Тополи 2010 (Тополи)

BGSupporters форум

Тополи 2010 (Тополи)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
19.08.2018 18:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:1
- 2 кръг
почива
01.09.2018 17:00 3 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:2
15.09.2018 17:00 4 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:2
22.09.2018 17:00 5 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:2
30.09.2018 17:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
06.10.2018 16:00 7 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:0
14.10.2018 16:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 3:0
20.10.2018 16:00 9 кръг Д Локомотив (Русе) 1:1
27.10.2018 14:00 10 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:4
03.11.2018 14:00 11 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:3
10.11.2018 14:00 12 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:2
17.11.2018 14:00 13 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:0
24.11.2018 14:00 14 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:1
- 15 кръг
почива
23.02.2019 14:00 16 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:0
02.03.2019 15:00 17 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 1:0
10.03.2019 15:00 18 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:2
16.03.2019 15:00 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
24.03.2019 15:00 20 кръг Г Устрем Д (Дончево) 4:0
30.03.2019 15:00 21 кръг Д Волов (Шумен) 1:1
07.04.2019 15:00 22 кръг Г Локомотив (Русе) 1:0
13.04.2019 16:00 23 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
17.04.2019 16:00 24 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1
21.04.2019 16:00 25 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:2
26.04.2019 16:00 26 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев (Нови пазар) 24 12 3 9 35:46 39
7 Локомотив (Русе) 24 9 5 10 29:37 32
8 Тополи 2010 (Тополи) 24 7 6 11 25:31 27
9 Кубрат 2016 (Кубрат) 24 6 5 13 32:35 23
10 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 24 5 4 15 28:44 19
Втора фаза / Втора седмица
01.05.2019 17:00 27 кръг Д Волов (Шумен) 1:3
05.05.2019 15:00 28 кръг Г Локомотив (Русе) 0:5
- 29 кръг
почива
18.05.2019 17:00 30 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
23.05.2019 17:00 31 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 3:2
29.05.2019 18:00 32 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:0
01.06.2019 18:00 33 кръг Г Устрем Д (Дончево) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив (Русе) 30 13 6 11 48:43 45
8 Тополи 2010 (Тополи) 30 11 6 13 36:41 39
9 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 30 8 4 18 44:57 28
10 Кубрат 2016 (Кубрат) 30 7 6 17 39:46 27
11 Устрем Д (Дончево) 30 7 2 21 28:85 23
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / Първи кръг
08.09.2018 17:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.08.2018 18:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2019 14:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 1:5

Тополи 2010 (Тополи)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Д Аврен (Аврен) 8:2
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 4:1
- 3 кръг
почива
06.10.2018 10:00 4 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:4
13.10.2018 10:00 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:7
20.10.2018 10:00 6 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:9
27.10.2018 10:00 7 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 2:6
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
10.11.2018 10:00 9 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:7
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:6
24.11.2018 10:00 11 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:6
09.03.2019 10:00 12 кръг Г Аврен (Аврен) 3:0
16.03.2019 10:00 13 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 1:6
- 14 кръг
почива
30.03.2019 10:00 15 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:4
06.04.2019 10:00 16 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:3
13.04.2019 10:00 17 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:6
20.04.2019 10:00 18 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:1
04.05.2019 10:00 19 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:0
11.05.2019 10:00 20 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:3
18.05.2019 10:00 21 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 2:6
01.06.2019 10:00 22 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Атлетик (Провадия) 20 6 5 9 35:43 23
8 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 20 6 4 10 33:48 22
9 Устрем Д (Дончево) 20 7 1 12 42:71 22
10 Тополи 2010 (Тополи) 20 4 2 14 32:81 14
11 Аврен (Аврен) 20 1 2 17 22:80 5

Тополи 2010 (Тополи)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 10:30 1 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:3
23.09.2018 10:30 2 кръг Д ОФК Варна (Варна) 5:2
29.09.2018 13:30 3 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:1
07.10.2018 14:00 4 кръг Д ФК Тича (Варна) 1:2
14.10.2018 10:30 5 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
21.10.2018 10:30 6 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 2:2
28.10.2018 12:30 7 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:1
17.03.2019 10:30 8 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:3
24.03.2019 10:30 9 кръг Г ОФК Варна (Варна) 3:0
31.03.2019 10:30 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
07.04.2019 10:00 11 кръг Г ФК Тича (Варна) 2:3
14.04.2019 10:30 12 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 3:0
21.04.2019 10:30 13 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:2
05.05.2019 10:30 14 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК Тича (Варна) 14 7 2 5 24:19 23
4 Камчиец 1945 (Дългопол) 14 7 1 6 42:26 22
5 Тополи 2010 (Тополи) 14 7 1 6 28:23 22
6 Суворово 1 (Суворово) 14 6 3 5 40:25 21
7 Вихър 2016 (Вълчи дол) 14 3 0 11 16:63 9

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 8 място
2017/2018 А ОФГ ВН 1 място
2016/2017 А ОФГ ВН 8 място
2015/2016 А ОФГ ВН 6 място
2014/2015 А ОФГ ВН 3 място
2013/2014 А ОФГ ВН 3 място
2012/2013 А ОФГ ВН 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 9.159 63
април 2019 7.338 75
март 2019 9.419 67
ноември 2018 7.893 72
октомври 2018 6.861 75
септември 2018 1.601 94
всички

Интернет страници