Марица (Цалапица)

BGSupporters форум

Марица (Цалапица)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 18:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
31.08.2019 17:00 2 кръг Д Момино (Момино село) 3:2
08.09.2019 17:00 3 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 3:5
14.09.2019 17:00 4 кръг Д Калояново (Калояново) 3:4
21.09.2019 17:00 5 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:6
28.09.2019 17:00 6 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:0
06.10.2019 16:00 7 кръг Г Раковски (Раковски) 2:4
12.10.2019 16:00 8 кръг Д Садово (Садово) 1:2
19.10.2019 16:00 9 кръг Г Житница (Житница) 0:3
24.10.2019 16:00 10 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:5
07.12.2019 14:30 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
09.11.2019 14:30 12 кръг Д Вихър (Белозем) 1:7
16.11.2019 14:30 13 кръг Г Кричим (Кричим) 3:2
24.11.2019 14:30 14 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:12
30.11.2019 14:30 15 кръг Д Марица (Милево) 0:3
22.02.2020 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Момино (Момино село) -:-
- 18 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 19 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 20 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 21 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
- 22 кръг Д Раковски (Раковски) -:-
- 23 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 24 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 25 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 26 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 27 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 28 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 29 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 30 кръг Г Марица (Милево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Раковски (Раковски) 15 5 1 9 27:44 16
13 Кричим (Кричим) 15 5 0 10 20:47 15
14 Калояново (Калояново) 15 2 1 12 16:51 7
15 Марица (Цалапица) 15 2 1 12 18:61 7
16 Момино (Момино село) 15 0 1 14 12:44 1

Марица (Цалапица)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 14:00 1 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:1
21.09.2019 14:00 2 кръг Г Шипка 2015 (Асеновград) 0:0
28.09.2019 11:30 3 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 0:3
05.10.2019 14:00 4 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 1:7
12.10.2019 12:45 5 кръг Д Академик (Пловдив) 5:0
19.10.2019 14:00 6 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 2:1
30.11.2019 10:15 7 кръг Д Феникс (Пловдив) 3:2
07.12.2019 12:45 8 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:1
09.11.2019 14:00 9 кръг Д Улпия (Пловдив) 7:0
16.11.2019 10:15 10 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:0
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 13 кръг Д Шипка 2015 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 15 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 18 кръг Г Феникс (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Улпия (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Юнайтед (Пловдив) 10 5 2 3 23:25 17
4 Свобода 2011 (Пещера) 10 5 2 3 24:16 17
5 Марица (Цалапица) 10 5 2 3 23:15 17
6 Академик (Пловдив) 10 4 0 6 16:31 12
7 Феникс (Пловдив) 10 3 3 4 21:16 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 3 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 1 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 2 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 3 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 3 място
2009/2010 Б ОФГ ПД 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници