Национал (София)

BGSupporters форум

Национал (София)

"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 4:1
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Арес (София) 2:1
24.09.2023 17:00 4 кръг Д Спартак 2015 (София) 6:0
01.10.2023 16:00 5 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 9:0
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Урвич (Панчарево) 13:1
25.02.2024 14:00 7 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 4:2
22.10.2023 16:00 8 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:0
25.10.2023 20:00 9 кръг Д Спарта (София) 8:2
04.11.2023 14:00 10 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 12:0
12.11.2023 15:00 11 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 14:1
19.11.2023 18:30 12 кръг Д Арес (София) 4:1
18.02.2024 14:30 13 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:2
03.12.2023 17:00 14 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 4:0
03.03.2024 16:00 15 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
10.03.2024 16:00 16 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) -:-
17.03.2024 13:00 17 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
24.03.2024 16:00 18 кръг Г Спарта (София) -:-
31.03.2024 17:00 19 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
07.04.2024 14:00 20 кръг Д Спарта (София) -:-
14.04.2024 16:00 21 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
21.04.2024 14:00 22 кръг Д Арес (София) -:-
28.04.2024 14:00 23 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) -:-
12.05.2024 15:00 24 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
19.05.2024 15:00 25 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
26.05.2024 15:00 26 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
02.06.2024 18:00 27 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 14 14 0 0 94:11 42
2 Урвич (Панчарево) 14 11 0 3 45:30 33
3 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 14 10 0 4 44:25 30
4 Казичене 1929 (Казичене) 14 9 1 4 50:23 28
5 Левски Спартак 1962 (София) 14 6 2 6 26:31 20
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финал
23.08.2023 18:00 - Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:0
Югозападна България / Финали
06.09.2023 17:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
28.09.2023 16:00 - Д Житен (Житен) 5:1
Област София (столица) / 1/2 финали
18.10.2023 16:00 - Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 8:2
Област София (столица) / Финал
08.11.2023 14:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2023 18:00 - Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 12:00 - Г ФК ЦСКА 1948 III (София) 0:2
20.01.2024 13:00 - Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
25.01.2024 14:00 - Д Пирин 1941 (Разлог) 2:2
31.01.2024 12:00 - Д Ботев II (Враца) 0:1
10.02.2024 14:00 - Г Металург 1957 (Перник) 7:1

Национал (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 18:00 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
03.09.2023 11:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 0:1
10.09.2023 14:00 3 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
29.11.2023 14:00 4 кръг Г Септември (София) 1:2
09.11.2023 14:00 5 кръг Д Спортист 13 (София) 5:1
24.09.2023 14:00 6 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 5:2
19.10.2023 15:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
08.10.2023 14:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 1:4
14.10.2023 15:00 9 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 1:2
22.10.2023 14:00 10 кръг Г УФК Ботев (София) 2:5
30.10.2023 14:00 11 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:0
02.11.2023 13:00 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:3
14.11.2023 16:30 13 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
19.11.2023 14:00 14 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
- 15 кръг
почива
18.02.2024 14:00 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:6
24.02.2024 10:00 17 кръг Д РД Спорт (София) 0:3
01.03.2024 12:00 18 кръг Г Септември (Симитли) 0:3
10.03.2024 14:00 19 кръг Д Септември (София) -:-
17.03.2024 14:00 20 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
24.03.2024 14:00 21 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
31.03.2024 14:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
04.04.2024 14:00 23 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
07.04.2024 15:00 24 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) -:-
14.04.2024 14:00 25 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
21.04.2024 14:00 26 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
28.04.2024 11:00 27 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
02.05.2024 14:00 28 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
12.05.2024 14:00 29 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Беласица (Петрич) 15 7 1 7 22:29 22
9 Септември (Симитли) 17 5 6 6 15:28 21
10 Национал (София) 17 6 2 9 24:34 20
11 Чавдар (Етрополе) 16 5 4 7 23:31 19
12 Струмска слава 1927 (Радомир) 16 4 1 11 21:45 13

Национал (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 17:00 - Д РД Спорт (София) 2:1
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 16:00 - Г Септември (София) 1:4

Национал (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2023 10:00 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:2
13.08.2023 18:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 2:0
19.08.2023 10:00 3 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 2:4
11.11.2023 11:00 4 кръг Д Септември (София) 1:0
27.08.2023 10:00 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
02.09.2023 17:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 3:1
16.09.2023 15:30 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:3
23.09.2023 13:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
01.10.2023 10:30 9 кръг Г Левски (София) 0:4
07.10.2023 15:30 10 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:4
14.10.2023 11:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:4
03.11.2023 11:00 12 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
18.11.2023 13:30 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
25.11.2023 10:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
02.12.2023 12:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
24.02.2024 13:30 16 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
01.03.2024 15:00 17 кръг Г Спартак (Плевен) 1:1
- 18 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 19 кръг Г Септември (София) -:-
- 20 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 21 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Левски (София) -:-
- 25 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 27 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 30 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА (София) 16 8 0 8 30:26 24
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 17 7 1 9 28:30 22
9 Национал (София) 17 6 3 8 28:37 21
10 Етър ВТ (Велико Търново) 16 5 4 7 24:33 19
11 Берое (Стара Загора) 16 4 4 8 19:24 16

Национал (София)

Елитна група (U-16)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:1
12.08.2023 11:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 3:3
19.08.2023 18:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 7:1
23.08.2023 11:00 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 7:2
26.08.2023 18:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
02.09.2023 17:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
17.09.2023 13:00 7 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
24.09.2023 15:30 8 кръг Г Левски (София) 0:1
01.10.2023 12:30 9 кръг Д Звезденбург (Бургас) 4:1
08.10.2023 12:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:0
15.10.2023 12:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:3
03.11.2023 14:30 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:2
19.11.2023 13:30 13 кръг Д Септември (София) 0:1
09.12.2023 13:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 4:2
02.12.2023 14:00 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 4:0
25.02.2024 14:00 16 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2
02.03.2024 15:00 17 кръг Г ЦСКА (София) 2:3
- 18 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 19 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 20 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 23 кръг Д Левски (София) -:-
- 24 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 27 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Г Септември (София) -:-
- 29 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 30 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември (София) 15 12 1 2 52:10 37
3 ЦСКА (София) 17 10 4 3 55:29 34
4 Национал (София) 17 10 3 4 51:25 33
5 Ботев (Пловдив) 16 10 2 4 59:23 32
6 Левски (София) 16 9 4 3 32:18 31

Национал (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 11:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
16.09.2023 11:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 2:3
23.09.2023 11:00 3 кръг Г РД Спорт (София) 0:2
30.09.2023 11:00 4 кръг Г София спорт (София) 0:2
07.10.2023 18:00 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:11
14.10.2023 13:00 6 кръг Г Септември (София) 1:1
21.10.2023 11:00 7 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 4:1
04.11.2023 12:00 8 кръг Г Барокко (София) 4:3
11.11.2023 13:00 9 кръг Д УФК Ботев (София) 0:7
09.03.2024 11:00 10 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
16.03.2024 11:00 11 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
23.03.2024 11:00 12 кръг Д РД Спорт (София) -:-
30.03.2024 11:00 13 кръг Д София спорт (София) -:-
06.04.2024 11:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
13.04.2024 11:00 15 кръг Д Септември (София) -:-
20.04.2024 11:00 16 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Д Барокко (София) -:-
11.05.2024 11:00 18 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 9 3 1 5 20:20 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 14:43 9
8 Национал (София) 9 2 1 6 12:35 7
9 Академия за футболно развитие (София) 9 2 1 6 19:30 7
10 Барокко (София) 9 1 0 8 14:59 3

Национал (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 10:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
12.08.2023 09:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
19.08.2023 16:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 1:0
23.08.2023 09:00 4 кръг Д Черно море (Варна) 2:2
26.08.2023 10:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1
02.09.2023 15:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
17.09.2023 10:30 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
24.09.2023 13:00 8 кръг Г Левски (София) 0:4
01.10.2023 10:30 9 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:0
08.10.2023 13:00 10 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:0
15.10.2023 10:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
03.11.2023 12:30 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
19.11.2023 11:00 13 кръг Д Септември (София) 2:8
09.12.2023 11:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
03.12.2023 11:00 15 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 2:2
25.02.2024 12:00 16 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
02.03.2024 11:00 17 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
- 18 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 19 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 20 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 23 кръг Д Левски (София) -:-
- 24 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 25 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 27 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Г Септември (София) -:-
- 29 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 30 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив 1926 (Пловдив) 16 7 2 7 23:22 23
8 Черно море (Варна) 16 5 6 5 26:21 21
9 Национал (София) 17 6 3 8 24:31 21
10 Кронос 2016 (Пловдив) 16 5 4 7 15:32 19
11 ЦСКА (София) 17 5 3 9 29:32 18

Национал (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 13:00 1 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 20:0
10.09.2023 16:00 2 кръг Г Барокко (София) 8:0
16.09.2023 14:00 3 кръг Д Победа 1945 (София) 9:1
22.09.2023 13:00 4 кръг Г РД Спорт (София) 4:2
01.10.2023 15:00 5 кръг Г УФК Ботев (София) 2:1
08.10.2023 13:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 5:1
12.10.2023 13:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:0
15.10.2023 13:00 8 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:2
22.10.2023 13:00 9 кръг Д Академика (София) 9:0
30.10.2023 11:00 10 кръг Г ОФК София 1992 (София) 6:1
22.11.2023 13:30 11 кръг Д Арес (София) 3:3
10.11.2023 15:30 12 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
18.11.2023 11:00 13 кръг Д Септември (София) 3:0
30.11.2023 14:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 6:0
- 15 кръг
почива
отложен 16 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
03.03.2024 13:00 17 кръг Д Барокко (София) -:-
09.03.2024 13:00 18 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
17.03.2024 13:00 19 кръг Д РД Спорт (София) -:-
24.03.2024 13:00 20 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
31.03.2024 13:00 21 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
07.04.2024 12:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
14.04.2024 11:00 23 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
21.04.2024 13:00 24 кръг Г Академика (София) -:-
28.04.2024 13:00 25 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
01.05.2024 11:00 26 кръг Г Арес (София) -:-
12.05.2024 11:00 27 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Г Септември (София) -:-
26.05.2024 13:00 29 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Люлин (кв.Люлин, София) 15 12 2 1 70:15 38
3 УФК Ботев (София) 15 11 2 2 75:13 35
4 Национал (София) 14 11 1 2 81:14 34
5 Септември (София) 15 11 1 3 61:17 34
6 Възраждане 2020 (София) 14 9 0 5 58:23 27

Национал (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Г Олимпия ФК (София) 8:2
Област София (столица) / Финали
24.09.2023 09:00 - Д ЦСКА (София) 2:4
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 09:00 1 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 5:0
10.09.2023 09:00 2 кръг Д Левски (София) 0:3
17.09.2023 09:00 3 кръг Г Септември (София) 1:2
05.10.2023 17:00 4 кръг Д УФК Ботев (София) 3:0
01.10.2023 09:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
08.10.2023 09:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 3:1
15.10.2023 09:00 7 кръг Г Академия Септември (София) 0:0
22.10.2023 09:00 8 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 10:0
03.11.2023 09:00 9 кръг Г Левски (София) 0:3
12.11.2023 09:00 10 кръг Д Септември (София) 1:1
19.11.2023 09:00 11 кръг Г УФК Ботев (София) 6:3
10.03.2024 09:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
16.03.2024 16:30 13 кръг Г ЦСКА (София) -:-
23.03.2024 09:00 14 кръг Д Академия Септември (София) -:-
31.03.2024 09:00 15 кръг Г Септември (София) -:-
07.04.2024 09:00 16 кръг Д Левски (София) -:-
14.04.2024 11:00 17 кръг Г Академия Септември (София) -:-
20.04.2024 16:30 18 кръг Г ЦСКА (София) -:-
28.04.2024 09:00 19 кръг Д Академия Бойко Величков (София) -:-
12.05.2024 09:00 20 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
19.05.2024 09:00 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември (София) 11 6 2 3 26:11 20
4 ЦСКА (София) 11 6 2 3 26:18 20
5 Национал (София) 11 5 2 4 29:14 17
6 Академия Септември (София) 11 3 3 5 16:25 12
7 Академия Бойко Величков (София) 11 0 2 9 5:58 2

Национал (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 11:50 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
23.09.2023 09:00 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:2
30.09.2023 10:25 3 кръг Д Септември (София) 2:0
07.10.2023 10:25 4 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:1
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Левски (София) 1:5
21.10.2023 14:40 6 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
- 7 кръг
почива
03.12.2023 10:25 8 кръг Д ЦСКА (София) 4:0
11.11.2023 09:00 9 кръг Г Арес (София) 3:0
отложен 10 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
25.11.2023 09:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 8 8 0 0 37:4 24
2 Национал (София) 9 7 1 1 28:10 22
3 Олимпия ФК (София) 8 5 2 1 19:10 17
4 Пирин (Благоевград) 9 4 1 4 18:15 13
5 Славия 1913 (София) 9 3 4 2 12:9 13

Национал II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
24.09.2023 11:50 2 кръг Д Академия Септември (София) 0:2
01.10.2023 11:50 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:3
08.10.2023 09:00 4 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:2
15.10.2023 10:25 5 кръг Г ЦСКА II (София) 0:2
22.10.2023 14:40 6 кръг Д Олимпия ФК II (София) 1:0
12.11.2023 14:40 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:4
19.11.2023 09:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 3:3
17.03.2024 14:40 9 кръг Д Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 8 3 2 3 13:12 11
7 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 3 3 10:13 9
8 Национал II (София) 8 2 1 5 9:16 7
9 Елит София (София) 7 1 2 4 9:17 5
10 Академия Металург (Перник) 8 1 0 7 15:36 3

Национал (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 10:25 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:3
23.09.2023 09:00 2 кръг Г Академика (София) 2:0
30.09.2023 10:25 3 кръг Д Левски (София) 1:6
07.10.2023 10:25 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
14.10.2023 10:25 5 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
21.10.2023 10:25 6 кръг Г Ултраспорт академия (София) 0:5
28.10.2023 09:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
04.11.2023 10:25 8 кръг Г Септември (София) 3:1
11.11.2023 14:40 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ултраспорт академия (София) 9 4 2 3 20:17 14
7 Левски Раковски (София) 9 2 1 6 7:16 7
8 Национал (София) 9 2 1 6 10:29 7
9 Септември (София) 9 1 0 8 5:29 3
10 Академика (София) 9 0 0 9 5:30 0

Национал II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 10:25 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1
24.09.2023 11:50 2 кръг Д Витоша 13 (София) 4:2
01.10.2023 14:40 3 кръг Г Левски II (София) 0:4
08.10.2023 11:50 4 кръг Д ЦСКА (София) анл.
15.10.2023 13:15 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 4:3
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Олимпия ФК II (София) 3:0
30.10.2023 09:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
- 8 кръг
почива
12.11.2023 10:25 9 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 6:1
19.11.2023 09:00 10 кръг Г Славия 1913 II (София) 3:0
17.03.2024 13:15 11 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 8 1 0 23:2 25
2 Левски II (София) 9 5 3 1 26:9 18
3 Национал II (София) 8 5 0 3 20:14 15
4 Кюстендил (Кюстендил) 8 4 2 2 17:10 14
5 Сердика (София) 9 4 2 3 16:13 14

Национал (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 11:20 1 кръг Д Левски (София) анл.
23.09.2023 12:30 2 кръг Г ЦСКА (София) анл.
30.09.2023 13:40 3 кръг Д Ултраспорт академия (София) анл.
07.10.2023 12:30 4 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
21.10.2023 11:20 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
28.10.2023 10:10 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) анл.
04.11.2023 13:40 8 кръг Г Пирин (Благоевград) анл.
11.11.2023 12:30 9 кръг Д Септември (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 17:29 10
7 Ултраспорт академия (София) 8 2 0 6 18:31 6
8 Септември (София) 8 2 0 6 11:25 6
9 Марек 1915 (Дупница) 8 0 0 8 9:58 0
-- Национал (София) - 0 0 0 0:0 -

Национал (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 11:20 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
23.09.2023 10:10 2 кръг Д Левски (София) 3:3
30.09.2023 10:10 3 кръг Г Ултраспорт академия (София) 11:0
03.12.2023 09:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
14.10.2023 09:00 5 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Академия Септември (София) 2:2
28.10.2023 11:20 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 6:0
04.11.2023 10:10 8 кръг Д Лъвчетата (София) 4:1
11.11.2023 12:30 9 кръг Г Академия ВР (София) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 6 0 3 40:15 18
4 Славия 1913 (София) 9 5 2 2 40:23 17
5 Национал (София) 9 3 4 2 31:17 13
6 ЦСКА (София) 8 3 2 3 20:23 11
7 Академия Септември (София) 9 2 1 6 12:34 7

Национал II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 12:30 1 кръг Д ЦСКА II (София) 3:4
24.09.2023 11:20 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:3
01.10.2023 09:00 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:3
08.10.2023 12:30 4 кръг Г Славия 1913 II (София) 8:2
15.10.2023 09:00 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:6
22.10.2023 12:30 6 кръг Г ФК Септември 57 (София) 2:2
12.11.2023 09:00 7 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
19.11.2023 13:40 8 кръг Д Академия ВР II (София) 1:5
отложен 9 кръг Г Левски II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 8 2 2 4 24:33 8
7 ФК ЦСКА 1948 (София) 8 2 2 4 13:23 8
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 1 5 21:33 7
9 ФК Септември 57 (София) 8 1 3 4 14:25 6
10 Национал II (София) 8 1 2 5 21:28 5

Национал (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 12:00 1 кръг Г Левски (София) 4:7
23.09.2023 09:15 2 кръг Д ЦСКА (София) 4:5
30.09.2023 13:00 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:1
07.10.2023 12:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
14.10.2023 13:00 5 кръг Д Септември (София) 11:1
21.10.2023 12:00 6 кръг Г Арес (София) 3:6
28.10.2023 12:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 3:4
04.11.2023 10:10 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:3
11.11.2023 11:05 9 кръг Д Витоша 13 (София) 10:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Арес (София) 9 6 0 3 36:31 18
4 ЦСКА (София) 9 6 0 3 41:16 18
5 Национал (София) 9 4 1 4 46:31 13
6 Левски Раковски (София) 9 3 1 5 31:38 10
7 Олимпия ФК (София) 9 3 1 5 17:35 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници