Левски Раковски (София)

BGSupporters форум

Левски Раковски (София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:00 1 кръг Г Витоша II (Бистрица) 2:0
19.09.2020 17:00 2 кръг Д Железница (Железница) 7:1
27.09.2020 17:00 3 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:1
04.10.2020 16:00 4 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:1
11.10.2020 16:00 5 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:3
18.10.2020 18:00 6 кръг Д Спарта (София) 14:1
25.10.2020 16:00 7 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 9:0
08.11.2020 14:00 9 кръг Г Септември II (София) 6:1
15.11.2020 14:00 10 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:0
22.11.2020 11:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 9:0
- 12 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
- 13 кръг Г Железница (Железница) -:-
- 14 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 15 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 16 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 17 кръг Г Спарта (София) -:-
- 18 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 19 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 20 кръг Д Септември II (София) -:-
- 21 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
- 22 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 11 11 0 0 68:9 33
2 Витоша II (Бистрица) 11 9 1 1 68:13 28
3 Железница (Железница) 11 8 0 3 46:20 24
4 Септември II (София) 11 7 0 4 36:27 21
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 11 6 1 4 30:23 19

Левски Раковски (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 10:30 1 кръг Г Септември (Симитли) 2:2
06.09.2020 14:00 2 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:5
13.09.2020 14:00 3 кръг Д Беласица (Петрич) 2:4
20.09.2020 14:00 4 кръг Г Вихрен (Сандански) 2:6
27.09.2020 17:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
04.10.2020 14:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:1
09.10.2020 16:00 7 кръг Д Барокко (София) 1:2
18.10.2020 13:00 8 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:5
23.10.2020 15:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:5
30.10.2020 15:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:8
08.11.2020 14:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 1:4
17.11.2020 14:00 12 кръг Д Струмска слава 1927 (Рад) 1:3
22.11.2020 14:00 13 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:8
- 14 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 15 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 16 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 17 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 19 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 20 кръг Г Барокко (София) -:-
- 21 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 24 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 25 кръг Г Струмска слава 1927 (Рад) -:-
- 26 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Вихрен (Сандански) 13 4 2 7 24:31 14
11 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 12 4 1 7 27:31 13
12 Струмска слава 1927 (Радомир) 12 3 1 8 14:37 10
13 Барокко (София) 13 2 2 9 9:45 8
14 Левски Раковски (София) 12 0 1 11 19:53 1

Левски Раковски (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
15.08.2020 10:30 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:5
19.08.2020 10:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
23.08.2020 10:00 4 кръг Г Септември (София) 0:7
27.08.2020 10:30 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:5
30.08.2020 17:30 6 кръг Г Национал (София) 0:5
12.09.2020 11:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
20.09.2020 11:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
29.09.2020 16:00 9 кръг Г Левски (София) 0:5
03.10.2020 16:00 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 5:1
10.10.2020 16:00 11 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:2
18.10.2020 15:00 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
25.10.2020 15:30 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
01.11.2020 13:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
отложен 15 кръг Д Септември (София) -:-
отложен 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
отложен 17 кръг Д Национал (София) -:-
- 18 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 22 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 15 4 2 9 28:56 14
9 ФК Спартак 1919 (Плевен) 14 3 3 8 24:57 12
10 Локомотив София 1929 (София) 15 3 1 11 15:52 10
11 Левски Раковски (София) 14 2 2 10 19:45 8
12 Монтана 1921 (Монтана) 15 0 0 15 5:84 0
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:00 1 кръг Д Малеш (Микрево) 5:3
05.09.2020 13:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 3:1
11.09.2020 17:00 3 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 3:4
19.09.2020 13:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
- 5 кръг
почива
03.10.2020 13:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
10.10.2020 13:00 7 кръг Г Левски (София) 1:8
17.10.2020 16:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
24.10.2020 13:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:7
отложен 10 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
25.11.2020 13:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
13.11.2020 14:00 12 кръг Д Септември (София) 2:5
21.11.2020 13:00 13 кръг Г РД Спорт (София) 2:1
- 14 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 15 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 16 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 23 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г Септември (София) -:-
- 26 кръг Д РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Царско село 2015 (София) 12 6 2 4 33:18 20
6 Миньор (Перник) 12 5 3 4 16:15 18
7 Левски Раковски (София) 11 5 0 6 20:35 15
8 Витоша 13 (София) 12 4 1 7 13:21 13
9 Беласица (Петрич) 11 3 2 6 9:23 11

Левски Раковски (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 17:00 - Г Септември (София) 0:3
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:30 1 кръг Г Развитие МФ (София) 1:24
06.09.2020 11:30 2 кръг Д Ферион (София) 1:11
12.09.2020 11:30 3 кръг Г Септември (София) 0:9
18.09.2020 11:00 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
26.09.2020 09:30 5 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:10
03.10.2020 11:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:14
10.10.2020 11:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:12
19.10.2020 15:30 8 кръг Д София спорт (София) 1:1
24.10.2020 11:30 9 кръг Г Победа 2013 (София) 0:4
31.10.2020 09:00 10 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:2
07.11.2020 11:30 11 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 3:2
отложен 12 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
21.11.2020 11:30 13 кръг Д Барокко (София) 2:1
- 14 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 15 кръг Г Ферион (София) -:-
- 16 кръг Д Септември (София) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 19 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 20 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 21 кръг Г София спорт (София) -:-
- 22 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 23 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 24 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 25 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 26 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Царско село 2015 (София) 13 4 2 7 41:30 14
11 Искър 1945 (Нови Искър) 12 3 0 9 11:81 9
12 Левски Раковски (София) 12 2 1 9 12:93 7
13 Сантяго Бернабеу (София) 13 2 1 10 18:60 7
14 Интер Джесика 2010 (София) 11 0 0 11 3:120 0

Левски Раковски (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 10:00 1 кръг Д Национал (София) 3:3
05.09.2020 11:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
12.09.2020 09:30 3 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:1
19.09.2020 11:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:2
25.09.2020 17:00 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) 6:0
03.10.2020 11:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
10.10.2020 11:00 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
16.10.2020 16:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
24.10.2020 11:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
отложен 10 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
25.11.2020 11:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
- 12 кръг Г Национал (София) -:-
- 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 14 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 15 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 16 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 17 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 18 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 21 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 57 СУ (София) 11 7 0 4 25:14 21
5 Кюстендил (Кюстендил) 11 6 1 4 22:16 19
6 Левски Раковски (София) 10 4 2 4 18:19 14
7 Беласица (Петрич) 10 4 1 5 18:14 13
8 ФК ЦСКА 1948 (София) 11 3 2 6 20:19 11

Левски Раковски (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Г Септември (София) 0:7
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 0:5
26.09.2020 09:30 3 кръг Г Левски (София) 0:17
03.10.2020 16:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 0:13
11.10.2020 09:30 5 кръг Г Национал (София) 0:6
18.10.2020 16:30 6 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
25.10.2020 09:30 7 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:5
отложен 8 кръг Д ЦСКА (София) -:-
08.11.2020 09:30 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:5
15.11.2020 09:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
22.11.2020 14:00 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
- 12 кръг Д Септември (София) -:-
- 13 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 14 кръг Д Левски (София) -:-
- 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 16 кръг Д Национал (София) -:-
- 17 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 19 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 20 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 21 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 22 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Витоша 13 (София) 10 4 0 6 37:27 12
9 Олимпия ФК (София) 11 2 2 7 23:57 8
10 РД Спорт (София) 10 2 1 7 14:30 7
11 Левски Раковски (София) 10 1 0 9 7:65 3
12 Царско село 2015 (София) 11 0 0 11 1:90 0

Левски Раковски (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 15:00 1 кръг Г ОФК София (София) 6:1
04.10.2020 09:00 2 кръг Г Арес (София) 1:3
11.10.2020 13:30 3 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:4
18.10.2020 10:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
25.10.2020 12:00 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:0
01.11.2020 09:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
08.11.2020 15:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
15.11.2020 09:00 8 кръг Г Н спорт (София) 1:6
22.11.2020 15:00 9 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА (София) 7 5 1 1 25:4 16
5 Арес (София) 8 4 0 4 15:18 12
6 Левски Раковски (София) 9 3 1 5 16:21 10
7 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 1 5 8:32 7
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 2 0 5 4:30 6

Левски Раковски (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 4:1
03.10.2020 12:00 2 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
10.10.2020 13:30 3 кръг Д Ботев 2017 (Батановци) 10:0
- 4 кръг
почива
отложен 5 кръг Д Левски (София) -:-
31.10.2020 12:00 6 кръг Г Национал (София) 1:1
07.11.2020 13:30 7 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
14.11.2020 13:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
21.11.2020 09:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 3:1
отложен 10 кръг Д Септември (София) -:-
отложен 11 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Национал (София) 8 5 2 1 21:9 17
3 Левски (София) 8 5 2 1 34:4 17
4 Левски Раковски (София) 7 5 1 1 23:6 16
5 Славия 1913 (София) 8 4 2 2 30:5 14
6 Спортист 13 (София) 8 4 1 3 21:21 13

Левски Раковски II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 13:30 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:3
04.10.2020 13:30 2 кръг Г Развитие МФ (София) 2:3
11.10.2020 15:00 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:2
- 4 кръг
почива
25.10.2020 13:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
01.11.2020 10:30 6 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:6
08.11.2020 15:00 7 кръг Д Левски II (София) 0:3
15.11.2020 15:00 8 кръг Г Н спорт (София) 1:1
22.11.2020 09:00 9 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 0:1
отложен 10 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
отложен 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Н спорт (София) 8 2 3 3 13:11 9
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 2 4 14:31 8
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 10:20 7
10 Развитие на млади футболисти (София) 8 2 0 6 12:37 6
11 Левски Раковски II (София) 8 0 1 7 6:21 1

Левски Раковски (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 12:30 1 кръг Д Елит София (София) 0:3
04.10.2020 12:30 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:4
11.10.2020 11:20 3 кръг Д Младост 2015 (София) 3:0
- 4 кръг
почива
25.10.2020 11:20 5 кръг Д Септември (София) 0:2
01.11.2020 11:20 6 кръг Г Витоша 13 (София) 0:6
08.11.2020 11:20 7 кръг Д Национал (София) 0:6
15.11.2020 12:30 8 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:7
22.11.2020 13:40 9 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 0:4
отложен 10 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
отложен 11 кръг Д Талант (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Национал (София) 9 4 1 4 27:22 13
8 Талант (София) 7 3 1 3 16:20 10
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7 2 0 5 15:43 6
10 Левски Раковски (София) 8 1 0 7 4:32 3
11 Младост 2015 (София) 7 0 0 7 2:51 0

Левски Раковски (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 13:40 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:5
03.10.2020 10:10 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
10.10.2020 12:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
17.10.2020 11:20 4 кръг Г Щурче (София) 1:1
24.10.2020 11:20 5 кръг Д Левски (София) 2:9
31.10.2020 12:30 6 кръг Г Национал (София) 3:6
07.11.2020 10:10 7 кръг Д Славия 1913 (София) 1:7
14.11.2020 13:40 8 кръг Г Септември (София) 2:3
21.11.2020 09:00 9 кръг Д София спорт (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Славия 1913 (София) 9 4 2 3 24:16 14
7 ЦСКА (София) 9 4 0 5 20:18 12
8 София спорт (София) 9 1 2 6 11:33 5
9 Щурче (София) 9 0 2 7 3:29 2
10 Левски Раковски (София) 9 0 1 8 13:41 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници