Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
18.08.2018 18:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
26.08.2018 18:00 2 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:0
01.09.2018 17:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 5:0
16.09.2018 17:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 2:0
- 5 кръг
почива
29.09.2018 16:00 6 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
06.10.2018 16:00 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) 3:0
13.10.2018 16:00 8 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:2
21.10.2018 16:00 9 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:1
27.10.2018 14:00 10 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 4:0
03.11.2018 14:00 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:6
10.11.2018 14:00 12 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:1
18.11.2018 14:00 13 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:2
24.11.2018 14:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
09.12.2018 14:00 15 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:2
24.02.2019 14:00 16 кръг Г Волов (Шумен) 2:0
02.03.2019 15:00 17 кръг Д Локомотив (Русе) 2:0
- 18 кръг
почива
17.03.2019 15:00 19 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
23.03.2019 15:00 20 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:0
30.03.2019 15:00 21 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
06.04.2019 16:00 22 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
13.04.2019 16:00 23 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 1:1
17.04.2019 16:00 24 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:0
21.04.2019 16:00 25 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:1
26.04.2019 16:00 26 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1918 (Варна) 24 18 6 0 92:16 60
2 Суворово 1 (Суворово) 24 18 3 3 72:16 57
3 Светкавица Търговище (Търговище) 24 15 6 3 45:20 51
4 Хитрино (Хитрино) 24 14 5 5 46:20 47
5 Септември 98 (Тервел) 24 13 4 7 46:32 43
Втора фаза / Първа шестица
01.05.2019 17:00 27 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:1
04.05.2019 17:00 28 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:0
11.05.2019 17:00 29 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
18.05.2019 17:00 30 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
24.05.2019 17:00 31 кръг Д Ботев (Нови пазар) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1918 (Варна) 29 22 7 0 105:19 73
2 Суворово 1 (Суворово) 29 21 4 4 86:19 67
3 Светкавица Търговище (Търговище) 29 16 8 5 54:26 56
4 Хитрино (Хитрино) 29 14 9 6 50:25 51
5 Септември 98 (Тервел) 29 15 5 9 52:39 50
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Първи кръг
29.08.2018 18:00 - Г Миньор (Сеново) 0:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 18:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 1:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
02.02.2019 14:00 - Д Черно море /юн.ст./ (Варна) 0:4
13.02.2019 14:30 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:9

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2018 17:00 1 кръг Д Хитрино (Хитрино) 7:0
19.09.2018 16:00 2 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 5:1
26.09.2018 17:00 3 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:2
03.10.2018 16:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 1:1
10.10.2018 16:00 5 кръг Д Волов (Шумен) 1:3
17.10.2018 16:00 6 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1
24.10.2018 16:00 7 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:0
21.11.2018 14:00 8 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
07.11.2018 14:00 9 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 2:2
13.03.2019 15:00 10 кръг Г Хитрино (Хитрино) 5:0
20.03.2019 15:00 11 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 7:1
27.03.2019 15:00 12 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:2
03.04.2019 16:00 13 кръг Д Локомотив (Русе) 4:1
10.04.2019 16:00 14 кръг Г Волов (Шумен) 2:0
16.04.2019 16:00 15 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
24.04.2019 16:00 16 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:0
30.04.2019 16:00 17 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
08.05.2019 17:00 18 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Волов (Шумен) 18 13 3 2 62:17 42
3 Черноморец (Балчик) 18 12 4 2 66:23 40
4 Светкавица Търговище (Търговище) 18 12 4 2 53:16 40
5 Локомотив (Русе) 18 9 2 7 36:24 29
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 18 5 3 10 24:58 18

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
16.09.2018 10:00 2 кръг Г Волов (Шумен) 2:2
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
30.09.2018 10:00 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:0
07.10.2018 10:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:5
12.10.2018 14:00 7 кръг Д Черно море (Варна) 3:1
21.10.2018 10:00 8 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:2
28.10.2018 10:00 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
04.11.2018 10:00 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
11.11.2018 10:00 11 кръг Д Олимпик (Варна) 3:3
18.11.2018 10:00 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:2
25.11.2018 10:00 13 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 3:1
- 14 кръг
почива
17.03.2019 10:00 15 кръг Д Волов (Шумен) 0:1
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
03.04.2019 10:00 18 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:3
07.04.2019 10:00 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:2
22.05.2019 11:00 20 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
21.04.2019 10:00 21 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 3:3
01.05.2019 10:00 22 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:6
07.05.2019 11:00 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
12.05.2019 10:00 24 кръг Г Олимпик (Варна) 1:2
19.05.2019 10:00 25 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
02.06.2019 11:00 26 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Добруджа 1919 (Добрич) 20 7 3 10 29:41 24
8 Олимпик (Варна) 20 7 2 11 23:45 23
9 Светкавица Търговище (Търговище) 20 6 5 9 31:51 23
10 Доростол Силистра (Силистра) 20 5 6 9 18:32 21
11 Одесос 2014 (Варна) 20 1 0 19 13:74 3

Светкавица Търговище (Търговище)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
16.09.2018 11:30 2 кръг Г Волов (Шумен) 4:2
19.09.2018 11:30 3 кръг Д Дунав 2010 II (Русе) 3:2
23.09.2018 11:30 4 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:3
30.09.2018 11:30 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:2
07.10.2018 11:30 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
12.10.2018 15:30 7 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
21.10.2018 11:30 8 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:3
28.10.2018 11:30 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:3
04.11.2018 11:30 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
11.11.2018 11:30 11 кръг Д Олимпик (Варна) 5:2
18.11.2018 11:30 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 7:0
25.11.2018 11:30 13 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 3:0
- 14 кръг
почива
17.03.2019 11:30 15 кръг Д Волов (Шумен) 3:1
24.03.2019 11:30 16 кръг Г Дунав 2010 II (Русе) 5:2
31.03.2019 11:30 17 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:0
03.04.2019 11:30 18 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:4
07.04.2019 11:30 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:5
22.05.2019 12:30 20 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
21.04.2019 11:30 21 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 3:0
01.05.2019 11:30 22 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3
07.05.2019 12:30 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
12.05.2019 11:30 24 кръг Г Олимпик (Варна) 3:0
19.05.2019 11:30 25 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
02.06.2019 12:30 26 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 1918 (Варна) 24 14 7 3 62:13 49
5 Доростол Силистра (Силистра) 24 15 3 6 47:23 48
6 Светкавица Търговище (Търговище) 24 13 2 9 51:41 41
7 Волов (Шумен) 24 9 2 13 45:51 29
8 Дунав 2010 II (Русе) 24 7 5 12 32:38 26

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 Трета лига 3 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 2 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници