Монолит (Бяла Слатина)

BGSupporters форум

Монолит (Бяла Слатина)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Ботевъ (Брусен) 5:1
12.09.2020 17:00 2 кръг Г Атлетик (Козлодуй) 3:1
19.09.2020 17:00 3 кръг Д Бутан (Бутан) 2:0
26.09.2020 17:00 4 кръг Г Искър 1923 (Роман) 2:4
03.10.2020 16:00 5 кръг Д Академия Ботев (Враца) 3:4
10.10.2020 16:00 6 кръг Г Ботев (Рогозен) 2:2
17.10.2020 16:00 7 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) 2:2
24.10.2020 16:00 8 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:0
31.10.2020 14:30 9 кръг Д Манастирище 2020 (Манастирище) 1:1
07.11.2020 14:30 10 кръг Д Огоста (Хайредин) 1:2
15.11.2020 14:30 11 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 1:0
21.11.2020 14:30 12 кръг Д Септември 98 (Гложене) 4:2
28.11.2020 14:30 13 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 4:2
05.12.2020 14:30 14 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 11:0
12.12.2020 14:00 15 кръг Г Любимец (Търнава) 3:1
19.12.2020 14:00 16 кръг Д Строител (Кунино) 5:1
21.02.2021 14:30 17 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 1:5
27.02.2021 14:30 18 кръг Г Ботевъ (Брусен) 5:0
- 19 кръг
почива
06.03.2021 15:00 20 кръг Г Бутан (Бутан) 1:0
13.03.2021 15:00 21 кръг Д Искър 1923 (Роман) 0:4
20.03.2021 15:00 22 кръг Г Академия Ботев (Враца) 3:2
27.03.2021 15:00 23 кръг Д Ботев (Рогозен) 1:0
11.04.2021 17:00 24 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) 5:1
17.04.2021 17:00 25 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 2:0
24.04.2021 17:00 26 кръг Г Манастирище 2020 (Манастирище) 4:3
01.05.2021 17:00 27 кръг Г Огоста (Хайредин) 0:3
03.05.2021 18:00 28 кръг Д Ботев 2013 (Попица) 7:0
08.05.2021 18:00 29 кръг Г Септември 98 (Гложене) 2:0
15.05.2021 18:00 30 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 3:5
22.05.2021 18:00 31 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 10:0
26.05.2021 18:00 32 кръг Д Любимец (Търнава) 8:2
29.05.2021 18:00 33 кръг Г Строител (Кунино) 3:1
05.06.2021 18:00 34 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Миньор 2017 (Згориград) 32 22 7 3 133:42 73
3 Огоста (Хайредин) 32 21 5 6 115:48 68
4 Монолит (Бяла Слатина) 32 21 3 8 104:52 66
5 Академия Ботев (Враца) 32 21 2 9 116:68 65
6 Скала 2015 (Оселна) 32 20 4 8 98:51 64

Монолит (Бяла Слатина)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2020 17:00 1 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 6:0
02.10.2020 16:00 2 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) 4:0
09.10.2020 16:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:4
16.10.2020 16:00 4 кръг Д Кариана (Ерден) 4:0
23.10.2020 16:00 5 кръг Г Левски 2020 (Лом) анл.
30.10.2020 16:00 6 кръг Д Ботев (Враца) 3:5
06.11.2020 15:00 7 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:7
13.11.2020 15:00 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:1
20.11.2020 15:00 9 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) 0:4
26.02.2021 15:00 10 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:6
05.03.2021 15:00 11 кръг Г Кариана (Ерден) 3:0
- 12 кръг
почива
19.03.2021 15:00 13 кръг Г Ботев (Враца) 1:4
26.03.2021 15:00 14 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:2
02.04.2021 15:00 15 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
09.04.2021 15:00 16 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) 3:2
16.04.2021 15:00 17 кръг Д Кариана (Ерден) 3:0
23.04.2021 15:00 18 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:5
07.05.2021 15:00 19 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:4
30.04.2021 15:00 20 кръг Г Ботев (Враца) 1:8
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК Локомотив (Мездра) 18 12 1 5 81:38 37
4 Първа атомна (Козлодуй) 18 8 2 8 37:49 26
5 Монолит (Бяла Слатина) 18 7 1 10 38:53 22
6 Ботев 2013 (Криводол) 18 3 1 14 28:131 10
7 Кариана (Ерден) 18 1 1 16 8:73 4

Монолит (Бяла Слатина)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.02.2021 10:30 1 кръг Г Любимец (Търнава) 0:5
03.10.2020 10:30 2 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 2:1
10.10.2020 10:30 3 кръг Г Ком (Берковица) 0:3
17.10.2020 10:30 4 кръг Д Ботев (Враца) 0:9
24.10.2020 10:30 5 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:16
31.10.2020 10:30 6 кръг Д Прециз (Монтана) 1:7
07.11.2020 10:30 7 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 1:1
14.11.2020 10:30 8 кръг Д Левски 2020 (Лом) 1:5
21.11.2020 10:30 9 кръг Г Кариана (Ерден) 0:3
31.03.2021 10:30 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:6
27.02.2021 10:30 11 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:1
06.03.2021 10:30 12 кръг Д Любимец (Търнава) 0:3
13.03.2021 10:30 13 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 3:0
20.03.2021 10:30 14 кръг Д Ком (Берковица) 1:5
14.04.2021 10:30 15 кръг Г Ботев (Враца) 1:9
10.04.2021 10:30 16 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 0:3
17.04.2021 10:30 17 кръг Г Прециз (Монтана) 0:10
24.04.2021 10:30 18 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 3:0
08.05.2021 10:30 19 кръг Г Левски 2020 (Лом) 0:6
15.05.2021 10:30 20 кръг Д Кариана (Ерден) 3:0
22.05.2021 10:30 21 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:8
29.05.2021 10:30 22 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Любимец (Търнава) 22 10 0 12 42:45 30
8 Ком (Берковица) 22 9 0 13 31:65 27
9 Монолит (Бяла Слатина) 22 5 1 16 21:103 16
10 Кариана (Ерден) 20 8 0 12 41:40 24
11 Торпедо 2004 (Борован) 20 2 1 17 10:63 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ВР 4 място
2019/2020 А ОФГ ВР 2 място
2018/2019 А ОФГ ВР 2 място
2017/2018 А ОФГ ВР 3 място
2016/2017 А ОФГ ВР 6 място
2015/2016 А ОФГ ВР 7 място
2014/2015 А ОФГ ВР 2 място
2012/2013 А ОФГ ВР 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници