Лидер Пловдив (Ягодово)

BGSupporters форум

Лидер Пловдив (Ягодово)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:00 1 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:3
14.09.2019 10:30 2 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
02.10.2019 16:00 3 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 2:4
21.09.2019 12:00 4 кръг Д Арена (Ямбол) анл.
25.09.2019 14:00 5 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
28.09.2019 10:00 6 кръг Д Пълдин (Пловдив) 2:1
05.10.2019 11:00 7 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:4
13.11.2019 13:00 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:1
17.10.2019 16:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:8
23.10.2019 16:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3
05.11.2019 11:00 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:4
09.11.2019 11:00 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:2
16.11.2019 11:30 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
23.11.2019 11:00 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:2
30.11.2019 10:30 15 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:2
22.02.2020 13:00 16 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:1
01.03.2020 10:30 17 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
07.03.2020 11:00 18 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) анл.
15.03.2020 12:00 19 кръг Г Арена (Ямбол) анл.
21.03.2020 13:00 20 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
28.03.2020 10:30 21 кръг Г Пълдин (Пловдив) анл.
05.04.2020 11:00 22 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) анл.
11.04.2020 12:00 23 кръг Г Карнобат (Карнобат) анл.
15.04.2020 10:30 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
18.04.2020 10:00 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
25.04.2020 11:00 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) анл.
02.05.2020 11:00 27 кръг Г Берое (Стара Загора) анл.
09.05.2020 10:30 28 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
16.05.2020 11:00 29 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
23.05.2020 10:30 30 кръг Д Чавдар (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Сокол (Марково) 16 5 4 7 29:36 19
13 Чавдар (Пловдив) 16 4 1 11 23:47 13
14 Пълдин (Пловдив) 17 4 1 12 18:34 13
15 Лидер Пловдив (Ягодово) 16 2 1 13 16:46 7
16 Арена (Ямбол) 15 1 0 14 10:59 3

Лидер Пловдив (Ягодово)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 10:00 1 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 1:1
14.09.2019 10:00 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:2
18.09.2019 16:00 3 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) анл.
21.09.2019 10:00 4 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
11.12.2019 12:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
28.09.2019 10:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
06.10.2019 11:30 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
11.10.2019 11:00 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:0
20.10.2019 12:00 9 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:3
29.10.2019 15:00 10 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:1
05.11.2019 12:00 11 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
09.11.2019 13:00 12 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 3:3
17.11.2019 10:30 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
04.12.2019 14:00 14 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
01.12.2019 10:30 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:5
23.02.2020 10:30 16 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 1:1
29.02.2020 11:00 17 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:0
08.03.2020 11:00 18 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) анл.
15.03.2020 10:30 19 кръг Д Ботев (Пловдив) анл.
22.03.2020 13:00 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
29.03.2020 10:30 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
04.04.2020 13:00 22 кръг Г Берое (Стара Загора) анл.
12.04.2020 11:00 23 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
15.04.2020 13:00 24 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
19.04.2020 10:30 25 кръг Д Ботев II (Пловдив) анл.
25.04.2020 14:00 26 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) анл.
03.05.2020 11:00 27 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) анл.
08.05.2020 18:00 28 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
17.05.2020 11:00 29 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
24.05.2020 10:00 30 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ботев II (Пловдив) 17 7 1 9 36:26 22
10 Черноморец 1919 (Бургас) 17 4 6 7 25:33 18
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 16 4 6 6 19:29 18
12 Олимпия спорт (Стара Загора) 16 4 2 10 26:62 14
13 Нефтохимик 1962 (Бургас) 17 4 2 11 20:41 14

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:30 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
22.09.2019 12:45 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
29.09.2019 12:45 3 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:7
06.10.2019 14:00 4 кръг Д Локомотив 1926 III (Пловдив) 1:2
13.10.2019 14:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:2
- 6 кръг
почива
08.12.2019 10:15 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
01.12.2019 09:00 8 кръг Г Велд (Пловдив) 0:6
10.11.2019 14:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 0:4
17.11.2019 14:00 10 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:4
24.11.2019 09:00 11 кръг Д Супер старс (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак 1947 (Пловдив) 10 3 1 6 12:29 10
9 Локомотив 1926 III (Пловдив) 10 2 1 7 6:29 7
10 Тракия 2004 (Пловдив) 10 1 3 6 9:34 6
11 ФА Пловдив (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
12 Лидер Пловдив (Ягодово) 10 0 0 10 3:33 0
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
14.03.2020 11:30 12 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
- 13 кръг
почива
28.03.2020 09:00 14 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) анл.
04.04.2020 09:00 15 кръг Г Велд (Пловдив) анл.
11.04.2020 10:15 16 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
16.04.2020 14:00 17 кръг Г Лион (Пловдив) анл.
25.04.2020 14:00 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
02.05.2020 12:45 19 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) анл.
09.05.2020 14:00 20 кръг Д Чико Бунара (Бяга) анл.
16.05.2020 12:45 21 кръг Г Беломорец (Асеновград) анл.
23.05.2020 14:00 22 кръг Д Левски (Карлово) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Беломорец (Асеновград) 9 2 0 7 15:27 6
9 Левски (Карлово) 9 1 1 7 13:34 4
10 Лидер Пловдив (Ягодово) - 0 0 0 0:0 0
11 Брестник 1948 (Брестник) 9 0 0 9 3:44 0
-- Родопа 1927 (Смолян) - 0 0 0 0:0 -

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
08.03.2020 15:00 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
15.03.2020 15:00 15 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
22.03.2020 15:00 16 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
29.03.2020 15:00 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
05.04.2020 15:00 18 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
12.04.2020 15:00 19 кръг Г Чико Бунара (Бяга) анл.
17.04.2020 15:00 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
26.04.2020 15:00 21 кръг Г Академик (Пловдив) анл.
03.05.2020 15:00 22 кръг Д Левски (Паталеница) анл.
10.05.2020 15:00 23 кръг Г Беломорец (Асеновград) анл.
17.05.2020 15:00 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
24.05.2020 15:00 25 кръг Г Металик 1938 (Сопот) анл.
31.05.2020 15:00 26 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Чико Бунара (Бяга) 12 5 1 6 22:20 16
11 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 12 2 1 9 24:31 7
12 Кронос 2016 (Пловдив) 12 2 0 10 13:48 6
13 Лидер Пловдив (Ягодово) - 0 0 0 0:0 0
14 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 0 0 12 6:52 0
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 4:1
21.09.2019 10:00 2 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 9:0
28.09.2019 12:00 3 кръг Г Кричим (Кричим) 4:0
05.10.2019 12:00 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:3
12.10.2019 11:00 5 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 2:0
19.10.2019 14:00 6 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 2:2
30.11.2019 09:00 7 кръг Д Велд (Пловдив) 2:0
07.12.2019 09:00 8 кръг Г Велд II (Пловдив) 3:0
09.11.2019 10:00 9 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:1
16.11.2019 14:00 10 кръг Г Реал (Пловдив) 8:0
08.12.2019 11 кръг Д Лион (Пловдив) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лидер Пловдив (Ягодово) 11 10 1 0 48:7 31
2 ФА Карлово (Карлово) 11 9 2 0 42:11 29
3 Атлетик (Куклен) 11 8 2 1 59:20 26
4 Шипка 2018 (Асеновград) 11 8 0 3 32:8 24
5 Тракия 2004 (Пловдив) 11 7 0 4 27:38 21

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници