Вихър (Айтос)

BGSupporters форум

Вихър (Айтос)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 4:1
16.09.2018 17:00 2 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 0:1
24.11.2018 14:30 3 кръг Д Русокастро (Русокастро) 1:0
30.09.2018 17:00 4 кръг Г Камено (Камено) 1:0
06.10.2018 16:00 5 кръг Д Равда (Равда) 6:3
14.10.2018 16:00 6 кръг Г Свети Никола (Бургас) 3:0
- 7 кръг
почива
27.10.2018 16:00 8 кръг Д Ропотамо (Приморско) 4:1
04.11.2018 14:30 9 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 2:1
10.11.2018 14:30 10 кръг Д Странджанец (Царево) 2:0
18.11.2018 14:30 11 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 3:0
10.03.2019 15:30 12 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:0
16.03.2019 15:30 13 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 3:1
15.05.2019 18:00 14 кръг Г Русокастро (Русокастро) анл.
31.03.2019 15:30 15 кръг Д Камено (Камено) 2:1
07.04.2019 17:00 16 кръг Г Равда (Равда) 6:0
13.04.2019 17:00 17 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:0
- 18 кръг
почива
26.04.2019 17:00 19 кръг Г Ропотамо (Приморско) 4:0
04.05.2019 18:00 20 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 5:0
12.05.2019 18:00 21 кръг Г Странджанец (Царево) 2:2
19.05.2019 18:00 22 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Айтос) 19 17 1 1 58:11 52
2 Русокастро (Русокастро) 19 13 1 5 51:28 40
3 Камено (Камено) 20 10 2 8 50:32 32
4 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 20 10 1 9 52:39 31
5 Бяла река 1 (Зайчар) 20 9 2 9 33:37 29
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2018 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:8
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
10.02.2019 11:00 - Д Атлетик (Куклен) 1:2

Вихър (Айтос)

ЮМВ: Бургас - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 09:30 1 кръг Д Звезденбург (Бургас) 1:3
24.09.2018 10:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
29.09.2018 09:30 3 кръг Д Поморие (Поморие) 1:2
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:1
13.10.2018 09:30 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:12
20.10.2018 09:30 6 кръг Г Несебър (Несебър) 2:3
27.10.2018 10:00 7 кръг Д Свети Никола (Бургас) 1:0
03.11.2018 09:30 8 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:1
10.11.2018 09:30 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:11
17.11.2018 10:00 10 кръг Г Ропотамо (Приморско) 14:0
- 11 кръг
почива
16.03.2019 09:30 12 кръг Г Звезденбург (Бургас) 2:0
23.03.2019 09:30 13 кръг Д Карнобат (Карнобат) 9:3
01.04.2019 09:30 14 кръг Г Поморие (Поморие) 2:2
06.04.2019 10:00 15 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:4
12.05.2019 13:30 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
20.04.2019 09:30 17 кръг Д Несебър (Несебър) 1:1
27.04.2019 10:00 18 кръг Г Свети Никола (Бургас) 2:0
01.05.2019 09:30 19 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 4:1
04.05.2019 09:30 20 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:9
11.05.2019 10:00 21 кръг Д Ропотамо (Приморско) 6:3
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Несебър (Несебър) 20 10 3 7 51:37 33
6 Карнобат (Карнобат) 20 9 2 9 45:55 29
7 Вихър (Айтос) 20 8 3 9 52:61 27
8 Свети Никола (Бургас) 20 6 0 14 39:78 18
9 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 20 4 2 14 34:83 14

Вихър (Айтос)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:00 1 кръг Д Звездичка (Бургас) 5:0
24.09.2018 11:30 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
29.09.2018 11:00 3 кръг Д Поморие (Поморие) 2:0
- 4 кръг
почива
13.10.2018 11:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4
20.10.2018 11:00 6 кръг Г Несебър (Несебър) 4:2
- 7 кръг
почива
03.11.2018 11:00 8 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 10:1
10.11.2018 11:00 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
16.03.2019 11:00 12 кръг Г Звездичка (Бургас) 8:0
23.03.2019 11:00 13 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:3
01.04.2019 11:00 14 кръг Г Поморие (Поморие) 3:4
- 15 кръг
почива
12.05.2019 12:00 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4
20.04.2019 11:00 17 кръг Д Несебър (Несебър) 7:1
- 18 кръг
почива
01.05.2019 11:00 19 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 10:0
04.05.2019 11:00 20 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Карнобат (Карнобат) 14 10 0 4 60:17 30
3 Поморие (Поморие) 14 8 1 5 44:28 25
4 Вихър (Айтос) 14 8 0 6 55:22 24
5 Черноморец 1919 (Бургас) 14 7 2 5 41:24 23
6 Несебър (Несебър) 14 7 0 7 38:25 21

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ БС 1 място
2017/2018 А ОФГ БС 4 място
2016/2017 А ОФГ БС 5 място
2015/2016 А ОФГ БС 4 място
2014/2015 А ОФГ БС 3 място
2012/2013 А ОФГ БС 6 място

Интернет страници