Тополи 2010 (Тополи)

BGSupporters форум

Тополи 2010 (Тополи)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
19.08.2018 18:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:1
- 2 кръг
почива
01.09.2018 17:00 3 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:2
15.09.2018 17:00 4 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:2
22.09.2018 17:00 5 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:2
30.09.2018 17:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
06.10.2018 16:00 7 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:0
14.10.2018 16:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 3:0
20.10.2018 16:00 9 кръг Д Локомотив (Русе) 1:1
27.10.2018 14:00 10 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:4
03.11.2018 14:00 11 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:3
10.11.2018 14:00 12 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:2
17.11.2018 14:00 13 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:0
24.11.2018 14:00 14 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:1
- 15 кръг
почива
23.02.2019 14:00 16 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:0
02.03.2019 15:00 17 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 1:0
10.03.2019 15:00 18 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:2
16.03.2019 15:00 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
24.03.2019 15:00 20 кръг Г Устрем Д (Дончево) 4:0
30.03.2019 15:00 21 кръг Д Волов (Шумен) 1:1
07.04.2019 15:00 22 кръг Г Локомотив (Русе) 1:0
13.04.2019 16:00 23 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
17.04.2019 16:00 24 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1
21.04.2019 16:00 25 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:2
26.04.2019 16:00 26 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев (Нови пазар) 23 11 3 9 34:46 36
7 Локомотив (Русе) 23 9 5 9 29:33 32
8 Тополи 2010 (Тополи) 23 7 6 10 25:30 27
9 Кубрат 2016 (Кубрат) 23 5 5 13 31:35 20
10 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 23 5 4 14 28:43 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / Първи кръг
08.09.2018 17:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.08.2018 18:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2019 14:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 1:5

Тополи 2010 (Тополи)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Д Аврен (Аврен) 8:2
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 4:1
- 3 кръг
почива
06.10.2018 10:00 4 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:4
13.10.2018 10:00 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:7
20.10.2018 10:00 6 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:9
27.10.2018 10:00 7 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 2:6
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
10.11.2018 10:00 9 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:7
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:6
24.11.2018 10:00 11 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:6
09.03.2019 10:00 12 кръг Г Аврен (Аврен) 3:0
16.03.2019 10:00 13 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 1:6
- 14 кръг
почива
30.03.2019 10:00 15 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:4
06.04.2019 10:00 16 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:3
13.04.2019 10:00 17 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:6
20.04.2019 10:00 18 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:1
04.05.2019 10:00 19 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
11.05.2019 10:00 20 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
18.05.2019 10:00 21 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
25.05.2019 10:00 22 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Белослав 1918 (Белослав) 16 5 3 8 27:35 18
8 Атлетик (Провадия) 16 4 5 7 27:37 17
9 Устрем Д (Дончево) 17 4 1 12 27:63 13
10 Тополи 2010 (Тополи) 16 4 1 11 27:68 13
11 Аврен (Аврен) 17 1 2 14 17:68 5

Тополи 2010 (Тополи)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 10:30 1 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:3
23.09.2018 10:30 2 кръг Д ОФК Варна (Варна) 5:2
29.09.2018 13:30 3 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:1
07.10.2018 14:00 4 кръг Д ФК Тича (Варна) 1:2
14.10.2018 10:30 5 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
21.10.2018 10:30 6 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 2:2
28.10.2018 12:30 7 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:1
17.03.2019 10:30 8 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:3
24.03.2019 10:30 9 кръг Г ОФК Варна (Варна) 3:0
31.03.2019 10:30 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
07.04.2019 10:00 11 кръг Г ФК Тича (Варна) 2:3
14.04.2019 10:30 12 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 3:0
21.04.2019 10:30 13 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:2
01.05.2019 10:30 14 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК Тича (Варна) 12 7 2 3 22:12 23
4 Камчиец 1945 (Дългопол) 13 7 1 5 39:20 22
5 Тополи 2010 (Тополи) 13 6 1 6 25:22 19
6 Суворово 1 (Суворово) 13 5 3 5 37:25 18
7 Вихър 2016 (Вълчи дол) 12 2 0 10 12:58 6

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВН 1 място
2016/2017 А ОФГ ВН 8 място
2015/2016 А ОФГ ВН 6 място
2014/2015 А ОФГ ВН 3 място
2013/2014 А ОФГ ВН 3 място
2012/2013 А ОФГ ВН 3 място

Интернет страници