Чико Бунара (Бяга)

BGSupporters форум

Чико Бунара (Бяга)

"А" ОГ Пазарджик
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
27.08.2023 18:00 1 кръг Г Хебър 1918 III (Пазарджик) 2:2
03.09.2023 18:00 2 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:1
10.09.2023 17:00 3 кръг Г Спартак 2021 (Пещера) 4:0
17.09.2023 17:00 4 кръг Д Левски (Паталеница) 3:0
24.09.2023 17:00 5 кръг Г Величково (Величково) 1:0
30.09.2023 17:00 6 кръг Г Звезда (Семчиново) 7:0
08.10.2023 16:00 7 кръг Д Марица (Белово) 2:0
14.10.2023 16:00 8 кръг Г Левски (Ракитово) 4:0
22.10.2023 16:00 9 кръг Д Локомотив (Септември) 4:1
11.02.2024 14:00 10 кръг Д Хебър 1918 III (Пазарджик) 3:0
11.11.2023 14:00 11 кръг Г Чепинец (Велинград) 2:2
19.11.2023 14:00 12 кръг Д Спартак 2021 (Пещера) анл.
25.11.2023 14:00 13 кръг Г Левски (Паталеница) 2:2
03.12.2023 14:00 14 кръг Д Величково (Величково) 3:0
18.02.2024 14:00 15 кръг Д Звезда (Семчиново) 3:0
24.02.2024 14:00 16 кръг Г Марица (Белово) 1:0
03.03.2024 15:00 17 кръг Д Левски (Ракитово) 4:0
10.03.2024 15:00 18 кръг Г Локомотив (Септември) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чико Бунара (Бяга) 16 12 4 0 46:8 40
2 Чепинец (Велинград) 16 8 7 1 44:17 31
3 Левски (Паталеница) 16 8 4 4 40:25 28
4 Марица (Белово) 16 8 3 5 40:22 27
5 Величково (Величково) 16 6 1 9 26:39 19
Втора фаза / Първа група
17.03.2024 15:00 1 кръг Д Оборище II (Панагюрище) 5:1
24.03.2024 15:00 2 кръг Г Сарая (Сарая) 5:0
30.03.2024 16:00 3 кръг Г Вихър (Ветрен) 2:0
07.04.2024 17:00 4 кръг Д Брацигово (Брацигово) 0:5
13.04.2024 17:00 5 кръг Г Балкан 1952 (Варвара) 1:2
21.04.2024 17:00 6 кръг Г Оборище II (Панагюрище) 2:2
28.04.2024 17:00 7 кръг Д Сарая (Сарая) 3:2
12.05.2024 18:00 8 кръг Д Вихър (Ветрен) 1:1
18.05.2024 18:00 9 кръг Г Брацигово (Брацигово) 1:1
26.05.2024 18:00 10 кръг Д Балкан 1952 (Варвара) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Балкан 1952 (Варвара) 17 14 3 0 64:21 45
2 Брацигово (Брацигово) 17 11 4 2 49:16 37
3 Чико Бунара (Бяга) 17 9 6 2 35:19 33
4 Марица (Белово) 17 7 2 8 29:21 23
5 Чепинец (Велинград) 17 5 8 4 33:23 23
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 09:00 - Д Сокол (Марково) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 11:00 - Д Сокол (Марково) 2:3

Чико Бунара (Бяга)

ЮМВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:30 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 0:8
01.10.2023 11:00 2 кръг Г Лозен (Лозен) 0:3
08.10.2023 11:00 3 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:5
14.10.2023 11:00 4 кръг Г Брацигово (Брацигово) 3:1
25.11.2023 11:00 5 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 7:2
02.03.2024 10:30 6 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:0
- 7 кръг
почива
12.11.2023 10:30 8 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 2:7
19.11.2023 10:30 9 кръг Д Лозен (Лозен) 2:5
16.03.2024 10:30 10 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:4
отложен 11 кръг Д Брацигово (Брацигово) -:-
30.03.2024 10:30 12 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) 0:2
06.04.2024 10:30 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:0
- 14 кръг
почива
21.04.2024 10:30 15 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) 2:3
28.04.2024 10:30 16 кръг Г Брацигово (Брацигово) 5:1
12.05.2024 10:30 17 кръг Д Лозен (Лозен) 6:2
19.05.2024 10:30 18 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:3
26.05.2024 10:30 19 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Оборище (Панагюрище) 15 9 3 3 58:17 30
3 Тракиец 2005 (Главиница) 16 7 2 7 29:73 23
4 Чико Бунара (Бяга) 15 6 0 9 33:46 18
5 Лозен (Лозен) 15 3 1 11 30:58 10
6 Брацигово (Брацигово) 13 2 1 10 18:81 7

Клубна емблема

Отбор

Чико Бунара (Бяга)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 12.096 38
април 2016 6.418 70
март 2016 8.159 60
ноември 2015 12.885 38
октомври 2015 10.453 48
август 2015 10.644 43
всички

Интернет страници