Ника (Сливен)

BGSupporters форум

Ника (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.12.2019 12:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:3
28.09.2019 12:00 2 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
05.10.2019 12:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
12.10.2019 12:00 4 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 2:2
19.10.2019 12:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:9
06.11.2019 12:00 6 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 3:6
02.11.2019 12:00 7 кръг Г Арена (Ямбол) 1:3
09.11.2019 12:00 8 кръг Д Арсенал (Казанлък) 2:3
16.11.2019 12:00 9 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 3:3
23.11.2019 12:00 10 кръг Д Респект (Хасково) 0:4
30.11.2019 12:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 4:1
07.03.2020 11:00 12 кръг Д Загорец (Нова Загора) анл.
14.03.2020 11:00 13 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
21.03.2020 11:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
28.03.2020 11:00 15 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) анл.
04.04.2020 11:00 16 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
11.04.2020 11:00 17 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
25.04.2020 11:00 18 кръг Д Арена (Ямбол) анл.
02.05.2020 11:00 19 кръг Г Арсенал (Казанлък) анл.
09.05.2020 11:00 20 кръг Д Локомотив (Стара Загора) анл.
16.05.2020 11:00 21 кръг Г Респект (Хасково) анл.
23.05.2020 11:00 22 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Мъглиж (Мъглиж) 11 3 2 6 22:40 11
9 Загорец (Нова Загора) 11 3 1 7 22:24 10
10 Ника (Сливен) 9 1 2 6 19:34 5
11 Миньор (Раднево) 11 1 0 10 15:55 3
12 Ботев (Гълъбово) 10 0 3 7 12:42 3

Ника (Сливен)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
28.09.2019 10:00 2 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
05.10.2019 10:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:12
19.10.2019 10:00 5 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:8
06.11.2019 10:00 6 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:17
02.11.2019 10:00 7 кръг Г Арена (Ямбол) 0:8
09.11.2019 10:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:4
16.11.2019 10:00 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
23.11.2019 10:00 10 кръг Д Респект (Хасково) 0:10
30.11.2019 10:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 1:0
- 12 кръг
почива
14.03.2020 10:00 13 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
21.03.2020 10:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
28.03.2020 10:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) анл.
04.04.2020 10:00 16 кръг Д Чирпан (Чирпан) анл.
11.04.2020 10:00 17 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
25.04.2020 10:00 18 кръг Д Арена (Ямбол) анл.
02.05.2020 10:00 19 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
09.05.2020 10:00 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
16.05.2020 10:00 21 кръг Г Респект (Хасково) анл.
23.05.2020 10:00 22 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Верея (Стара Загора) 10 4 0 6 18:26 12
8 Ботев (Гълъбово) 9 2 0 7 11:38 6
9 Чирпан (Чирпан) 10 2 0 8 17:64 6
10 Ника (Сливен) 7 1 0 6 2:59 3
11 Миньор (Раднево) 10 0 0 10 2:56 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници