Първа атомна (Козлодуй)

BGSupporters форум

Първа атомна (Козлодуй)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:2
18.08.2019 18:00 2 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:2
25.08.2019 18:00 3 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:3
01.09.2019 17:00 4 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:3
08.09.2019 17:00 5 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 4:2
15.09.2019 17:00 6 кръг Д Вихър (Славяново) 0:1
22.09.2019 17:00 7 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:1
29.09.2019 17:00 8 кръг Г Ком (Берковица) 1:4
06.10.2019 16:00 9 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:1
13.10.2019 16:00 10 кръг Г Трявна (Трявна) 1:1
20.10.2019 16:00 11 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
24.10.2019 16:00 12 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:5
31.10.2019 14:30 13 кръг Д Павликени (Павликени) 0:2
08.03.2020 15:00 14 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) анл.
15.03.2020 15:00 15 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) анл.
22.03.2020 15:00 16 кръг Д Дреновец (Дреновец) анл.
29.03.2020 15:00 17 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) анл.
05.04.2020 17:00 18 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) анл.
12.04.2020 17:00 19 кръг Г Вихър (Славяново) анл.
17.04.2020 17:00 20 кръг Д Партизан (Червен бряг) анл.
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Ком (Берковица) анл.
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Бдин 1923 (Видин) анл.
10.05.2020 18:00 23 кръг Д Трявна (Трявна) анл.
17.05.2020 18:00 24 кръг Г Академик (Свищов) анл.
24.05.2020 18:00 25 кръг Д Севлиево (Севлиево) анл.
31.05.2020 18:00 26 кръг Г Павликени (Павликени) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 ОФК Локомотив (Мездра) 13 4 3 6 15:20 15
10 Ком (Берковица) 13 3 4 6 25:26 13
11 Първа атомна (Козлодуй) 13 3 2 8 13:28 11
12 Трявна (Трявна) 13 2 5 6 16:24 11
13 Бдин 1923 (Видин) 13 2 1 10 9:37 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
- -
почива
Област Враца / Финал
17.10.2019 19:00 - Г Академия Ботев (Враца) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
08.02.2020 11:00 - Д Спартак (Плевен) 0:1
15.02.2020 13:30 - Д Партизан (Червен бряг) 2:1
22.02.2020 15:00 - Г Дреновец (Дреновец) 2:1
26.02.2020 16:00 - Д Дреновец (Дреновец) 0:1

Първа атомна (Козлодуй)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2019 17:00 1 кръг Г Кариана (Ерден) 2:5
27.09.2019 17:00 2 кръг Г Ботев (Враца) 0:4
04.10.2019 16:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:4
11.10.2019 16:00 4 кръг Г Ком (Берковица) 2:3
18.10.2019 16:00 5 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:6
15.11.2019 15:00 6 кръг Д Кариана (Ерден) 0:3
22.11.2019 15:00 7 кръг Д Ботев (Враца) 1:6
08.11.2019 15:00 8 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:11
06.03.2020 15:00 9 кръг Д Ком (Берковица) анл.
13.03.2020 15:00 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) анл.
20.03.2020 15:00 11 кръг Г Кариана (Ерден) анл.
27.03.2020 15:00 12 кръг Г Ком (Берковица) анл.
03.04.2020 15:00 13 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) анл.
10.04.2020 15:00 14 кръг Г Ботев (Враца) анл.
24.04.2020 15:00 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бдин 1923 (Видин) 8 5 2 1 28:5 17
3 Кариана (Ерден) 8 5 1 2 23:12 16
4 Ком (Берковица) 8 3 0 5 11:21 9
5 ОФК Локомотив (Мездра) 8 3 0 5 21:23 9
6 Първа атомна (Козлодуй) 8 0 0 8 5:42 0

Първа атомна (Козлодуй)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2019 17:00 1 кръг Д Кариана (Ерден) 6:1
02.10.2019 16:00 2 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:5
09.10.2019 16:00 3 кръг Г Ком (Берковица) 3:2
16.10.2019 16:00 4 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) 4:1
23.10.2019 16:00 5 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:6
30.10.2019 16:00 6 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 3:1
06.11.2019 15:00 7 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
08.04.2020 16:00 8 кръг Г Кариана (Ерден) анл.
15.04.2020 16:00 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) анл.
22.04.2020 16:00 10 кръг Д Ком (Берковица) анл.
29.04.2020 16:00 11 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) анл.
13.05.2020 16:00 12 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) анл.
20.05.2020 16:00 13 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) анл.
27.05.2020 16:00 14 кръг Д Ботев (Враца) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Монтана 1921 (Монтана) 7 5 2 0 40:4 17
3 ОФК Локомотив (Мездра) 7 5 0 2 31:14 15
4 Първа атомна (Козлодуй) 7 4 0 3 16:19 12
5 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 7 3 1 3 22:12 10
6 Ком (Берковица) 7 2 0 5 15:29 6

Първа атомна (Козлодуй)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
- 2 кръг
почива
12.10.2019 10:30 3 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 8:0
- 4 кръг
почива
- 5 кръг
почива
02.11.2019 10:30 6 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) анл.
09.11.2019 10:30 7 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 4:1
16.11.2019 10:30 8 кръг Г Любимец (Търнава) 5:1
- 9 кръг
почива
30.11.2019 10:30 10 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 8:1
09.12.2019 10:30 11 кръг Г Околчица (Моравица) 1:5
14.12.2019 10:30 12 кръг Д Кариана (Ерден) 0:1
01.03.2020 10:30 13 кръг Г Ком (Берковица) 2:1
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
21.03.2020 10:30 16 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) анл.
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
11.04.2020 10:30 19 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) анл.
25.04.2020 10:30 20 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) анл.
02.05.2020 10:30 21 кръг Д Любимец (Търнава) анл.
- 22 кръг
почива
16.05.2020 10:30 23 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) анл.
23.05.2020 10:30 24 кръг Д Околчица (Моравица) анл.
30.05.2020 10:30 25 кръг Г Кариана (Ерден) анл.
06.06.2020 10:30 26 кръг Д Ком (Берковица) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Монтана 1921 (Монтана) 7 7 0 0 39:2 21
2 Първа атомна (Козлодуй) 7 5 0 2 28:10 15
3 Дунав 2016 (Селановци) 7 5 0 2 32:10 15
4 Кариана (Ерден) 8 5 0 3 23:26 15
5 Околчица (Моравица) 8 3 0 5 18:23 9

Първа атомна (Козлодуй)

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2019 10:30 1 кръг Д Искър 1923 (Роман) анл.
05.10.2019 10:30 2 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 3:0
12.10.2019 10:30 3 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 3:0
19.10.2019 10:30 4 кръг Г ДФК Видин (Видин) 2:5
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
09.11.2019 10:30 7 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 3:0
- 8 кръг
почива
23.11.2019 10:30 9 кръг Д Прециз (Монтана) 0:8
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) анл.
- 16 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) анл.
- 17 кръг Д ДФК Видин (Видин) анл.
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) анл.
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Прециз (Монтана) анл.
- 23 кръг
почива
- 24 кръг
почива
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Прециз (Монтана) 4 3 1 0 30:1 10
2 Първа атомна (Козлодуй) 5 3 0 2 11:13 9
3 ДФК Видин (Видин) 4 2 2 0 13:5 8
4 Дунав 2016 (Селановци) 4 2 1 1 6:5 7
5 Торпедо 2004 (Борован) 4 1 0 3 4:14 3

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 4.592 84
септември 2019 4.746 81
август 2019 6.089 76
май 2019 13.355 43
април 2019 3.774 88
март 2019 9.728 61
ноември 2018 5.504 85
октомври 2018 8.199 68
септември 2018 8.346 73
май 2018 8.301 67
април 2018 12.189 46
март 2018 7.022 74
ноември 2017 10.697 56
октомври 2017 8.501 66
септември 2017 11.803 48
август 2017 11.312 50
май 2017 8.063 67
април 2017 7.503 72
март 2017 8.943 64
ноември 2016 5.734 79
октомври 2016 5.677 79
септември 2016 7.989 67
август 2016 7.511 70
май 2016 5.532 74
април 2016 3.155 85
март 2016 4.921 79
ноември 2015 3.388 88
октомври 2015 4.579 84
август 2015 1.501 90
май 2015 4.965 72
април 2015 11.444 49
март 2015 5.594 71
декември 2014 2.145 88
октомври 2014 2.229 88
септември 2014 3.633 83
май 2014 7.587 67
април 2014 6.078 76
март 2014 7.345 65
ноември 2013 8.816 70
септември 2013 12.700 48
август 2013 8.568 64
май 2013 18.095 32
април 2013 18.399 28
март 2013 6.832 74
ноември 2012 14.992 40
октомври 2012 12.686 46
септември 2012 12.973 42
май 2012 10.660 60
април 2012 2.347 91
март 2012 9.621 65
ноември 2011 14.962 47
октомври 2011 22.501 25
септември 2011 11.166 65
август 2011 17.213 33
май 2011 13.578 48
април 2011 10.440 64
март 2011 16.913 38
ноември 2010 13.610 51
октомври 2010 16.681 43
септември 2010 11.602 66
август 2010 16.508 39
всички

Интернет страници