Първа атомна (Козлодуй)

BGSupporters форум

Първа атомна (Козлодуй)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2016 18:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:5
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Академик (Свищов) 2:2
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:6
04.09.2016 17:00 4 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:0
11.09.2016 17:00 5 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
18.09.2016 17:00 6 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
25.09.2016 17:00 7 кръг Г Кариана (Ерден) 1:6
02.10.2016 16:00 8 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 3:3
09.10.2016 16:00 9 кръг Г Трявна (Трявна) 0:4
16.10.2016 16:00 10 кръг Д Ком (Берковица) 5:0
23.10.2016 16:00 11 кръг Г Павликени (Павликени) 0:3
30.10.2016 14:30 12 кръг Д Вихър (Славяново) 1:1
04.11.2016 14:30 13 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:0
- 14 кръг
почива
20.11.2016 14:30 15 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:1
05.03.2017 14:30 16 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
12.03.2017 14:30 17 кръг Г Академик (Свищов) -:-
19.03.2017 14:30 18 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
24.03.2017 14:30 19 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
02.04.2017 17:00 20 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
09.04.2017 17:00 21 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
14.04.2017 17:00 22 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
23.04.2017 17:00 23 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) -:-
30.04.2017 17:00 24 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
07.05.2017 18:00 25 кръг Г Ком (Берковица) -:-
14.05.2017 18:00 26 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
17.05.2017 18:00 27 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
21.05.2017 18:00 28 кръг Д Ювентус (Малчика) -:-
- 29 кръг
почива
04.06.2017 18:00 30 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихър (Славяново) 14 6 3 5 36:17 21
8 Академик (Свищов) 14 5 4 5 15:17 19
9 Първа атомна (Козлодуй) 14 4 4 6 21:34 16
10 Трявна (Трявна) 14 4 3 7 17:22 15
11 Янтра Габрово (Габрово) 14 4 3 7 14:23 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Финал
07.09.2016 16:00 - Г Дунав 2016 (Селановци) 0:0

Първа атомна (Козлодуй)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 16:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:0
28.09.2016 16:00 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:4
05.10.2016 16:00 3 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 0:1
13.10.2016 16:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
19.10.2016 16:00 5 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 0:5
26.10.2016 16:00 6 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 1:3
02.11.2016 16:00 7 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
- 8 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 9 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 10 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 11 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 12 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 13 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) -:-
- 14 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Бдин 1923 (Видин) 7 4 0 3 20:15 12
5 Чардафон 1919 (Габрово) 7 3 1 3 9:11 10
6 Първа атомна (Козлодуй) 7 1 1 5 9:16 4
7 Етър ВТ (Велико Търново) 7 1 1 5 10:20 4
8 Янтра (Полски Тръмбеш) 7 1 0 6 6:20 3

Първа атомна (Козлодуй)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2016 17:00 1 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 4:1
30.09.2016 17:00 2 кръг Г Кариана (Ерден) 5:1
07.10.2016 16:00 3 кръг Д Искър 1923 (Роман) 7:0
- 4 кръг
почива
21.10.2016 16:00 5 кръг Д Ботев (Враца) 0:0
28.10.2016 16:00 6 кръг Г Ком (Берковица) 4:3
04.11.2016 14:30 7 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) 0:1
10.11.2016 14:30 8 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 7:0
18.11.2016 14:30 9 кръг Д Кариана (Ерден) 1:0
25.11.2016 14:00 10 кръг Г Искър 1923 (Роман) 4:1
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 13 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 14 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 9 8 1 0 32:5 25
2 Първа атомна (Козлодуй) 9 7 1 1 32:7 22
3 Кариана (Ерден) 9 4 1 4 18:19 13
4 Локомотив Мездра (Мездра) 8 4 1 3 13:17 13
5 Искър 1923 (Роман) 9 3 0 6 20:36 9

Първа атомна (Козлодуй)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:30 1 кръг Г Ботев (Враца) 0:4
- 2 кръг
почива
01.10.2016 10:30 3 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 10:1
08.10.2016 11:30 4 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) 1:1
- 5 кръг
почива
22.10.2016 10:30 6 кръг Д Огоста (Хайредин) 12:0
- 7 кръг
почива
05.11.2016 11:30 8 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 4:0
12.11.2016 11:30 9 кръг Г Септември 98 (Гложене) 2:1
19.11.2016 11:30 10 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:1
26.11.2016 10:30 11 кръг Г Любимец (Търнава) 0:1
отложен 12 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
10.12.2016 10:30 13 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
- 17 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Огоста (Хайредин) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 22 кръг Д Септември 98 (Гложене) -:-
- 23 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 24 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
- 25 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 26 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив Мездра (Мездра) 9 5 1 3 28:23 16
4 Дунав 2016 (Селановци) 8 5 1 2 34:5 16
5 Първа атомна (Козлодуй) 8 4 2 2 30:9 14
6 Торпедо 2004 (Борован) 9 4 1 4 22:30 13
7 Любимец (Търнава) 9 4 1 4 20:15 13

Първа атомна (Козлодуй)

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
08.11.2016 14:00 1 кръг Г Ботев (Враца) 0:11
- 2 кръг
почива
- 3 кръг
почива
08.10.2016 10:00 4 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) 0:4
01.11.2016 14:00 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:9
- 6 кръг
почива
29.10.2016 10:30 7 кръг Г Околчица (Моравица) 0:1
05.11.2016 10:00 8 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 0:2
12.11.2016 10:00 9 кръг Г Септември 98 (Гложене) 1:0
19.11.2016 10:00 10 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 3:1
- 11 кръг
почива
отложен 12 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
10.12.2016 10:00 13 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) -:-
- 18 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Околчица (Моравица) -:-
- 21 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 22 кръг Д Септември 98 (Гложене) -:-
- 23 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 26 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 8 2 1 5 13:33 7
7 Околчица (Моравица) 8 2 1 5 7:33 7
8 Торпедо 2004 (Борован) 8 1 3 4 5:36 6
9 Първа атомна (Козлодуй) 7 2 0 5 5:28 6
10 Септември 98 (Гложене) 7 0 1 6 2:32 1

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници