Димитровец (Ковачевци)

BGSupporters форум

Димитровец (Ковачевци)

"А" ОГ Перник
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 17:00 1 кръг Д Спортист (Драгичево) 2:5
11.09.2022 14:00 2 кръг Г Дивотино 2020 (Дивотино) 2:1
17.09.2022 17:00 3 кръг Д Дружба (Мещица) 3:6
25.09.2022 17:00 4 кръг Г Вихър (Еловдол) 1:0
09.10.2022 13:30 5 кръг Д Ерма 2010 (Трън) 1:3
16.10.2022 16:00 6 кръг Г Пирин (Земен) 4:0
23.10.2022 16:00 7 кръг Д Верила (Дрен) 0:2
30.10.2022 14:30 8 кръг Г Витоша (Долна Диканя) 0:4
05.11.2022 14:30 9 кръг Д Енергетик (Перник) 7:0
12.11.2022 14:30 10 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:3
19.11.2022 14:30 11 кръг Г Ботев (Друган) 7:2
26.11.2022 15:00 12 кръг Д Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 0:3
03.12.2022 14:30 13 кръг Г Чорни (Брезник) 0:4
- 14 кръг Г Спортист (Драгичево) -:-
- 15 кръг Д Дивотино 2020 (Дивотино) -:-
- 16 кръг Г Дружба (Мещица) -:-
- 17 кръг Д Вихър (Еловдол) -:-
- 18 кръг Г Ерма 2010 (Трън) -:-
- 19 кръг Д Пирин (Земен) -:-
- 20 кръг Г Верила (Дрен) -:-
- 21 кръг Д Витоша (Долна Диканя) -:-
- 22 кръг Г Енергетик (Перник) -:-
- 23 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 24 кръг Д Ботев (Друган) -:-
- 25 кръг Г Рудничар (кв.Бела вода, Перник) -:-
- 26 кръг Д Чорни (Брезник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ерма 2010 (Трън) 11 5 2 4 27:19 17
7 Дивотино 2020 (Дивотино) 13 5 1 7 24:28 16
8 Димитровец (Ковачевци) 13 5 0 8 29:33 15
9 Ботев (Друган) 12 4 2 6 17:37 14
10 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 12 4 2 6 33:36 14

Димитровец (Ковачевци)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:30 1 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:10
22.09.2022 17:00 2 кръг Д Академия Металург (Перник) 0:15
25.09.2022 10:30 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:15
12.10.2022 10:30 4 кръг Г Академия Металург II (Перник) 0:3
09.10.2022 10:30 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:7
15.10.2022 10:30 6 кръг Г Миньор (Перник) 0:15
23.10.2022 10:30 7 кръг Д Чорни (Брезник) 1:8
30.10.2022 10:30 8 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
06.11.2022 10:30 9 кръг Д Риал (Ковачевци) 2:1
13.11.2022 11:00 10 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 2:9
19.11.2022 11:00 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:12
- 12 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 13 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
- 14 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 15 кръг Д Академия Металург II (Перник) -:-
- 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 17 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 18 кръг Г Чорни (Брезник) -:-
- 19 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
- 21 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
- 22 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Металург 1957 (Перник) 11 3 1 7 29:48 10
9 Академия Металург II (Перник) 11 2 2 7 17:76 8
10 Риал (Ковачевци) 11 1 2 8 15:70 5
11 Миньор 2019 (Бобов дол) 11 1 1 9 18:75 4
12 Димитровец (Ковачевци) 11 1 0 10 8:98 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ПК 7 място
2019/2020 - -
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2009/2010 А ОФГ ПК 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници