Академия Металург (Перник)

BGSupporters форум

Академия Металург (Перник)

"А" ОГ Перник - подгрупа I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 17:30 1 кръг Г Чорни (Брезник) 0:2
16.09.2023 17:30 2 кръг Д Димитровец (Ковачевци) 9:2
23.09.2023 17:30 3 кръг Г Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 1:3
03.12.2023 14:30 4 кръг Д Пирин (Земен) 8:3
08.10.2023 16:30 5 кръг Г Верила 1948 (Дрен) 3:9
28.10.2023 15:00 6 кръг Г Дружба (Мещица) 0:6
22.10.2023 16:30 7 кръг Д Витоша (Долна Диканя) 2:0
05.11.2023 14:30 8 кръг Д Чорни (Брезник) 2:2
12.11.2023 14:30 9 кръг Г Димитровец (Ковачевци) 6:0
18.11.2023 14:30 10 кръг Д Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 3:1
03.03.2024 11:30 11 кръг Г Пирин (Земен) 7:0
09.03.2024 14:30 12 кръг Д Верила 1948 (Дрен) 5:1
17.03.2024 16:30 13 кръг Д Дружба (Мещица) 1:2
24.03.2024 17:00 14 кръг Г Витоша (Долна Диканя) 1:3
31.03.2024 18:00 15 кръг Д Верила 1948 (Дрен) 8:1
01.05.2024 17:00 16 кръг Г Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 6:2
14.04.2024 15:30 17 кръг Д Димитровец (Ковачевци) 2:5
20.04.2024 17:00 18 кръг Г Чорни (Брезник) 1:2
27.04.2024 18:00 19 кръг Д Дружба (Мещица) 3:0
12.05.2024 17:00 20 кръг Г Витоша (Долна Диканя) 1:2
18.05.2024 18:00 21 кръг Д Пирин (Земен) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Дружба (Мещица) 20 15 1 4 71:31 46
3 Витоша (Долна Диканя) 20 15 0 5 59:30 45
4 Академия Металург (Перник) 21 11 1 9 72:47 34
5 Верила 1948 (Дрен) 20 7 1 12 47:56 22
6 Димитровец (Ковачевци) 21 6 2 13 31:72 20

Академия Металург (Перник)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 09:30 1 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 4:4
09.10.2023 15:00 2 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 4:3
30.10.2023 13:00 3 кръг Г Звездец (Горна Малина) 4:2
19.10.2023 16:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3
26.10.2023 13:00 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:7
02.11.2023 14:30 6 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:5
09.11.2023 14:30 7 кръг Д Миньор (Перник) 2:8
16.11.2023 13:30 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:1
23.11.2023 13:00 9 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 7:2
02.03.2024 11:00 10 кръг Д Звездец (Горна Малина) 7:3
07.03.2024 15:00 11 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:6
14.03.2024 14:00 12 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 4:6
21.03.2024 15:00 13 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
28.03.2024 15:00 14 кръг Г Миньор (Перник) 2:6
06.04.2024 11:00 15 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 1:1
13.04.2024 10:00 16 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 7:1
21.04.2024 11:00 17 кръг Г Звездец (Горна Малина) 2:1
25.04.2024 16:00 18 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
09.05.2024 17:00 19 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:3
14.05.2024 15:00 20 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:5
23.05.2024 15:00 21 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирдоп (Пирдоп) 19 8 6 5 58:36 30
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 20 8 3 9 49:54 27
6 Академия Металург (Перник) 20 6 3 11 50:71 21
7 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 19 2 2 15 32:75 8
8 Звездец (Горна Малина) 19 0 0 19 22:126 0

Академия Металург (Перник)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:30 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:2
24.09.2023 10:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
01.10.2023 10:30 3 кръг Д Риал (Ковачевци) 3:3
08.10.2023 10:30 4 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:7
15.10.2023 10:30 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:5
22.10.2023 10:30 6 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 5:3
05.11.2023 10:30 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:6
12.11.2023 11:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 4:1
19.11.2023 11:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
02.03.2024 14:30 10 кръг Г Риал (Ковачевци) 3:2
17.03.2024 10:30 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:5
24.03.2024 10:30 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:4
30.03.2024 10:30 13 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) 3:0
07.04.2024 10:30 14 кръг Г Металург 1957 (Перник) 7:3
14.04.2024 10:30 15 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:1
20.04.2024 11:00 16 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 13:1
28.04.2024 10:30 17 кръг Д Риал (Ковачевци) 4:2
11.05.2024 10:30 18 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
21.05.2024 19:00 19 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
26.05.2024 10:30 20 кръг Г Миньор (Перник) -:-
02.06.2024 10:30 21 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Кюстендил (Кюстендил) 18 13 1 4 60:39 40
3 Миньор (Перник) 18 12 0 6 87:33 36
4 Академия Металург (Перник) 18 10 1 7 58:51 31
5 Металург 1957 (Перник) 18 7 2 9 60:62 23
6 Риал (Ковачевци) 18 6 1 11 50:60 19

Академия Металург (Перник)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 10:25 1 кръг Д ЦСКА II (София) 1:3
24.09.2023 10:25 2 кръг Г Олимпия ФК II (София) 1:5
01.10.2023 13:15 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:7
08.10.2023 09:00 4 кръг Г Национал II (София) 2:1
15.10.2023 11:50 5 кръг Д Елит София (София) 3:5
22.10.2023 10:25 6 кръг Г Миньор (Перник) 2:4
12.11.2023 09:00 7 кръг Д Академия Септември (София) 1:6
19.11.2023 11:50 8 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 4:5
17.03.2024 11:50 9 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
24.03.2024 10:25 10 кръг Г ЦСКА II (София) 2:4
31.03.2024 14:40 11 кръг Д Олимпия ФК II (София) 7:1
07.04.2024 14:40 12 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:4
14.04.2024 09:00 13 кръг Д Национал II (София) 3:3
21.04.2024 10:25 14 кръг Г Елит София (София) 4:0
28.04.2024 10:25 15 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
12.05.2024 09:00 16 кръг Г Академия Септември (София) 4:0
19.05.2024 14:40 17 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
26.05.2024 11:50 18 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Перник) 16 6 4 6 29:35 22
7 Кюстендил (Кюстендил) 16 5 5 6 18:26 20
8 Академия Металург (Перник) 16 4 2 10 37:52 14
9 Национал II (София) 16 2 5 9 18:42 11
10 Елит София (София) 16 1 3 12 16:60 6

Академия Металург (Перник)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 09:00 1 кръг Г Елит София (София) 5:1
23.09.2023 13:15 2 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 5:4
30.09.2023 14:40 3 кръг Г Козаро (Ботевград) 3:1
- 4 кръг
почива
14.10.2023 13:15 5 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 10:0
21.10.2023 10:25 6 кръг Г Тигрите (София) 8:1
28.10.2023 11:50 7 кръг Д УФК Ботев (София) 7:1
04.11.2023 14:40 8 кръг Г Спортист 13 (София) 3:0
11.11.2023 13:15 9 кръг Д София спорт (София) 2:3
18.11.2023 11:50 10 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:1
25.11.2023 13:15 11 кръг Д Арес (София) 1:0
23.03.2024 13:15 12 кръг Д Козаро (Ботевград) 8:0
30.03.2024 13:15 13 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 7:0
06.04.2024 13:15 14 кръг Д Арес (София) 5:0
13.04.2024 10:25 15 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3:2
20.04.2024 13:15 16 кръг Д Спортист 13 (София) 8:1
27.04.2024 11:50 17 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 0:0
11.05.2024 13:15 18 кръг Д Щурче (София) 0:4
18.05.2024 13:15 19 кръг Г УФК Ботев (София) 7:1
25.05.2024 13:15 20 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 18 15 1 2 84:20 46
2 София спорт (София) 17 13 0 4 56:30 39
3 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 18 11 1 6 53:32 34
4 Арес (София) 17 9 0 8 36:30 27
5 Козаро (Ботевград) 17 8 1 8 46:43 25

Академия Металург (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 10:10 1 кръг Д ФК Ботев (София) 10:4
23.09.2023 10:10 2 кръг Г София спорт (София) 3:3
30.09.2023 13:40 3 кръг Д Шампион (София) 9:3
07.10.2023 11:20 4 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 6:3
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Витоша 13 (София) 1:4
21.10.2023 10:10 6 кръг Г Академия Септември (София) 6:1
28.10.2023 12:30 7 кръг Д Победа 1945 (София) 9:0
04.11.2023 11:20 8 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
11.11.2023 11:20 9 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
23.03.2024 11:20 10 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
30.03.2024 11:20 11 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 1:5
06.04.2024 13:40 12 кръг Г София спорт (София) 3:1
13.04.2024 13:40 13 кръг Г Витоша 13 (София) 2:4
20.04.2024 11:20 14 кръг Д Левски Раковски (София) 6:3
27.04.2024 13:40 15 кръг Г Академия Септември (София) 4:1
11.05.2024 10:10 16 кръг Д ФК Ботев (София) 4:2
18.05.2024 13:40 17 кръг Г Шампион (София) 7:3
25.05.2024 13:40 18 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 17 17 0 0 84:11 51
2 Академия Металург (Перник) 17 10 1 6 73:45 31
3 Искър 2022 (Самоков) 17 9 1 7 50:38 28
4 Витоша 13 (София) 14 8 1 5 41:26 25
5 Шампион (София) 15 7 2 6 61:53 23

Академия Металург (Перник)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 10:10 1 кръг Д Елит София (София) 9:0
24.09.2023 09:00 2 кръг Г Академия Септември II (София) 4:0
01.10.2023 12:30 3 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 7:0
08.10.2023 10:10 4 кръг Г Академика (София) 8:1
15.10.2023 12:30 5 кръг Д Развитие МФ (София) 9:1
22.10.2023 13:40 6 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 3:2
12.11.2023 10:10 7 кръг Д БАМФ (София) 5:0
19.11.2023 13:40 8 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 5:3
26.11.2023 12:30 9 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
24.03.2024 13:40 10 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 3:0
31.03.2024 10:10 11 кръг Г Академика (София) 4:2
07.04.2024 09:00 12 кръг Д Развитие МФ (София) 0:5
14.04.2024 12:30 13 кръг Д БАМФ (София) 2:0
21.04.2024 13:40 14 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
28.04.2024 13:40 15 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 6:1
12.05.2024 12:30 16 кръг Г Елит София (София) 10:0
19.05.2024 09:00 17 кръг Д Академия Септември II (София) -:-
26.05.2024 09:00 18 кръг Г Искър 2022 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 16 15 0 1 80:16 45
2 БАМФ (София) 16 12 0 4 72:29 36
3 Академия Септември II (София) 15 10 2 3 75:33 32
4 Академия Мургаш (Нови хан) 16 8 2 6 60:45 26
5 Искър 2022 (Самоков) 16 7 3 6 45:40 24

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници