Надежда (Доброславци)

BGSupporters форум

Надежда (Доброславци)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Д Гранит (Владая) 0:3
18.08.2021 18:00 3 кръг Г Беласица (Петрич) 0:4
21.08.2021 18:00 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
28.08.2021 18:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
04.09.2021 17:00 6 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:1
11.09.2021 17:00 7 кръг Г Септември II (София) 1:3
18.09.2021 17:00 8 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:2
25.09.2021 17:00 9 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:1
02.10.2021 16:00 10 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:1
06.10.2021 16:00 11 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:4
09.10.2021 16:00 12 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
16.10.2021 16:00 13 кръг Г Банско тийм (Банско) 0:3
23.10.2021 16:00 14 кръг Г Пирин II (Благоевград) 2:0
30.10.2021 16:00 15 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
06.11.2021 14:00 16 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:2
10.11.2021 14:00 17 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:1
20.11.2021 14:00 18 кръг Г Левски (Чепинци) 2:0
27.11.2021 14:00 19 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:0
19.02.2022 14:00 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
26.02.2022 14:00 21 кръг Г Гранит (Владая) 2:0
05.03.2022 15:00 22 кръг Д Беласица (Петрич) 0:2
12.03.2022 15:00 23 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
19.03.2022 15:00 24 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
23.03.2022 15:00 25 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:1
26.03.2022 16:00 26 кръг Д Септември II (София) 2:1
02.04.2022 17:00 27 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:1
09.04.2022 17:00 28 кръг Д Вихрен (Сандански) 3:0
16.04.2022 17:00 29 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
20.04.2022 17:00 30 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
30.04.2022 17:00 31 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:4
04.05.2022 18:00 32 кръг Д Банско тийм (Банско) 1:1
07.05.2022 18:00 33 кръг Д Пирин II (Благоевград) 4:0
14.05.2022 18:00 34 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:4
18.05.2022 18:00 35 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:0
24.05.2022 18:00 36 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:1
28.05.2022 18:00 37 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
04.06.2022 18:00 38 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Рилски спортист 2011 (Самоков) 36 14 5 17 53:60 47
11 Пирин 1941 (Разлог) 36 11 14 11 48:46 47
12 Надежда (Доброславци) 36 11 10 15 38:57 43
13 Септември II (София) 36 13 3 20 60:73 42
14 Сливнишки герой (Сливница) 35 12 6 17 40:42 42
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
07.09.2021 16:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Области София (столица) и Перник / Финали
04.08.2021 18:30 - Г Левски (Чепинци) 2:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2021 10:00 - Г Локомотив София 1929 (София) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2022 10:30 - Г Локомотив София 1929 (София) 0:2
22.01.2022 14:00 - Г Национал /юн.ст./ (София) 2:0
29.01.2022 12:00 - Д Пещера (Галата) 4:0
05.02.2022 14:30 - Д Вихрен (Сандански) 1:0

Надежда (Доброславци)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Д Ферион (София) 3:0
05.09.2021 11:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:5
12.09.2021 11:00 3 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:2
19.09.2021 11:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 4:3
26.09.2021 11:00 5 кръг Д Левски (Чепинци) 2:5
03.10.2021 12:00 6 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0
10.10.2021 10:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
17.10.2021 11:00 8 кръг Д Септември (София) 1:6
24.10.2021 11:30 9 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
31.10.2021 11:00 10 кръг Г Ферион (София) 1:0
07.11.2021 11:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
12.11.2021 12:00 12 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:9
20.11.2021 10:00 13 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
28.11.2021 11:00 14 кръг Г Левски (Чепинци) 1:4
27.02.2022 11:00 15 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:6
06.04.2022 11:00 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:2
13.03.2022 11:00 17 кръг Г Септември (София) 0:5
20.03.2022 11:00 18 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
27.03.2022 11:00 19 кръг Д Ферион (София) 3:0
03.04.2022 11:00 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:4
10.04.2022 11:00 21 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:4
17.04.2022 11:00 22 кръг Г Спортист 13 (София) 2:2
01.05.2022 11:00 23 кръг Д Левски (Чепинци) 1:0
08.05.2022 12:30 24 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:2
15.05.2022 13:00 25 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
22.05.2022 11:00 26 кръг Д Септември (София) -:-
29.05.2022 11:00 27 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 57 СУ (София) 26 10 4 12 49:53 34
7 Левски (Чепинци) 25 7 1 17 29:69 22
8 Спортист 13 (София) 25 6 3 16 34:58 21
9 Надежда (Доброславци) 25 6 2 17 22:71 20
10 Ферион (София) 26 4 1 21 19:92 13

Надежда (Доброславци)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:1
04.09.2021 09:00 2 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:5
11.09.2021 15:00 3 кръг Д Сердика (София) 5:1
14.09.2021 09:00 4 кръг Г Барокко (София) 2:0
18.09.2021 09:00 5 кръг Д ОФК София (София) 0:2
25.09.2021 09:00 6 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) анл.
02.10.2021 09:00 7 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:2
09.10.2021 09:00 8 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:0
16.10.2021 09:00 9 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 6:0
23.10.2021 09:00 10 кръг Г Развитие МФ (София) 1:3
30.10.2021 09:00 11 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 0:3
06.11.2021 09:00 12 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 4:0
09.11.2021 09:00 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:7
20.11.2021 10:00 14 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 4:0
- 15 кръг
почива
26.02.2022 09:00 16 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:3
05.03.2022 09:00 17 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1
10.03.2022 14:30 18 кръг Г Сердика (София) 3:1
12.03.2022 09:00 19 кръг Д Барокко (София) 2:2
19.03.2022 09:00 20 кръг Г ОФК София (София) 1:3
- 21 кръг
почива
02.04.2022 09:00 22 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:2
09.04.2022 09:00 23 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 3:3
16.04.2022 09:00 24 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:1
27.04.2022 17:00 25 кръг Д Развитие МФ (София) 4:1
30.04.2022 17:45 26 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 0:1
07.05.2022 09:00 27 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 4:0
14.05.2022 09:00 28 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
21.05.2022 09:00 29 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Банкя 2009 (Банкя) 25 14 4 7 74:43 46
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 23 12 1 10 67:47 37
6 Надежда (Доброславци) 25 11 4 10 53:45 37
7 Софияспорт 2020 (София) 25 11 3 11 59:67 36
8 Развитие на млади футболисти (София) 23 10 4 9 49:53 34

Надежда (Доброславци)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
26.09.2021 11:20 1 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:1
03.10.2021 09:00 2 кръг Г Сердика (София) 3:2
10.10.2021 13:40 3 кръг Д БАМФ (София) 2:4
17.10.2021 09:00 4 кръг Г Елит София (София) 8:2
24.10.2021 12:30 5 кръг Д ДАФ (София) 7:2
31.10.2021 10:10 6 кръг Г Спортист 13 (София) 5:2
31.12.5555 23:55 7 кръг Д Спорт за всички (София) 3:1
28.11.2021 11:20 8 кръг Г Барокко (София) 4:1
05.12.2021 11:20 9 кръг Д Арес (София) 3:0
22.05.2022 11:20 10 кръг Д Козаро (Ботевград) 7:3
20.03.2022 09:00 11 кръг Д Сердика (София) 8:3
27.03.2022 13:40 12 кръг Г БАМФ (София) 7:2
03.04.2022 09:00 13 кръг Д Елит София (София) 6:1
10.04.2022 12:30 14 кръг Г ДАФ (София) 5:2
17.04.2022 10:10 15 кръг Д Спортист 13 (София) 5:0
01.05.2022 11:20 16 кръг Г Спорт за всички (София) 1:3
08.05.2022 11:20 17 кръг Д Барокко (София) 1:4
15.05.2022 11:20 18 кръг Г Арес (София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 18 15 0 3 82:33 45
2 БАМФ (София) 18 12 3 3 78:33 39
3 Спорт за всички (София) 16 11 3 2 51:27 36
4 Козаро (Ботевград) 16 9 1 6 48:34 28
5 Барокко (София) 16 8 3 5 38:28 27

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.900 58
октомври 2019 7.321 69
септември 2019 15.007 38
август 2019 6.727 74
май 2019 8.011 66
април 2019 16.013 33
март 2019 11.369 51
ноември 2018 10.182 61
октомври 2018 6.933 74
септември 2018 9.768 59
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници