Монолит (Бяла Слатина)

BGSupporters форум

Монолит (Бяла Слатина)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2021 17:00 1 кръг Д Ботев (Рогозен) 4:2
26.09.2021 17:00 2 кръг Г Огоста (Хайредин) 0:5
03.10.2021 16:00 3 кръг Д Септември 98 (Гложене) 3:0
10.10.2021 16:00 4 кръг Г Манастирище 2020 (Манастирище) 1:3
17.10.2021 16:00 5 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) -:-
23.10.2021 16:00 6 кръг Г Искър 1923 (Роман) -:-
30.10.2021 14:30 7 кръг Д Бутан (Бутан) -:-
07.11.2021 14:30 8 кръг Г Скала 2015 (Оселна) -:-
21.11.2021 14:30 9 кръг Д Академия Ботев (Враца) -:-
- 10 кръг Г Ботев (Рогозен) -:-
- 11 кръг Д Огоста (Хайредин) -:-
- 12 кръг Г Септември 98 (Гложене) -:-
- 13 кръг Д Манастирище 2020 (Манастирище) -:-
- 14 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) -:-
- 15 кръг Д Искър 1923 (Роман) -:-
- 16 кръг Г Бутан (Бутан) -:-
- 17 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
- 18 кръг Г Академия Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември 98 (Гложене) 5 2 2 1 9:8 8
5 Искър 1923 (Роман) 3 2 1 0 12:7 7
6 Монолит (Бяла Слатина) 4 2 0 2 8:10 6
7 Скала 2015 (Оселна) 5 0 3 2 5:8 3
8 Бутан (Бутан) 4 1 0 3 5:16 3

Монолит (Бяла Слатина)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2021 16:00 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:6
28.09.2021 16:00 2 кръг Г Ботев (Враца) 1:4
05.10.2021 16:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
12.10.2021 16:00 4 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:5
- 5 кръг
почива
26.10.2021 16:00 6 кръг Д Ком (Берковица) -:-
02.11.2021 15:00 7 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
09.11.2021 15:00 8 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
16.11.2021 15:00 9 кръг Д Ботев (Враца) -:-
23.11.2021 15:00 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 11 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Ком (Берковица) -:-
- 14 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК Локомотив (Мездра) 3 2 0 1 9:7 6
4 Ком (Берковица) 4 2 0 2 11:15 6
5 Монолит (Бяла Слатина) 4 1 0 3 4:15 3
6 Левски 2020 (Лом) 3 0 1 2 4:7 1
7 Първа атомна (Козлодуй) 3 0 0 3 4:10 0

Монолит (Бяла Слатина)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2021 10:30 1 кръг Д Ботев (Враца) 3:2
02.10.2021 10:30 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:0
09.10.2021 10:30 3 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:2
16.10.2021 10:30 4 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
23.10.2021 10:30 5 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
30.10.2021 10:30 6 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
06.11.2021 10:30 7 кръг Г Ком (Берковица) -:-
- 8 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 10 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 11 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
- 12 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
- 13 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 14 кръг Д Ком (Берковица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Монтана 1921 (Монтана) 3 2 1 0 19:4 7
2 Монолит (Бяла Слатина) 3 2 1 0 7:4 7
3 Ботев (Враца) 3 2 0 1 7:6 6
4 Прециз (Монтана) 2 1 0 1 11:6 3
5 ОФК Локомотив (Мездра) 2 1 0 1 6:6 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ВР 4 място
2019/2020 А ОФГ ВР 2 място
2018/2019 А ОФГ ВР 2 място
2017/2018 А ОФГ ВР 3 място
2016/2017 А ОФГ ВР 6 място
2015/2016 А ОФГ ВР 7 място
2014/2015 А ОФГ ВР 2 място
2012/2013 А ОФГ ВР 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници