Хасково 1957 (Хасково)

BGSupporters форум

Хасково 1957 (Хасково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Гигант (Съединение) 2:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
26.08.2018 18:00 3 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:2
08.09.2018 17:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
22.09.2018 17:00 7 кръг Г Садово (Садово) 0:0
30.09.2018 17:00 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
06.10.2018 16:00 9 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
14.10.2018 16:00 10 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:0
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:0
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
25.11.2018 14:30 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
01.12.2018 15:00 17 кръг Г Созопол (Созопол) 1:3
27.03.2019 15:00 18 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
03.03.2019 15:00 19 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
09.03.2019 15:00 20 кръг Г Миньор (Раднево) 2:3
16.03.2019 15:00 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:3
24.03.2019 15:00 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
30.03.2019 15:00 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:1
06.04.2019 17:00 24 кръг Д Садово (Садово) 13:0
10.04.2019 17:00 25 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
14.04.2019 17:00 26 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
21.04.2019 17:00 27 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
25.04.2019 17:00 28 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:2
04.05.2019 18:00 29 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:5
08.05.2019 18:00 30 кръг Д Сокол (Марково) 2:0
11.05.2019 18:00 31 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:0
18.05.2019 18:00 32 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:0
24.05.2019 18:00 33 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:3
02.06.2019 18:00 34 кръг Д Созопол (Созопол) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Марица 1921 (Пловдив) 34 16 10 8 44:29 58
6 Миньор (Раднево) 34 17 5 12 46:30 56
7 Хасково 1957 (Хасково) 34 14 8 12 54:47 50
8 Розова долина (Казанлък) 34 14 6 14 58:50 48
9 Атлетик (Куклен) 34 13 7 14 48:46 46
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
02.10.2018 16:00 - Г Хасково (Хасково) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 14:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
23.01.2019 13:00 - Д Созопол (Созопол) 2:3
26.01.2019 14:00 - Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:0
27.01.2019 14:00 - Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:0
03.02.2019 13:30 - Г Верея (Стара Загора) 2:4
06.02.2019 14:00 - Г Герганин извор (Бисер) 6:1
13.02.2019 14:00 - Г Ботев (Гълъбово) 2:1
26.02.2019 13:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2

Хасково 1957 (Хасково)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:00 1 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:8
30.09.2018 10:00 2 кръг Г Асти АБ (Хасково) 3:4
07.10.2018 10:00 3 кръг Д Ботев (Гълъбово) 4:1
14.10.2018 10:00 4 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:3
20.10.2018 10:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:7
28.10.2018 10:00 6 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:4
- 7 кръг
почива
04.11.2018 10:00 8 кръг Д Миньор (Раднево) 0:4
11.11.2018 10:00 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:6
18.11.2018 10:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
25.11.2018 10:00 11 кръг Г Хасково (Хасково) 0:5
13.03.2019 11:00 12 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
09.12.2018 10:00 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
03.03.2019 11:00 14 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:12
10.03.2019 11:00 15 кръг Д Асти АБ (Хасково) 1:7
17.03.2019 11:00 16 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:9
24.03.2019 11:00 17 кръг Д Чирпан (Чирпан) 2:5
31.03.2019 11:00 18 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:12
04.04.2019 11:00 19 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:8
- 20 кръг
почива
22.05.2019 11:00 21 кръг Г Миньор (Раднево) 0:6
21.04.2019 11:00 22 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:5
05.05.2019 11:00 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:0
12.05.2019 11:00 24 кръг Д Хасково (Хасково) 0:10
19.05.2019 11:00 25 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:3
24.05.2019 11:00 26 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Димитровград 1947 (Димитровград) 24 9 1 14 54:69 28
10 Ботев (Гълъбово) 24 6 0 18 43:97 18
11 Хасково 1957 (Хасково) 24 3 0 21 24:127 9
12 Свиленград 1921 (Свиленград) 24 3 0 21 25:111 9
13 Розова долина (Казанлък) 24 5 1 18 16:55 16

Хасково 1957 (Хасково)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:00 1 кръг Д Пловдив (Пловдив) 0:15
22.09.2018 11:00 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:5
29.09.2018 10:30 3 кръг Д Асти АБ (Хасково) 0:5
07.10.2018 12:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:11
13.10.2018 12:00 5 кръг Д Палас (Рудозем) 1:5
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
26.10.2018 14:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
02.11.2018 14:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
10.11.2018 11:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
16.11.2018 14:30 10 кръг Г Векта (Пловдив) 1:4
24.11.2018 13:00 11 кръг Д Девин (Девин) 3:0
03.04.2019 12:00 12 кръг Г Пловдив (Пловдив) 0:7
23.03.2019 13:00 13 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:2
28.03.2019 10:30 14 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:0
04.05.2019 15:00 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:4
14.04.2019 12:00 16 кръг Г Палас (Рудозем) 1:6
20.04.2019 11:00 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
26.04.2019 17:00 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
22.05.2019 11:00 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
11.05.2019 11:00 20 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:6
18.05.2019 11:00 21 кръг Д Векта (Пловдив) 0:2
25.05.2019 12:00 22 кръг Г Девин (Девин) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Палас (Рудозем) 22 7 4 11 59:65 25
9 Ботев 2002 (Пловдив) 22 8 1 13 37:47 25
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 22 4 1 17 27:103 13
11 Хасково 1957 (Хасково) 22 2 1 19 11:97 7
12 Девин (Девин) 22 0 1 21 7:127 1

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 10.257 56
април 2019 11.148 52
март 2019 7.582 74
ноември 2018 7.606 74
октомври 2018 13.963 48
септември 2018 11.872 51
всички

Интернет страници