Казичене 1929 (Казичене)

BGSupporters форум

Казичене 1929 (Казичене)

"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 7:0
10.09.2023 17:00 2 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:2
17.09.2023 17:00 3 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:2
24.09.2023 17:00 4 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:2
01.10.2023 16:00 5 кръг Д Арес (София) 3:0
08.10.2023 13:00 6 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 2:0
25.02.2024 14:00 7 кръг Д Национал (София) 2:4
22.10.2023 13:00 8 кръг Д Спарта (София) 4:0
28.10.2023 16:00 9 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 9:4
04.11.2023 11:00 10 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:3
12.11.2023 15:00 11 кръг Д Урвич (Панчарево) 1:2
19.11.2023 14:00 12 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 7:0
18.02.2024 14:00 13 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
03.12.2023 16:00 14 кръг Г Арес (София) 6:3
03.03.2024 13:00 15 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:3
10.03.2024 16:00 16 кръг Г Национал (София) 0:1
17.03.2024 16:00 17 кръг Г Спарта (София) 4:3
24.03.2024 13:00 18 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 4:0
31.03.2024 14:00 19 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:0
07.04.2024 14:00 20 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:3
14.04.2024 14:00 21 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
21.04.2024 17:00 22 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
28.04.2024 14:00 23 кръг Д Национал (София) -:-
12.05.2024 15:00 24 кръг Г Спарта (София) -:-
19.05.2024 15:00 25 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
26.05.2024 15:00 26 кръг Г Арес (София) -:-
02.06.2024 15:00 27 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 20 20 0 0 136:15 60
2 Урвич (Панчарево) 20 13 0 7 59:47 39
3 Казичене 1929 (Казичене) 20 12 2 6 63:33 38
4 Левски Спартак 1962 (София) 20 11 2 7 40:38 35
5 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 19 10 2 7 49:38 32
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
28.09.2023 16:00 - Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:3

Казичене 1929 (Казичене)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 09:00 1 кръг Г РД Спорт (София) 1:15
24.09.2023 10:25 2 кръг Д Победа 1945 (София) 0:13
01.10.2023 10:25 3 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 0:6
08.10.2023 11:50 4 кръг Д Правец (Правец) 0:8
15.10.2023 10:25 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:7
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Звезда (София) 0:6
12.11.2023 09:00 7 кръг Г ФК Ботев (София) 2:6
19.11.2023 10:25 8 кръг Г Барокко (София) 0:9
17.03.2024 09:00 9 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
24.03.2024 09:00 10 кръг Д РД Спорт (София) 0:10
31.03.2024 10:25 11 кръг Г Победа 1945 (София) 0:11
07.04.2024 10:25 12 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) 0:5
14.04.2024 11:50 13 кръг Г Правец (Правец) 0:12
21.04.2024 10:25 14 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
28.04.2024 14:40 15 кръг Г Звезда (София) -:-
12.05.2024 11:50 16 кръг Д ФК Ботев (София) -:-
19.05.2024 13:15 17 кръг Д Барокко (София) -:-
26.05.2024 11:50 18 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив София 1929 II (София) 13 5 2 6 25:33 17
7 Звезда (София) 13 4 3 6 35:39 15
8 Барокко (София) 13 2 1 10 22:47 7
9 ФК Ботев (София) 13 1 0 12 16:51 3
10 Казичене 1929 (Казичене) 13 0 0 13 4:111 0

Клубна емблема

Отбор

Казичене 1929 (Казичене)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ С 17 място
2021/2022 А ОФГ С 8 място
2020/2021 - -
2019/2020 - -
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2009/2010 А ОФГ С 11 място

Интернет страници