Левски (Паталеница)

BGSupporters форум

Левски (Паталеница)

"А" ОГ Пазарджик
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
03.09.2022 17:00 1 кръг Д Спартак 2021 (Пещера) 6:3
11.09.2022 17:00 2 кръг Г Юнак (Ивайло) 5:2
17.09.2022 17:00 3 кръг Д Брацигово (Брацигово) 0:1
24.09.2022 17:00 4 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 3:0
09.10.2022 16:00 5 кръг Г Локомотив (Септември) -:-
16.10.2022 16:00 6 кръг Д Оборище II (Панагюрище) -:-
23.10.2022 16:00 7 кръг Г Марица (Белово) -:-
29.10.2022 14:00 8 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
06.11.2022 14:00 9 кръг Г Спартак (Калугерово) -:-
12.11.2022 14:00 10 кръг Г Спартак 2021 (Пещера) -:-
19.11.2022 14:00 11 кръг Д Юнак (Ивайло) -:-
26.11.2022 14:00 12 кръг Г Брацигово (Брацигово) -:-
04.12.2022 14:00 13 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) -:-
11.12.2022 14:00 14 кръг Д Локомотив (Септември) -:-
- 15 кръг Г Оборище II (Панагюрище) -:-
- 16 кръг Д Марица (Белово) -:-
- 17 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Спартак (Калугерово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хебър 1918 II (Пазарджик) 4 3 1 0 28:5 10
2 Брацигово (Брацигово) 4 3 1 0 10:2 10
3 Левски (Паталеница) 4 3 0 1 14:6 9
4 Спартак (Калугерово) 4 3 0 1 7:5 9
5 Локомотив (Септември) 4 2 0 2 14:22 6
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Финал
17.08.2022 18:30 - Г Спартак 2021 (Пещера) 1:3

Левски (Паталеница)

Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 10:00 1 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:7
03.09.2022 10:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
10.09.2022 12:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:7
17.09.2022 10:30 4 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 0:5
24.09.2022 14:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
30.09.2022 12:00 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
09.10.2022 11:00 7 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
15.10.2022 10:30 8 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
19.10.2022 13:00 9 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
22.10.2022 10:30 10 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
29.10.2022 10:30 11 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
05.11.2022 10:30 12 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
09.11.2022 15:00 13 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
12.11.2022 12:00 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
19.11.2022 12:00 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
26.11.2022 10:30 16 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
03.12.2022 10:00 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 24 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 27 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 30 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 32 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 34 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Локомотив 1926 (Пловдив) 4 1 0 3 9:10 3
15 Марица 1921 II (Пловдив) 5 1 0 4 8:15 3
16 Брестник 1948 (Пловдив) 4 0 1 3 4:12 1
17 Спартак 1947 II (Пловдив) 5 0 1 4 2:11 1
18 Левски (Паталеница) 5 0 0 5 0:28 0

Клубна емблема

Отбор

Левски (Паталеница)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници