Черноломец 1919 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 1919 (Попово)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 20:00 1 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:1
16.08.2020 18:00 2 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
23.08.2020 18:00 3 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 4:1
13.09.2020 17:00 5 кръг Г Интер (Добрич) 9:2
20.09.2020 17:00 6 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:0
26.09.2020 16:00 7 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:2
04.10.2020 16:00 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:2
10.10.2020 16:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
18.10.2020 16:00 10 кръг Г Дунав (Русе) 3:0
25.10.2020 15:00 11 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:0
12.11.2020 20:00 12 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:3
08.11.2020 14:00 13 кръг Д Ботев (Нови пазар) 3:1
15.11.2020 14:00 14 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
22.11.2020 14:00 15 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0
28.02.2021 14:00 16 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:5
03.03.2021 15:00 17 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 0:0
07.03.2021 15:00 18 кръг Д Устрем Д (Дончево) 3:0
13.03.2021 15:00 19 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:2
21.03.2021 15:00 20 кръг Д Интер (Добрич) 6:1
28.03.2021 15:00 21 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:2
11.04.2021 16:00 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:2
17.04.2021 16:00 23 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:0
25.04.2021 16:00 24 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
01.05.2021 17:00 25 кръг Д Дунав (Русе) 2:2
05.05.2021 17:00 26 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 4:1
09.05.2021 17:00 27 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 2:1
15.05.2021 17:00 28 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:0
- 29 кръг
почива
30.05.2021 17:00 30 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Дунав (Русе) 28 16 5 7 60:33 53
6 Лудогорец 1945 III (Разград) 28 15 6 7 75:29 51
7 Черноломец 1919 (Попово) 28 15 5 8 60:33 50
8 Шумен 2007 (Шумен) 28 16 2 10 67:36 50
9 Устрем Д (Дончево) 28 14 2 12 62:48 44
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Търговище / Финал
05.09.2020 17:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:1
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Първи кръг
14.10.2020 16:00 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) 3:0
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Финал
21.10.2020 19:15 - Г Дунав (Русе) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2020 18:00 - Г Шумен 2007 (Шумен) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2021 14:00 - Д Академик (Свищов) 5:1
06.02.2021 15:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
13.02.2021 14:00 - Г Дунав (Русе) 3:2
20.02.2021 14:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 0:2

Черноломец 1919 (Попово)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 11:30 1 кръг Г Бенковски (Бяла) анл.
03.10.2020 11:30 2 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 4:2
10.10.2020 11:30 3 кръг Г Локомотив (Русе) 2:6
17.10.2020 11:30 4 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 7:0
24.10.2020 11:30 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
- 6 кръг
почива
07.11.2020 11:30 7 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 9:2
- 8 кръг
почива
17.04.2021 11:30 9 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:2
24.04.2021 11:30 10 кръг Д Локомотив (Русе) 6:0
01.05.2021 11:30 11 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
08.05.2021 11:30 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
- 13 кръг
почива
22.05.2021 11:30 14 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 13:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 10 8 1 1 52:7 25
2 Локомотив (Русе) 10 6 3 1 38:13 21
3 Черноломец 1919 (Попово) 10 6 0 4 45:19 18
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 10 5 2 3 28:17 17
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 10 2 0 8 21:37 6

Черноломец 1919 (Попово)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла) 3:2
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 3:1
10.10.2020 10:00 3 кръг Г Локомотив (Русе) 1:3
17.10.2020 10:00 4 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:4
24.10.2020 10:00 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
- 6 кръг
почива
07.11.2020 10:00 7 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 3:2
10.04.2021 10:00 8 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:0
17.04.2021 10:00 9 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:2
24.04.2021 10:00 10 кръг Д Локомотив (Русе) 2:2
01.05.2021 10:00 11 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:3
08.05.2021 10:00 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:6
- 13 кръг
почива
22.05.2021 10:00 14 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив (Русе) 12 5 4 3 22:18 19
4 Кубрат 2016 (Кубрат) 12 5 3 4 25:20 18
5 Черноломец 1919 (Попово) 12 5 1 6 25:33 16
6 Бенковски (Бяла) 12 2 0 10 12:32 6
7 Дунав 2009 (Сливо поле) 12 1 0 11 7:55 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 7 място
2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 А ОФГ ТЩ 1 място
2017/2018 А ОФГ ТЩ 3 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 4 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място
2012/2013 - -
2011/2012 "В" група 7 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 7.391 62
октомври 2019 8.750 64
септември 2019 15.151 36
август 2019 8.276 65
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници