Карнобат (Карнобат)

BGSupporters форум

Карнобат (Карнобат)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:3
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Садово (Садово) 2:0
25.08.2018 18:00 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
01.09.2018 17:00 4 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
09.09.2018 17:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
15.09.2018 17:00 6 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
22.09.2018 17:00 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:5
29.09.2018 17:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 2:2
06.10.2018 16:00 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
13.10.2018 16:00 10 кръг Г Миньор (Раднево) 0:0
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
27.10.2018 17:00 12 кръг Г Созопол (Созопол) 1:2
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Гигант (Съединение) 2:1
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
17.11.2018 14:30 15 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 2:1
24.11.2018 14:30 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:4
01.12.2018 14:00 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
23.02.2019 14:00 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:3
02.03.2019 15:00 19 кръг Г Садово (Садово) 1:0
09.03.2019 15:00 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
16.03.2019 14:00 21 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:6
23.03.2019 15:00 22 кръг Д Левски (Карлово) 0:0
30.03.2019 15:00 23 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
06.04.2019 17:00 24 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:4
17.04.2019 17:00 25 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
13.04.2019 17:00 26 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:3
20.04.2019 15:00 27 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
25.04.2019 17:00 28 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
04.05.2019 18:00 29 кръг Д Созопол (Созопол) 0:2
08.05.2019 18:00 30 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2
11.05.2019 18:00 31 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:1
18.05.2019 18:00 32 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:2
24.05.2019 18:00 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:4
28.05.2019 18:00 34 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Гигант (Съединение) 34 11 8 15 32:36 41
12 Борислав 2009 (Първомай) 34 12 3 19 44:47 39
13 Карнобат (Карнобат) 34 10 7 17 41:67 37
14 Левски (Карлово) 34 9 9 16 25:52 36
15 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 9 4 21 30:54 31
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
- -
почива
Област Бургас / 1/2 финали
26.09.2018 17:00 - Г Созопол (Созопол) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 17:30 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
21.07.2018 18:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
25.07.2018 18:00 - Г Созопол (Созопол) анл.
28.07.2018 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2019 14:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:3
06.02.2019 14:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
09.02.2019 13:00 - Д Созопол (Созопол) 1:0

Карнобат (Карнобат)

ЮМВ: Бургас - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Г Ропотамо (Приморско) 3:0
24.09.2018 10:00 2 кръг Д Вихър (Айтос) 2:0
29.09.2018 09:30 3 кръг Г Звезденбург (Бургас) 3:2
- 4 кръг
почива
13.10.2018 09:30 5 кръг Д Поморие (Поморие) 2:1
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:3
27.10.2018 09:30 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:5
03.11.2018 09:30 8 кръг Г Несебър (Несебър) 2:7
10.11.2018 10:00 9 кръг Д Свети Никола (Бургас) 1:2
17.11.2018 09:30 10 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:3
24.11.2018 09:30 11 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:7
16.03.2019 10:00 12 кръг Д Ропотамо (Приморско) 3:0
23.03.2019 09:30 13 кръг Г Вихър (Айтос) 3:9
30.03.2019 09:30 14 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:0
- 15 кръг
почива
13.04.2019 09:30 16 кръг Г Поморие (Поморие) 2:5
20.04.2019 10:00 17 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:0
27.04.2019 09:30 18 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
15.05.2019 16:00 19 кръг Д Несебър (Несебър) 1:1
04.05.2019 10:00 20 кръг Г Свети Никола (Бургас) 6:2
11.05.2019 09:30 21 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 5:2
18.05.2019 09:30 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Поморие (Поморие) 20 12 2 6 55:36 38
5 Несебър (Несебър) 20 10 3 7 51:37 33
6 Карнобат (Карнобат) 20 9 2 9 45:55 29
7 Вихър (Айтос) 20 8 3 9 52:61 27
8 Свети Никола (Бургас) 20 6 0 14 39:78 18

Карнобат (Карнобат)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2018 11:30 2 кръг Д Вихър (Айтос) 1:0
29.09.2018 11:00 3 кръг Г Звездичка (Бургас) 8:1
- 4 кръг
почива
13.10.2018 11:00 5 кръг Д Поморие (Поморие) 4:0
- 6 кръг
почива
27.10.2018 11:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
03.11.2018 11:00 8 кръг Г Несебър (Несебър) 1:0
- 9 кръг
почива
17.11.2018 11:00 10 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 6:0
24.11.2018 11:00 11 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 6:1
- 12 кръг
почива
23.03.2019 11:00 13 кръг Г Вихър (Айтос) 3:0
30.03.2019 09:30 14 кръг Д Звездичка (Бургас) 9:0
- 15 кръг
почива
13.04.2019 11:00 16 кръг Г Поморие (Поморие) 0:1
- 17 кръг
почива
04.05.2019 11:00 18 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:4
01.05.2019 10:00 19 кръг Д Несебър (Несебър) 5:2
- 20 кръг
почива
11.05.2019 11:00 21 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 13:1
18.05.2019 11:00 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Нефтохимик 1962 (Бургас) 14 11 3 0 66:14 36
2 Карнобат (Карнобат) 14 10 0 4 60:17 30
3 Поморие (Поморие) 14 8 1 5 44:28 25
4 Вихър (Айтос) 14 8 0 6 55:22 24
5 Черноморец 1919 (Бургас) 14 7 2 5 41:24 23

Карнобат (Карнобат)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:00 1 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:3
30.09.2018 10:00 2 кръг Д Звездичка (Бургас) 5:2
07.10.2018 10:00 3 кръг Г Созопол (Созопол) 5:2
14.10.2018 11:00 4 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 2:2
21.10.2018 10:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 II (Бургас) 1:2
28.10.2018 10:00 6 кръг Г Странджанец (Царево) 4:1
04.11.2018 10:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:2
07.04.2019 10:00 8 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:3
14.04.2019 10:00 9 кръг Г Звездичка (Бургас) 5:1
21.04.2019 10:00 10 кръг Д Созопол (Созопол) 3:0
26.04.2019 11:00 11 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 3:2
05.05.2019 11:00 12 кръг Г Нефтохимик 1962 II (Бургас) 5:0
12.05.2019 10:00 13 кръг Д Странджанец (Царево) 3:0
19.05.2019 10:00 14 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бургас спорт (Бургас) 14 13 0 1 49:15 39
2 Карнобат (Карнобат) 14 9 2 3 48:26 29
3 Черноморски спортист (Обзор) 14 7 2 5 34:27 23
4 Нефтохимик 1962 II (Бургас) 14 6 0 8 29:38 18
5 Звездичка (Бургас) 14 5 1 8 29:37 16

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Карнобат (Карнобат)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 16 място
2018/2019 Трета лига 13 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 3 място
2015/2016 "В" група 11 място
2014/2015 А ОФГ БС 2 място
2012/2013 А ОФГ БС 11 място
1963/1964 ЗФГ 4 място
1962/1963 ЗФГ 4 място
1961/1962 ЗФГ 10 място

Месечна ранглиста

Интернет страници