Металург 1957 (Перник)

BGSupporters форум

Металург 1957 (Перник)

"А" ОГ Перник - подгрупа II
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:30 1 кръг Д Бомба (Светля) 13:1
17.09.2023 17:30 2 кръг Д Дивотино 2020 (Дивотино) 7:0
24.09.2023 10:30 3 кръг Г Ботев (Друган) 5:2
01.10.2023 16:30 4 кръг Д Спортист (Драгичево) 4:1
10.12.2023 14:30 5 кръг Г Енергетик (Перник) 4:0
15.10.2023 16:30 6 кръг Д Вихър 2023 (Еловдол) 7:0
21.10.2023 14:30 7 кръг Г Ерма 2010 (Трън) 1:0
04.11.2023 14:30 8 кръг Г Бомба (Светля) 15:0
11.11.2023 14:30 9 кръг Г Дивотино 2020 (Дивотино) 5:1
19.11.2023 14:30 10 кръг Д Ботев (Друган) 6:0
03.03.2024 14:30 11 кръг Г Спортист (Драгичево) 0:1
10.03.2024 14:30 12 кръг Д Енергетик (Перник) 5:0
16.03.2024 14:30 13 кръг Г Вихър 2023 (Еловдол) 4:0
24.03.2024 14:30 14 кръг Д Ерма 2010 (Трън) 3:1
31.03.2024 16:00 15 кръг Д Вихър 2023 (Еловдол) 7:1
07.04.2024 18:00 16 кръг Д Спортист (Драгичево) 3:0
13.04.2024 17:00 17 кръг Г Дивотино 2020 (Дивотино) 5:1
21.04.2024 14:30 18 кръг Д Ерма 2010 (Трън) 3:0
28.04.2024 18:00 19 кръг Г Енергетик (Перник) 3:0
12.05.2024 18:00 20 кръг Д Ботев (Друган) 7:0
18.05.2024 18:00 21 кръг Г Бомба (Светля) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) 21 20 0 1 109:10 60
2 Спортист (Драгичево) 21 18 1 2 82:21 55
3 Дивотино 2020 (Дивотино) 21 13 0 8 50:46 39
4 Ерма 2010 (Трън) 21 9 2 10 52:41 29
5 Енергетик (Перник) 21 7 2 12 35:65 23
"А" ОГ Перник - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
25.05.2024 18:00 - Д Чорни (Брезник) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
06.09.2023 16:00 - Д Черноморец (Балчик) 0:1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / 1/2 финали
20.08.2023 18:00 - Д Дружба (Мещица) 5:0
Област Перник / Финал
23.08.2023 18:00 - Д Миньор (Перник) 4:0
Югозападна България / Финали
- -
почива
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
07.02.2024 17:30 - Д Кюстендил (Кюстендил) 1:3
10.02.2024 14:00 - Д Национал (София) 1:7

Металург 1957 (Перник)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:30 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:4
24.09.2023 10:30 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 9:2
01.10.2023 10:30 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:3
08.10.2023 10:30 4 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
15.10.2023 10:30 5 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 5:2
22.10.2023 10:30 6 кръг Д Риал (Ковачевци) 3:4
05.11.2023 10:30 7 кръг Г Академия Металург (Перник) 6:2
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:6
18.02.2024 12:30 9 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:2
10.02.2024 12:00 10 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:2
17.03.2024 10:30 11 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
24.03.2024 10:30 12 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) 12:0
31.03.2024 10:30 13 кръг Г Риал (Ковачевци) 5:4
07.04.2024 10:30 14 кръг Д Академия Металург (Перник) 3:7
14.04.2024 10:30 15 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:3
21.04.2024 10:30 16 кръг Г Риал (Ковачевци) 3:1
28.04.2024 10:30 17 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:4
12.05.2024 10:30 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:9
19.05.2024 10:30 19 кръг Д Миньор (Перник) 2:9
26.05.2024 10:30 20 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
02.06.2024 10:30 21 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Миньор (Перник) 19 13 0 6 96:35 39
4 Академия Металург (Перник) 19 10 1 8 61:56 31
5 Металург 1957 (Перник) 19 7 2 10 62:71 23
6 Велбъжд (Кюстендил) 19 6 1 12 33:56 19
7 Риал (Ковачевци) 19 6 1 12 50:63 19

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници