локомотив (Русе) 22 12 7 3 56:28 43
"А" ОГ Русе - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
1/4 финали
20.05.2021 18:30 - Г Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Русе / Първи кръг
- -
почива
Област Русе / Втори кръг
23.08.2020 18:00 - Д Дунав (Русе) 0:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2021 14:00 - Г Дунав (Русе) 0:13

Дунав 2009 (Сливо поле)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
03.10.2020 11:30 2 кръг Д Бенковски (Бяла) анл.
10.10.2020 11:30 3 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:3
17.10.2020 11:30 4 кръг Д Локомотив (Русе) 0:16
24.10.2020 11:30 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:10
31.10.2020 11:30 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:20
07.11.2020 11:30 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:9
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
24.04.2021 11:30 10 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:7
01.05.2021 11:30 11 кръг Г Локомотив (Русе) 0:4
08.05.2021 11:30 12 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:6
15.05.2021 11:30 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
22.05.2021 11:30 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:13
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноломец 1919 (Попово) 10 6 0 4 45:19 18
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 10 5 2 3 28:17 17
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 10 2 0 8 21:37 6
6 Дунав 2009 (Сливо поле) 10 0 0 10 4:95 0
- Бенковски (Бяла) - 0 0 0 0:0 -

Дунав 2009 (Сливо поле)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Бенковски (Бяла) 2:1
10.10.2020 10:00 3 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:5
17.10.2020 10:00 4 кръг Д Локомотив (Русе) 0:4
24.10.2020 10:00 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:3
31.10.2020 10:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:13
07.11.2020 10:00 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:3
- 8 кръг
почива
17.04.2021 10:00 9 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:2
24.04.2021 10:00 10 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:1
01.05.2021 10:00 11 кръг Г Локомотив (Русе) 0:4
08.05.2021 10:00 12 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:6
15.05.2021 10:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:9
22.05.2021 10:00 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив (Русе) 12 5 4 3 22:18 19
4 Кубрат 2016 (Кубрат) 12 5 3 4 25:20 18
5 Черноломец 1919 (Попово) 12 5 1 6 25:33 16
6 Бенковски (Бяла) 12 2 0 10 12:32 6
7 Дунав 2009 (Сливо поле) 12 1 0 11 7:55 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ РС 3 място
2019/2020 А ОФГ РС 2 място
2018/2019 А ОФГ РС 2 място
2017/2018 А ОФГ РС 5 място
2016/2017 А ОФГ РС 4 място
2015/2016 А ОФГ РС 2 място
2014/2015 А ОФГ РС 4 място
2013/2014 А ОФГ РС 4 място
2012/2013 А ОФГ РС 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници