Кубрат 2016 (Кубрат)

BGSupporters форум

Кубрат 2016 (Кубрат)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 0:0
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:4
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:0
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
13.09.2020 17:00 5 кръг Д Дунав (Русе) 0:1
19.09.2020 17:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:0
26.09.2020 16:00 7 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 1:2
04.10.2020 16:00 8 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:2
10.10.2020 16:00 9 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:7
18.10.2020 16:00 10 кръг Д Интер (Добрич) 2:0
24.10.2020 15:00 11 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:3
31.10.2020 14:00 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:4
07.11.2020 14:00 13 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:6
15.11.2020 14:00 14 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:8
22.11.2020 14:00 15 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
28.02.2021 14:00 16 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:3
03.03.2021 15:00 17 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:3
06.03.2021 15:00 18 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:3
- 19 кръг
почива
20.03.2021 15:00 20 кръг Г Дунав (Русе) 0:3
27.03.2021 15:00 21 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
11.04.2021 16:00 22 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 0:3
18.04.2021 16:00 23 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:3
25.04.2021 16:00 24 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:3
02.05.2021 17:00 25 кръг Г Интер (Добрич) 0:3
05.05.2021 17:00 26 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:3
09.05.2021 17:00 27 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
16.05.2021 17:00 28 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
23.05.2021 17:00 29 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
30.05.2021 17:00 30 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Ботев (Нови пазар) 25 6 3 16 23:61 21
13 Тополи 2010 (Тополи) 25 4 1 20 20:64 13
14 Интер (Добрич) 24 2 1 21 20:98 7
15 Кубрат 2016 (Кубрат) 25 2 2 21 9:73 8
-- Бенковски (Бяла, обл.Русе) - 0 0 0 0:0 -
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Разград / Първи кръг
06.09.2020 17:00 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2020 18:30 - Д Левски 96 (Главиница) 2:0
05.07.2020 18:30 - Д Ураган (Гецово) -:-
12.07.2020 18:30 - Д Вълци (Владимировци) -:-

Кубрат 2016 (Кубрат)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 11:30 1 кръг Г Локомотив (Русе) 2:4
- 2 кръг
почива
10.10.2020 11:30 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
17.10.2020 11:30 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:7
24.10.2020 11:30 5 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 10:0
31.10.2020 11:30 6 кръг Г Бенковски (Бяла) анл.
07.11.2020 11:30 7 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:6
10.04.2021 11:30 8 кръг Д Локомотив (Русе) 0:3
- 9 кръг
почива
24.04.2021 11:30 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:6
01.05.2021 11:30 11 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:2
08.05.2021 11:30 12 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 13 кръг
почива
22.05.2021 11:30 14 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноломец 1919 (Попово) 8 5 0 3 31:15 15
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 8 4 1 3 22:15 13
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 8 1 0 7 14:31 3
6 Дунав 2009 (Сливо поле) 7 0 0 7 2:69 0
- Бенковски (Бяла) - 0 0 0 0:0 -

Кубрат 2016 (Кубрат)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:00 1 кръг Г Локомотив (Русе) 2:2
- 2 кръг
почива
10.10.2020 10:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
17.10.2020 10:00 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 4:2
24.10.2020 10:00 5 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 3:0
31.10.2020 10:00 6 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:3
07.11.2020 10:00 7 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:2
10.04.2021 10:00 8 кръг Д Локомотив (Русе) 1:1
- 9 кръг
почива
24.04.2021 10:00 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
01.05.2021 10:00 11 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 3:2
08.05.2021 10:00 12 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
15.05.2021 10:00 13 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
22.05.2021 10:00 14 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив (Русе) 10 4 3 3 19:16 15
4 Черноломец 1919 (Попово) 10 4 1 5 20:26 13
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 9 3 2 4 14:18 11
6 Бенковски (Бяла) 9 2 0 7 10:23 6
7 Дунав 2009 (Сливо поле) 9 1 0 8 5:36 3

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 9 място
2018/2019 Трета лига 10 място
2017/2018 Трета лига 10 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 12 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 4 място
2012/2013 "В" група 4 място
2011/2012 А ОФГ РЗ 1 място
2010/2011 "В" група не завършва

Месечна ранглиста

Интернет страници