Локомотив 2011 (Септември)

BGSupporters форум

Локомотив 2011 (Септември)

"А" ОФГ Пазарджик
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2017 18:00 1 кръг Д Брацигово (Брацигово) 2:3
02.09.2017 17:00 2 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 1:1
06.09.2017 17:00 3 кръг Д Братаница (Братаница) 5:1
10.09.2017 17:00 4 кръг Г Спартак (Калугерово) 0:3
16.09.2017 17:00 5 кръг Д Балкан (Варвара) 2:3
24.09.2017 17:00 6 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:1
01.10.2017 17:00 7 кръг Г Сарая (Сарая) 1:1
07.10.2017 16:00 8 кръг Д Тракия (Пазарджик) 5:1
15.10.2017 16:00 9 кръг Г Оборище II (Панагюрище) 3:2
21.10.2017 16:00 10 кръг Д Вихър (Ветрен) 3:0
28.10.2017 16:00 11 кръг Г Родопи 1921 (Козарско) 0:2
04.11.2017 14:00 12 кръг Д Левски (Паталеница) 0:1
11.11.2017 12:00 13 кръг Г Величково (Величково) 2:4
19.11.2017 14:00 14 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 0:4
25.11.2017 12:00 15 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) 2:3
- 16 кръг Г Брацигово (Брацигово) -:-
- 17 кръг Д Зенит (Ветрен дол) -:-
- 18 кръг Г Братаница (Братаница) -:-
- 19 кръг Д Спартак (Калугерово) -:-
- 20 кръг Г Балкан (Варвара) -:-
- 21 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 22 кръг Д Сарая (Сарая) -:-
- 23 кръг Г Тракия (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Оборище II (Панагюрище) -:-
- 25 кръг Г Вихър (Ветрен) -:-
- 26 кръг Д Родопи 1921 (Козарско) -:-
- 27 кръг Г Левски (Паталеница) -:-
- 28 кръг Д Величково (Величково) -:-
- 29 кръг Г Чико Бунара (Бяга) -:-
- 30 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Сарая (Сарая) 15 5 2 8 22:26 17
10 Спартак (Калугерово) 15 5 0 10 28:29 15
11 Локомотив 2011 (Септември) 15 4 3 8 27:30 15
12 Тракия (Пазарджик) 15 4 2 9 17:46 14
13 Родопи 1921 (Козарско) 15 4 0 11 16:31 12
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2017 18:00 - Д Зенит (Ветрен дол) 7:2
12.08.2017 18:30 - Д Спартак (Щърково) 5:5

Локомотив 2011 (Септември)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:30 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 7:3
30.09.2017 10:30 2 кръг Г Оборище /юмв/ (Панагюрище) 1:4
08.10.2017 10:30 3 кръг Д Зенит (Ветрен дол) 5:0
14.10.2017 10:30 4 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 6:0
22.10.2017 10:30 5 кръг Д Брацигово (Брацигово) 6:0
29.10.2017 10:30 6 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 1:6
05.11.2017 10:30 7 кръг Д Марица (Белово) 6:1
- 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 9 кръг Д Оборище /юмв/ (Панагюрище) -:-
- 10 кръг Г Зенит (Ветрен дол) -:-
- 11 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 12 кръг Г Брацигово (Брацигово) -:-
- 13 кръг Д Чико Бунара (Бяга) -:-
- 14 кръг Г Марица (Белово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чико Бунара (Бяга) 7 6 1 0 36:5 19
2 Оборище /юмв/ (Панагюрище) 7 5 0 2 37:15 15
3 Локомотив 2011 (Септември) 7 5 0 2 32:14 15
4 Марица (Белово) 7 4 1 2 17:14 13
5 Зенит (Ветрен дол) 7 4 0 3 30:21 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПЗ 11 място
2015/2016 А ОФГ ПЗ 11 място
2014/2015 Б ОФГ ПЗ 1 място
2013/2014 Б ОФГ ПЗ 4 място
2012/2013 Б ОФГ ПЗ 4 място
2011/2012 Б ОФГ ПЗ 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група 7 място
2009/2010 А ОФГ ПЗ 1 място
2008/2009 А ОФГ ПЗ 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2011 7.041 85
април 2011 3.976 98
март 2011 11.539 56
ноември 2010 13.095 52
октомври 2010 14.652 48
септември 2010 20.235 27
август 2010 6.895 92
всички

Интернет страници