Хитрино (Хитрино)

BGSupporters форум

Хитрино (Хитрино)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
18.08.2018 18:00 1 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:2
25.08.2018 18:00 2 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:0
01.09.2018 17:00 3 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:0
- 4 кръг
почива
22.09.2018 17:00 5 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 1:0
30.09.2018 16:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:1
06.10.2018 16:00 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:3
14.10.2018 16:00 8 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:1
20.10.2018 16:00 9 кръг Д Волов (Шумен) 4:1
28.10.2018 14:00 10 кръг Г Локомотив (Русе) 2:2
03.11.2018 14:00 11 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 6:1
11.11.2018 14:00 12 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
17.11.2018 14:00 13 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:1
24.11.2018 14:00 14 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:0
09.12.2018 14:00 15 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:1
23.02.2019 14:00 16 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 0:0
- 17 кръг
почива
09.03.2019 15:00 18 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:0
16.03.2019 15:00 19 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:1
23.03.2019 15:00 20 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:4
30.03.2019 15:00 21 кръг Д Устрем Д (Дончево) 5:0
07.04.2019 16:00 22 кръг Г Волов (Шумен) 1:0
13.04.2019 16:00 23 кръг Д Локомотив (Русе) 5:0
17.04.2019 16:00 24 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
21.04.2019 16:00 25 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
26.04.2019 16:00 26 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Суворово 1 (Суворово) 24 18 3 3 72:16 57
3 Светкавица Търговище (Търговище) 24 15 6 3 45:20 51
4 Хитрино (Хитрино) 24 14 5 5 46:20 47
5 Септември 98 (Тервел) 24 13 4 7 46:32 43
6 Ботев (Нови пазар) 24 12 3 9 35:46 39
Втора фаза / Първа шестица
01.05.2019 17:00 27 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
05.05.2019 17:00 28 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:1
11.05.2019 17:00 29 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:2
18.05.2019 17:00 30 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:1
24.05.2019 17:00 31 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Суворово 1 (Суворово) 29 21 4 4 86:19 67
3 Светкавица Търговище (Търговище) 29 16 8 5 54:26 56
4 Хитрино (Хитрино) 29 14 9 6 50:25 51
5 Септември 98 (Тервел) 29 15 5 9 52:39 50
6 Ботев (Нови пазар) 29 12 4 13 37:70 40
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Първи кръг
06.09.2018 17:00 - Г Ботев (Нови пазар) 8:0
Област Шумен / Финал
09.09.2018 17:00 - Г Волов (Шумен) 7:2
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
- -
почива
Поток Варна/Добрич/Шумен / Финал
07.11.2018 14:30 - Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.08.2018 18:00 - Г Суворово 1 (Суворово) 3:2
11.08.2018 18:00 - Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2019 14:00 - Г Миньор (Сеново) 5:0
10.02.2019 13:00 - Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1

Хитрино (Хитрино)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2018 17:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:7
19.09.2018 17:00 2 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
26.09.2018 17:00 3 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:2
03.10.2018 16:00 4 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:5
10.10.2018 16:00 5 кръг Д Локомотив (Русе) 1:2
17.10.2018 16:00 6 кръг Г Волов (Шумен) 2:5
24.10.2018 16:00 7 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 5:0
31.10.2018 14:00 8 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:3
06.03.2019 15:00 9 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:6
13.03.2019 15:00 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:5
20.03.2019 15:00 11 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 3:0
27.03.2019 15:00 12 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:3
03.04.2019 16:00 13 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:4
10.04.2019 16:00 14 кръг Г Локомотив (Русе) 0:5
16.04.2019 16:00 15 кръг Д Волов (Шумен) 0:5
24.04.2019 16:00 16 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:5
30.04.2019 16:00 17 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:0
08.05.2019 17:00 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 18 5 3 10 24:58 18
7 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 18 4 2 12 24:78 14
8 Хитрино (Хитрино) 18 4 1 13 21:60 13
9 Черноломец 2017 (Попово) 17 2 1 14 14:52 7
10 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 17 2 1 14 13:49 7

Хитрино (Хитрино)

Деца: Варна - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:8
30.09.2018 10:00 3 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 0:4
07.10.2018 10:00 4 кръг Г Провадия (Провадия) 0:12
14.10.2018 10:00 5 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 1:2
21.10.2018 12:30 6 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:6
27.10.2018 10:00 7 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:8
03.11.2018 12:30 8 кръг Д Черноморец (Балчик) анл.
10.11.2018 10:00 9 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:12
18.11.2018 10:00 10 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 1:0
25.11.2018 10:00 11 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 0:3
- 12 кръг
почива
16.03.2019 10:00 13 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
24.03.2019 10:00 14 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 1:4
31.03.2019 10:00 15 кръг Д Провадия (Провадия) 1:1
07.04.2019 10:00 16 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:3
14.04.2019 10:00 17 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:2
20.04.2019 10:00 18 кръг Д Девня 2005 (Девня) 2:7
- 19 кръг
почива
11.05.2019 10:00 20 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 3:4
18.05.2019 10:00 21 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 5:2
24.05.2019 15:00 22 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихър 2016 (Вълчи дол) 18 6 2 10 42:67 20
8 Провадия (Провадия) 18 4 2 12 41:58 14
9 Хитрино (Хитрино) 18 3 2 13 26:83 11
10 Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 18 3 2 13 30:60 11
-- Черноморец (Балчик) 1 0 0 1 1:9 -

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Хитрино (Хитрино)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 12 място
2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 Трета лига 3 място
2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 3 място
2014/2015 А ОФГ ШН 3 място
2013/2014 А ОФГ ШН 10 място

Месечна ранглиста

Интернет страници