Пловдив сити (Пловдив)

BGSupporters форум

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:6
15.09.2019 10:30 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 5:0
22.09.2019 11:00 3 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 3:0
29.09.2019 10:30 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 4:1
06.10.2019 10:30 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
13.10.2019 10:30 6 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:2
20.10.2019 12:00 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:2
29.10.2019 15:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
06.11.2019 15:00 9 кръг Д Векта (Пловдив) 6:0
10.11.2019 10:30 10 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 1:1
17.11.2019 10:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
24.11.2019 10:30 12 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 4:1
01.12.2019 09:30 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:1
03.03.2020 11:00 14 кръг Г Берое (Стара Загора) анл.
08.03.2020 10:30 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
15.03.2020 11:00 16 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) анл.
22.03.2020 10:30 17 кръг Д Металик 1938 (Сопот) анл.
29.03.2020 10:00 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
05.04.2020 10:30 19 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) анл.
12.04.2020 12:00 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
18.04.2020 10:30 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
26.04.2020 10:30 22 кръг Г Векта (Пловдив) анл.
03.05.2020 10:30 23 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
10.05.2020 10:30 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
16.05.2020 10:30 25 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) анл.
24.05.2020 10:30 26 кръг Д Ботев (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Берое (Стара Загора) 13 11 1 1 77:9 34
3 Спартак 1947 (Пловдив) 13 9 2 2 35:11 29
4 Пловдив сити (Пловдив) 13 9 1 3 36:21 28
5 Ботев (Пловдив) 14 8 2 4 37:19 26
6 ФА Пловдив (Пловдив) 13 8 2 3 28:18 26

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Г Кронос 2016 III (Пловдив) 0:11
21.09.2019 11:00 2 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:8
28.09.2019 12:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
05.10.2019 11:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:6
08.12.2019 5 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:8
19.10.2019 10:00 6 кръг Г Пълдин (Пловдив) 2:3
30.11.2019 14:00 7 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) 1:5
07.12.2019 10:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
09.11.2019 11:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:3
16.11.2019 11:00 10 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:7
23.11.2019 10:00 11 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) 1:2
14.03.2020 10:00 12 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) анл.
21.03.2020 10:00 13 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) анл.
28.03.2020 09:00 14 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
04.04.2020 12:00 15 кръг Д Орлета (Пазарджик) анл.
11.04.2020 13:00 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
16.04.2020 09:00 17 кръг Д Пълдин (Пловдив) анл.
26.04.2020 11:00 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
02.05.2020 12:00 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
09.05.2020 12:00 20 кръг Г Чавдар (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Родопа Смолян (Смолян) 11 4 2 5 22:24 14
9 Пълдин (Пловдив) 11 2 6 3 25:31 12
10 Кронос 2016 III (Пловдив) 11 2 1 8 25:30 7
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 1 2 8 9:43 5
12 Пловдив сити (Пловдив) 11 0 2 9 13:55 2

Пловдив сити II (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:00 1 кръг Г Кронос 2016 II (Пловдив) 4:2
21.09.2019 12:00 2 кръг Д Кронос 2016 III (Пловдив) 1:3
28.09.2019 11:00 3 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:6
05.10.2019 12:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
12.10.2019 13:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 8:2
19.10.2019 14:00 6 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:3
30.11.2019 14:00 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 5:1
07.12.2019 09:00 8 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:3
09.11.2019 09:00 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
16.11.2019 12:00 10 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:0
23.11.2019 12:00 11 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:4
14.03.2020 09:00 12 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
21.03.2020 10:00 13 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) анл.
28.03.2020 12:00 14 кръг Г Орлета (Пазарджик) анл.
04.04.2020 13:00 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
11.04.2020 09:00 16 кръг Г Пълдин (Пловдив) анл.
16.04.2020 11:00 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
26.04.2020 13:00 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
02.05.2020 10:00 19 кръг Д Чавдар (Пловдив) анл.
09.05.2020 10:00 20 кръг Г Кронос 2016 II (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Чавдар (Пловдив) 11 6 0 5 31:22 18
6 Марица 1921 (Пловдив) 11 5 2 4 27:28 17
7 Пловдив сити II (Пловдив) 11 5 1 5 30:25 16
8 Родопа Смолян (Смолян) 11 4 2 5 22:24 14
9 Пълдин (Пловдив) 11 2 6 3 25:31 12

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 12:00 1 кръг Г Чавдар (Пловдив) 10:2
22.09.2019 12:00 2 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
29.09.2019 09:00 3 кръг Г Супер старс (Пловдив) 6:0
06.10.2019 11:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
08.12.2019 5 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:3
20.10.2019 11:00 6 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:4
17.11.2019 13:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:5
24.11.2019 09:00 8 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:0
10.11.2019 09:00 9 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) 3:3
22.03.2020 09:00 10 кръг Д Чавдар (Пловдив) анл.
29.03.2020 13:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
05.04.2020 09:00 12 кръг Д Супер старс (Пловдив) анл.
12.04.2020 10:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
17.04.2020 12:00 14 кръг Д Орлета (Пазарджик) анл.
26.04.2020 10:00 15 кръг Д Ботев (Пловдив) анл.
03.05.2020 13:00 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
10.05.2020 11:00 17 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
17.05.2020 09:00 18 кръг Г Кронос 2016 II (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Кронос 2016 (Пловдив) 9 6 1 2 43:14 19
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 5 1 3 27:17 16
5 Пловдив сити (Пловдив) 9 3 2 4 31:24 11
6 Кронос 2016 II (Пловдив) 9 2 4 3 21:32 10
7 Чавдар (Пловдив) 9 2 1 6 19:46 7

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 09:00 1 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 1:6
22.09.2019 10:00 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3
29.09.2019 09:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:3
06.10.2019 14:00 4 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:3
13.10.2019 10:00 5 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 1:3
20.10.2019 09:00 6 кръг Г Беломорец (Асеновград) 3:1
01.12.2019 13:00 7 кръг Д Шампион (Стара Загора) 3:7
08.12.2019 09:00 8 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:4
10.11.2019 12:00 9 кръг Д Бригада (Димитровград) 4:2
17.11.2019 10:00 10 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2
24.11.2019 11:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
15.03.2020 09:00 12 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
22.03.2020 10:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
29.03.2020 09:00 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
05.04.2020 14:00 15 кръг Д ФА Карлово (Карлово) анл.
12.04.2020 14:00 16 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
17.04.2020 10:00 17 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
26.04.2020 14:00 18 кръг Г Шампион (Стара Загора) анл.
03.05.2020 09:00 19 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
10.05.2020 12:00 20 кръг Г Бригада (Димитровград) анл.
17.05.2020 10:00 21 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
24.05.2020 11:00 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 4 1 6 34:40 13
9 ФА Карлово (Карлово) 11 4 1 6 22:40 13
10 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 11 4 1 6 26:29 13
11 Пловдив сити (Пловдив) 11 2 3 6 20:35 9
12 Бригада (Димитровград) 11 0 1 10 17:56 1

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 15:00 1 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 4:4
22.09.2019 17:00 2 кръг Г Тополово (Тополово) 12:2
29.09.2019 16:00 3 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 1:8
06.10.2019 15:00 4 кръг Г Вихър (Белозем) 3:1
13.10.2019 16:00 5 кръг Д Академик (Пловдив) 7:4
20.10.2019 16:00 6 кръг Г Улпия (Пловдив) 4:0
01.12.2019 10:00 7 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:2
08.12.2019 13:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 5:0
10.11.2019 14:00 9 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 3:5
17.11.2019 15:00 10 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:7
24.11.2019 16:00 11 кръг Д Беломорец (Асеновград) 3:2
15.03.2020 16:00 12 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) анл.
22.03.2020 15:00 13 кръг Д Тополово (Тополово) анл.
29.03.2020 19:00 14 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
05.04.2020 18:00 15 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
12.04.2020 19:00 16 кръг Г Академик (Пловдив) анл.
17.04.2020 18:00 17 кръг Д Улпия (Пловдив) анл.
26.04.2020 19:00 18 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) анл.
03.05.2020 19:00 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
10.05.2020 17:00 20 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) анл.
17.05.2020 14:00 21 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) анл.
24.05.2020 18:00 22 кръг Г Беломорец (Асеновград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Борислав 2009 (Първомай) 11 9 0 2 59:27 27
2 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 11 8 2 1 51:29 26
3 Пловдив сити (Пловдив) 11 6 2 3 48:35 20
4 Академик (Пловдив) 11 6 0 5 41:31 18
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 6 0 5 36:27 18

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 09:00 1 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) 1:3
22.09.2019 11:00 2 кръг Г Шампион (Стара Загора) 3:2
29.09.2019 12:00 3 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 4:2
06.10.2019 09:00 4 кръг Г Лион (Пловдив) 4:1
13.10.2019 13:00 5 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:4
20.10.2019 13:00 6 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:2
09.11.2019 10:00 7 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:2
17.11.2019 09:00 8 кръг Г Труд (Труд) 5:1
10.11.2019 13:00 9 кръг Д Вихър (Белозем) 2:6
22.03.2020 14:00 11 кръг Д ФА Карлово (Карлово) анл.
29.03.2020 09:00 12 кръг Г Лион (Пловдив) анл.
05.04.2020 13:00 13 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
12.04.2020 10:00 14 кръг Г Житница (Житница) анл.
17.04.2020 09:00 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
26.04.2020 12:00 16 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
03.05.2020 12:00 17 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
09.05.2020 09:00 18 кръг Г Труд (Труд) анл.
10.05.2020 12:00 19 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) анл.
16.05.2020 09:00 20 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) анл.
17.05.2020 11:00 21 кръг Г Шампион (Стара Загора) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФА Спартак (Пловдив) 9 6 3 0 27:7 21
3 ФК Хасково 1957 (Хасково) 9 6 0 3 25:14 18
4 Пловдив сити (Пловдив) 9 5 1 3 27:23 16
5 Спартак 1947 (Пловдив) 9 4 3 2 21:25 15
6 Лион (Пловдив) 9 2 2 5 12:22 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници