Искър 1945 (Нови Искър)

BGSupporters форум

Искър 1945 (Нови Искър)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Сокол (Негован) 5:2
13.09.2020 17:00 2 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:3
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 4:1
- 4 кръг
почива
04.10.2020 16:00 5 кръг Д Житен (Житен) 0:1
11.10.2020 16:00 6 кръг Г Световрачене (Световрачене) анл.
18.10.2020 16:00 7 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 1:2
25.10.2020 15:00 8 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:1
01.11.2020 15:00 9 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 8:2
08.11.2020 14:00 10 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 6:1
15.11.2020 14:00 11 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 1:5
22.11.2020 14:00 12 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3:0
29.11.2020 14:00 13 кръг Д Мрамор (Мрамор) 0:6
- 14 кръг Д Сокол (Негован) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 16 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Житен (Житен) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 21 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 22 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 23 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 24 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 25 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, София) -:-
- 26 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Мрамор (Мрамор) 11 6 2 3 33:19 20
5 Сантяго Бернабеу (София) 11 6 2 3 26:23 20
6 Искър 1945 (Нови Искър) 11 5 1 5 30:24 16
7 Сокол (Негован) 11 5 0 6 34:25 15
8 Банкя 2009 (Банкя) 10 4 0 6 31:35 12

Искър 1945 (Нови Искър)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 09:00 1 кръг Г Септември (София) 3:0
05.09.2020 11:30 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:10
12.09.2020 09:30 3 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:14
19.09.2020 11:30 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:8
26.09.2020 11:30 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:10
03.10.2020 11:30 6 кръг Д София спорт (София) 0:6
10.10.2020 11:30 7 кръг Г Победа 2013 (София) 1:14
17.10.2020 11:30 8 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
24.10.2020 11:30 9 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 0:3
31.10.2020 09:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
07.11.2020 11:30 11 кръг Д Барокко (София) 0:4
отложен 12 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
21.11.2020 11:30 13 кръг Д Ферион (София) 1:12
- 14 кръг Д Септември (София) -:-
- 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 16 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 17 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 18 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 19 кръг Г София спорт (София) -:-
- 20 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 21 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 22 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 23 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Г Барокко (София) -:-
- 25 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 26 кръг Г Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 София спорт (София) 4 4 2 7 39:43 14
10 Царско село 2015 (София) 4 4 2 7 41:30 14
11 Искър 1945 (Нови Искър) 3 3 0 9 11:81 9
12 Левски Раковски (София) 2 2 1 9 12:93 7
13 Сантяго Бернабеу (София) 2 2 1 10 18:60 7

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Кумарица"

Стадион "Кумарица"
(в кв. "Кумарица")

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 7 място
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ С 7 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 19 място

Интернет страници

 » няма интернет страници