Национал (София)

BGSupporters форум

Национал (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
21.08.2021 18:00 1 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 8:2
29.08.2021 18:00 2 кръг Г Спартак (Плевен) 6:0
05.09.2021 17:00 3 кръг Д Септември (София) 3:1
11.09.2021 17:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 1:2
18.09.2021 17:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 2:4
25.09.2021 17:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
03.10.2021 16:00 7 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:0
09.10.2021 16:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 3:2
отложен 9 кръг Г ЦСКА (София) -:-
30.10.2021 14:30 10 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 11 кръг Г Левски (София) -:-
- 12 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 13 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 14 кръг Г Септември (София) -:-
- 15 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 16 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 17 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 18 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 19 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 21 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Черно море (Варна) 7 5 0 2 16:8 15
3 Левски (София) 9 4 3 2 19:11 15
4 Национал (София) 8 5 0 3 25:14 15
5 Септември (София) 8 5 0 3 21:14 15
6 Славия 1913 (София) 7 4 1 2 14:7 13

Национал (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
20.10.2021 14:30 1-ви мач Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
27.10.2021 14:30 реванш Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
15.09.2021 16:00 - Д ЦСКА (София) 4:1
Югозападна България / Финали
29.09.2021 16:00 - Г Миньор (Перник) 2:2

Национал (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 11:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
28.08.2021 17:30 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
04.09.2021 17:00 3 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
12.09.2021 17:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:5
19.09.2021 12:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
26.09.2021 15:00 6 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:5
отложен 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
10.10.2021 15:00 8 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
17.10.2021 12:30 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
24.10.2021 13:30 10 кръг Г Левски (София) -:-
31.10.2021 10:30 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 12 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Септември (София) -:-
- 15 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 21 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 23 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 24 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 25 кръг Д Левски (София) -:-
- 26 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 27 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 28 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Д Септември (София) -:-
- 30 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 4 2 3 15:16 14
9 Черно море (Варна) 9 4 1 4 17:12 13
10 Национал (София) 8 3 2 3 10:14 11
11 Пирин (Благоевград) 9 2 2 5 6:16 8
12 Спартак 1918 (Варна) 9 2 2 5 9:9 8

Национал (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 16:00 - Д Витоша 13 (София) 5:2
Югозападна България / Финали
29.09.2021 16:00 - Д Левски (София) 0:2
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Д Септември (Симитли) 7:0
04.09.2021 11:00 2 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:2
11.09.2021 11:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
18.09.2021 13:00 4 кръг Г Малеш (Микрево) 5:1
25.09.2021 11:00 5 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
02.10.2021 11:00 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:2
09.10.2021 11:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
отложен 8 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
23.10.2021 11:00 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
30.10.2021 11:00 10 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
06.11.2021 11:00 11 кръг Д Левски (София) -:-
13.11.2021 11:00 12 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
20.11.2021 11:00 13 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 14 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 15 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 17 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
- 18 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 19 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 21 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 22 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 23 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 24 кръг Г Левски (София) -:-
- 25 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 26 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Локомотив София 1929 (София) 8 2 2 4 9:16 8
9 Пирин 2001 (Благоевград) 7 2 1 4 5:10 7
10 Национал (София) 7 2 1 4 15:11 7
11 Ботев 57 СУ (София) 8 2 1 5 9:20 7
12 Марек 1915 (Дупница) 8 1 2 5 6:26 5

Национал (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 09:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 2:3
28.08.2021 10:30 2 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 4:2
04.09.2021 15:00 3 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 3:0
12.09.2021 15:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
19.09.2021 10:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 5:0
26.09.2021 13:00 6 кръг Г Ботев (Пловдив) 4:0
03.10.2021 13:00 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
10.10.2021 10:30 8 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:0
17.10.2021 10:30 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
24.10.2021 11:30 10 кръг Г Левски (София) -:-
31.10.2021 13:00 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 12 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 13 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 14 кръг Г Септември (София) -:-
- 15 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 17 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 18 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 21 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 23 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 24 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 25 кръг Д Левски (София) -:-
- 26 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 27 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 28 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 29 кръг Д Септември (София) -:-
- 30 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 6 2 1 16:4 20
5 Левски (София) 9 6 1 2 28:7 19
6 Национал (София) 9 6 0 3 23:9 18
7 Берое (Стара Загора) 9 5 2 2 11:8 17
8 Септември (София) 9 3 2 4 11:18 11

Национал (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 11:00 1 кръг Г Победа 2013 (София) 9:0
09.09.2021 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:5
11.09.2021 11:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:7
18.09.2021 11:00 4 кръг Д Елит София (София) 5:0
25.09.2021 13:00 5 кръг Г Спартак 2015 (София) 14:0
13.10.2021 15:00 6 кръг Д Арес (София) 1:2
09.10.2021 16:00 7 кръг Г Септември (София) 1:5
16.10.2021 09:00 8 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
23.10.2021 11:00 9 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
30.10.2021 11:00 10 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
06.11.2021 11:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
13.11.2021 11:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
20.11.2021 11:00 13 кръг Г Елит София (София) -:-
27.11.2021 11:00 14 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 15 кръг Г Арес (София) -:-
- 16 кръг Д Септември (София) -:-
- 17 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 19 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
- 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 21 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 22 кръг Д Елит София (София) -:-
- 23 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 24 кръг Д Арес (София) -:-
- 25 кръг Г Септември (София) -:-
- 26 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 27 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 РД Спорт (София) 8 5 0 3 33:14 15
5 Септември (София) 8 5 0 3 27:11 15
6 Национал (София) 8 3 0 5 32:22 9
7 Елит София (София) 8 2 0 6 8:36 6
8 Чавдар (Етрополе) 7 1 0 6 9:23 3

Национал (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 14:30 1-ви мач Д Септември (София) -:-
28.10.2021 14:30 реванш Г Септември (София) -:-
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 14:00 - Г Академия Септември (София) 4:0
Югозападна България / Финали
22.09.2021 11:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 9:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 09:00 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:0
16.09.2021 10:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица) 11:0
12.09.2021 09:00 3 кръг Д Левски (София) 1:1
19.09.2021 09:00 4 кръг Г София спорт (София) 5:3
26.09.2021 09:00 5 кръг Д Витоша 13 (София) 3:1
отложен 6 кръг Г Септември (София) -:-
- 7 кръг
почива
17.10.2021 15:00 8 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7:0
24.10.2021 09:00 9 кръг Г Арес (София) -:-
31.10.2021 09:00 10 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
07.11.2021 09:00 11 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
14.11.2021 09:00 12 кръг Д ЦСКА (София) -:-
21.11.2021 09:00 13 кръг Г Академия Септември (София) -:-
- 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 15 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 16 кръг Г Левски (София) -:-
- 17 кръг Д София спорт (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 19 кръг Д Септември (София) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 22 кръг Д Арес (София) -:-
- 23 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 24 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 25 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 26 кръг Д Академия Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 8 7 1 0 38:2 22
2 Национал (София) 6 5 1 0 28:5 16
3 Славия 1913 (София) 7 5 1 1 21:10 16
4 ЦСКА (София) 6 5 0 1 27:4 15
5 Септември (София) 6 5 0 1 23:5 15

Национал (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 11:50 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
02.10.2021 10:25 2 кръг Д ЦСКА (София) 3:1
09.10.2021 14:40 3 кръг Г Академия Септември (София) 0:3
16.10.2021 09:00 4 кръг Г Елит София (София) 1:2
23.10.2021 14:40 5 кръг Д Ферион (София) -:-
30.10.2021 10:25 6 кръг Г София спорт (София) анл.
06.11.2021 11:50 7 кръг Д Левски (София) -:-
27.11.2021 11:50 8 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
04.12.2021 14:40 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 3 2 0 1 13:4 6
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2 1 1 0 6:0 4
5 Национал (София) 4 1 1 2 5:7 4
6 Славия 1913 (София) 2 1 0 1 8:5 3
7 Елит София (София) 4 1 0 3 6:18 3

Национал II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 09:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
03.10.2021 13:30 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:2
10.10.2021 10:30 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
- 4 кръг
почива
24.10.2021 12:00 5 кръг Д Левски II (София) -:-
31.10.2021 10:30 6 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
07.11.2021 10:30 7 кръг Д Сердика (София) -:-
28.11.2021 09:00 8 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
05.12.2021 13:30 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Кюстендил (Кюстендил) 4 3 0 1 12:5 9
4 Левски II (София) 3 2 0 1 6:4 6
5 Национал II (София) 3 1 0 2 3:6 3
6 Сердика (София) 3 1 0 2 2:4 3
7 Миньор (Перник) 4 1 0 3 4:6 3

Национал (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 09:00 1 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:4
02.10.2021 15:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
09.10.2021 13:30 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:0
16.10.2021 13:30 4 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
- 5 кръг Г Спартак София (София) -:-
- 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 7 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 8 кръг Д Елит София (София) -:-
- 9 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 10 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Олимпия ФК (София) 4 3 1 0 9:1 10
4 ЦСКА (София) 3 2 1 0 7:2 7
5 Национал (София) 4 2 0 2 6:7 6
6 Лъвчетата (София) 4 1 1 2 2:9 4
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4 1 0 3 4:8 3

Национал II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 10:30 1 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 6:0
03.10.2021 13:30 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 5:2
10.10.2021 13:30 3 кръг Г Витоша 13 (София) 2:2
17.10.2021 10:30 4 кръг Д София спорт (София) 7:3
- 5 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
- 6 кръг Г Талант (София) -:-
- 7 кръг
почива
- 8 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
- 9 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал II (София) 4 3 1 0 20:7 10
2 Атлетико Артен (София) 4 3 1 0 6:2 10
3 Витоша 13 (София) 3 2 1 0 11:2 7
4 Ботев 57 СУ (София) 3 2 1 0 4:0 7
5 Талант (София) 4 1 0 3 6:5 3

Национал (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 13:40 1 кръг Г Славия 1913 (София) 4:2
02.10.2021 12:30 2 кръг Д Витоша 13 (София) 4:3
09.10.2021 11:20 3 кръг Г Септември (София) 2:0
16.10.2021 10:10 4 кръг Д ЦСКА (София) 4:0
- 5 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 6 кръг Г Талант (София) -:-
- 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 8 кръг Г Левски II (София) -:-
- 9 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски II (София) 4 4 0 0 25:2 12
2 Национал (София) 4 4 0 0 14:5 12
3 Лъвчетата (София) 4 2 1 1 5:3 7
4 Талант (София) 4 2 0 2 3:13 6
5 Олимпия ФК (София) 4 1 2 1 7:5 5

Национал II (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 10:10 1 кръг Д София спорт (София) 3:1
03.10.2021 13:40 2 кръг Г Левски (София) 2:2
10.10.2021 09:00 3 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
17.10.2021 13:40 4 кръг Д Миньор (Перник) 6:2
- 5 кръг Г Септември II (София) -:-
- 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 7 кръг Г Шампион (София) -:-
- 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 9 кръг Г Вива (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Кюстендил (Кюстендил) 4 3 0 1 7:12 9
5 Левски (София) 4 2 1 1 15:5 7
6 Национал II (София) 4 2 1 1 11:8 7
7 Шампион (София) 3 0 0 3 2:12 0
8 Септември II (София) 4 0 0 4 4:15 0

Национал (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 11:20 1 кръг Г Септември (София) 12:0
02.10.2021 10:10 2 кръг Д ЦСКА (София) 2:7
09.10.2021 12:30 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
16.10.2021 13:40 4 кръг Д Витоша 13 (София) 6:1
- 5 кръг Г София спорт (София) -:-
- 6 кръг Г Щурче (София) -:-
- 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Д Левски (София) -:-
- 10 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 11 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 3 3 0 0 18:2 9
3 Левски (София) 4 3 0 1 14:3 9
4 Национал (София) 4 2 1 1 21:9 7
5 София спорт (София) 4 2 1 1 6:5 7
6 Локомотив София 1929 (София) 3 1 1 1 4:4 4

Национал II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 12:30 1 кръг Д Левски Раковски (София) 1:4
03.10.2021 10:30 2 кръг Г Железница (Железница) 5:1
10.10.2021 11:20 3 кръг Д Лъвчетата (София) 5:1
17.10.2021 11:20 4 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 6:1
- 5 кръг Д Левски II (София) -:-
- 6 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
- 7 кръг Д Септември II (София) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Д Талант (София) -:-
- 10 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
- 11 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА II (София) 4 4 0 0 17:0 12
2 Левски II (София) 3 3 0 0 14:1 9
3 Национал II (София) 4 3 0 1 17:7 9
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 3 0 1 12:9 9
5 Атлетико Артен (София) 4 3 0 1 15:5 9

Национал (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 10:05 1 кръг Г София спорт (София) 1:7
02.10.2021 12:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:11
09.10.2021 10:05 3 кръг Г Лъвчетата (София) 0:7
16.10.2021 11:05 4 кръг Д Възраждане 2020 (София) 8:1
- 5 кръг Г Левски (София) -:-
- 6 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 7 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 8 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 9 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски (София) 4 1 1 2 19:21 4
7 Спорт за всички (София) 2 1 0 1 5:8 3
8 Национал (София) 4 1 0 3 10:26 3
9 Олимпия ФК (София) 3 0 0 3 3:14 0
10 Възраждане 2020 (София) 3 0 0 3 2:26 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници