Тракия 2004 (Пловдив)

BGSupporters форум

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 09:00 1 кръг Д Велд (Пловдив) 0:4
22.09.2019 11:30 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:4
- 3 кръг
почива
06.10.2019 09:00 4 кръг Д Супер старс (Пловдив) 1:1
13.10.2019 09:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
20.10.2019 11:30 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
08.12.2019 11:30 7 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:9
01.12.2019 12:45 8 кръг Д Локомотив 1926 III (Пловдив) 1:1
10.11.2019 12:45 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
17.11.2019 14:00 10 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 4:0
24.11.2019 10:15 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак 1947 (Пловдив) 10 3 1 6 12:29 10
9 Локомотив 1926 III (Пловдив) 10 2 1 7 6:29 7
10 Тракия 2004 (Пловдив) 10 1 3 6 9:34 6
11 ФА Пловдив (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
12 Лидер Пловдив (Ягодово) 10 0 0 10 3:33 0

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 13:00 1 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 0:4
21.09.2019 10:00 2 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:9
28.09.2019 09:00 3 кръг Д Велд (Пловдив) 3:1
05.10.2019 09:00 4 кръг Г Велд II (Пловдив) 4:2
12.10.2019 12:00 5 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:8
19.10.2019 13:00 6 кръг Г Реал (Пловдив) 5:3
30.11.2019 14:00 7 кръг Д Лион (Пловдив) 1:0
07.12.2019 12:00 8 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 3:1
09.11.2019 14:00 9 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:4
16.11.2019 11:00 10 кръг Д Кричим (Кричим) 5:3
23.11.2019 12:00 11 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:3
14.03.2020 11:00 12 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) анл.
21.03.2020 14:00 13 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) анл.
28.03.2020 09:00 14 кръг Г Велд (Пловдив) анл.
04.04.2020 09:00 15 кръг Д Велд II (Пловдив) анл.
11.04.2020 12:00 16 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
16.04.2020 13:00 17 кръг Д Реал (Пловдив) анл.
25.04.2020 12:00 18 кръг Г Лион (Пловдив) анл.
02.05.2020 14:00 19 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
09.05.2020 12:00 20 кръг Г ФА Карлово (Карлово) анл.
16.05.2020 12:00 21 кръг Г Кричим (Кричим) анл.
23.05.2020 11:00 22 кръг Д Юнайтед (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Атлетик (Куклен) 11 8 2 1 59:20 26
4 Шипка 2018 (Асеновград) 11 8 0 3 32:8 24
5 Тракия 2004 (Пловдив) 11 7 0 4 27:38 21
6 Кричим (Кричим) 11 5 0 6 29:34 15
7 ФА Пловдив (Пловдив) 11 4 2 5 24:30 14

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 13:00 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 5:3
22.09.2019 12:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:14
29.09.2019 09:00 3 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:3
06.10.2019 10:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:2
- 5 кръг
почива
20.10.2019 12:00 6 кръг Д Чавдар (Пловдив) 7:1
09.11.2019 11:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
03.11.2019 10:00 8 кръг Д Супер старс (Пловдив) анл.
10.11.2019 10:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
17.11.2019 10:00 10 кръг Д Шампион (Стара Загора) 5:0
24.11.2019 09:00 11 кръг Г Велд (Пловдив) 5:2
22.03.2020 10:00 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
29.03.2020 10:00 13 кръг Д Чавдар (Пловдив) анл.
05.04.2020 12:00 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
12.04.2020 11:00 15 кръг Д Супер старс (Пловдив) анл.
17.04.2020 11:00 16 кръг Г Шампион (Стара Загора) анл.
26.04.2020 12:00 17 кръг Д Велд (Пловдив) анл.
03.05.2020 12:00 18 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 8 1 1 44:9 25
3 Кронос 2016 (Пловдив) 9 7 0 2 39:20 21
4 Тракия 2004 (Пловдив) 9 5 0 4 31:33 15
5 Спартак 1947 (Пловдив) 9 5 0 4 31:24 15
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 4 1 4 19:21 13

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
22.03.2020 09:00 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
29.03.2020 11:00 12 кръг Д Шампион (Стара Загора) анл.
05.04.2020 14:00 13 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
12.04.2020 14:00 14 кръг Д ФА Карлово (Карлово) анл.
17.04.2020 12:00 15 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
26.04.2020 13:00 16 кръг Д Лион (Пловдив) анл.
03.05.2020 13:00 17 кръг Г Труд (Труд) анл.
09.05.2020 13:00 18 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
10.05.2020 12:00 19 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
16.05.2020 10:00 20 кръг Д Житница (Житница) анл.
17.05.2020 09:00 21 кръг Г ФА Спартак (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФА Карлово (Карлово) 9 2 1 6 13:32 7
9 Труд (Труд) 9 2 0 7 16:32 6
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 2 0 7 14:25 6
11 Житница (Житница) - 0 0 0 0:0 0
11 Тракия 2004 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници