Извор (Горски извор)

BGSupporters форум

Извор (Горски извор)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:4
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 0:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
26.09.2020 17:00 8 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Хасково (Хасково) 0:1
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:0
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Гигант (Съединение) 1:2
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
31.10.2020 14:30 13 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
07.11.2020 14:30 14 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
14.11.2020 14:30 15 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:1
22.11.2020 14:30 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
28.11.2020 14:30 17 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
10.03.2021 15:00 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
07.03.2021 15:00 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:1
13.03.2021 15:00 21 кръг Г Несебър (Несебър) 3:1
14.04.2021 17:00 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
27.03.2021 15:00 23 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:0
05.05.2021 18:00 24 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
07.04.2021 17:00 25 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
11.04.2021 17:00 26 кръг Д Хасково (Хасково) 0:0
17.04.2021 17:00 27 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:0
25.04.2021 17:00 28 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
29.04.2021 17:00 29 кръг Д Левски (Карлово) 4:2
09.05.2021 18:00 30 кръг Г Сокол (Марково) 0:1
12.05.2021 18:00 31 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
15.05.2021 18:00 32 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
23.05.2021 18:00 33 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:2
29.05.2021 18:00 34 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски (Карлово) 34 14 5 15 47:55 47
9 Родопа Смолян (Смолян) 34 13 7 14 58:43 46
10 Извор (Горски извор) 34 11 12 11 43:35 45
11 Борислав 2009 (Първомай) 34 12 7 15 50:45 43
12 Хасково (Хасково) 34 11 7 16 31:41 40
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
30.09.2020 16:00 - Д Септември (Симитли) 4:2
Първи кръг (1/16 финали)
21.10.2020 15:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
26.08.2020 17:30 - Г Върбица 2006 (Бенковски) 6:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
07.10.2020 15:30 - Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
Област Хасково / Финал
14.10.2020 15:30 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 14:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:5
30.01.2021 14:30 - Д Родопа Смолян (Смолян) 0:0
06.02.2021 13:00 - Г Розова долина (Казанлък) 2:0
13.02.2021 13:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) 0:2

Извор II (Горски извор)

"А" ОГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Тунджа (Срем) 5:2
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Любимец 2018 (Любимец) 1:5
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Герганин извор (Бисер) 5:4
27.09.2020 17:00 4 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 3:2
04.10.2020 16:00 5 кръг Д Старско (Хасково) 2:1
11.10.2020 15:00 6 кръг Г Марица (Симеоновград) 0:2
15.11.2020 14:30 7 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:2
25.10.2020 15:00 8 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
01.11.2020 14:30 9 кръг Д Топлика (Минерални бани) 3:2
14.03.2021 15:00 10 кръг Г Тунджа (Срем) 3:0
20.03.2021 15:00 11 кръг Д Любимец 2018 (Любимец) 2:0
28.03.2021 15:00 12 кръг Г Герганин извор (Бисер) 3:0
10.04.2021 16:30 13 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) 1:2
18.04.2021 16:30 14 кръг Г Старско (Хасково) 1:2
24.04.2021 17:00 15 кръг Д Марица (Симеоновград) 1:3
09.05.2021 18:00 16 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 0:2
15.05.2021 18:00 17 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:6
22.05.2021 18:00 18 кръг Г Топлика (Минерални бани) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марица (Симеоновград) 18 10 5 3 35:20 35
4 Любимец 2000 (Любимец) 18 10 2 6 46:26 32
5 Извор II (Горски извор) 18 10 0 8 37:39 30
6 Герганин извор (Бисер) 18 7 2 9 37:40 23
7 Любимец 2018 (Любимец) 18 6 2 10 39:34 20

Извор (Горски извор)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 11:00 1 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 1:3
27.09.2020 11:00 2 кръг Д Ника 1 (Сливен) 13:0
04.10.2020 11:00 3 кръг Г Тунджа (Павел баня) 5:0
11.10.2020 11:00 4 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
18.10.2020 11:00 5 кръг Г Миньор (Раднево) 4:0
25.10.2020 11:00 6 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 1:1
01.11.2020 11:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
08.11.2020 11:00 8 кръг Д Хасково (Хасково) 1:0
07.03.2021 11:00 9 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
14.03.2021 11:00 10 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 1:2
21.03.2021 11:00 11 кръг Г Ника 1 (Сливен) 9:2
28.03.2021 11:00 12 кръг Д Тунджа (Павел баня) 1:4
11.04.2021 11:00 13 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
18.04.2021 11:00 14 кръг Д Миньор (Раднево) 3:1
25.04.2021 11:00 15 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 8:2
09.05.2021 11:00 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
16.05.2021 11:00 17 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
23.05.2021 11:00 18 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Розова долина (Казанлък) 16 13 1 2 68:11 40
3 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 15 10 2 3 52:23 32
4 Извор (Горски извор) 16 9 2 5 55:22 29
5 Олимпия спорт (Стара Загора) 16 8 4 4 57:41 28
6 Миньор (Раднево) 16 4 2 10 25:34 14

Извор (Горски извор)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 12:00 1 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 3:2
26.09.2020 12:00 2 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 3:1
03.10.2020 12:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:0
10.10.2020 12:00 4 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 5:1
17.10.2020 12:00 5 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:3
24.10.2020 12:00 6 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:2
31.10.2020 12:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
07.11.2020 12:00 8 кръг Д Бригада (Димитровград) 4:1
14.11.2020 12:00 9 кръг Г Чирпан (Чирпан) 6:1
- 10 кръг
почива
03.03.2021 12:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 5:0
27.02.2021 12:00 12 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 3:3
06.03.2021 12:00 13 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 3:0
13.03.2021 12:00 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 8:0
20.03.2021 12:00 15 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 2:1
отложен 16 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
10.04.2021 12:00 17 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:2
17.04.2021 12:00 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
24.04.2021 12:00 19 кръг Г Бригада (Димитровград) 5:0
08.05.2021 12:00 20 кръг Д Чирпан (Чирпан) 5:0
- 21 кръг
почива
22.05.2021 12:00 22 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Розова долина (Казанлък) 17 15 1 1 106:8 46
2 Извор (Горски извор) 18 14 2 2 63:18 44
3 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 17 13 1 3 75:29 40
4 Ботев (Гълъбово) 18 11 1 6 60:43 34
5 Бригада (Димитровград) 17 9 1 7 65:58 28

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ХС 2 място
2018/2019 А ОФГ ХС 11 място
2017/2018 А ОФГ ХС 6 място
2016/2017 А ОФГ ХС 10 място
2015/2016 А ОФГ ХС 10 място
2014/2015 А ОФГ ХС 9 място
2012/2013 А ОФГ ХС 4 място

Интернет страници