Палас (Рудозем)

BGSupporters форум

Палас (Рудозем)

Баражи за Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
06.06.2021 18:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
Втори кръг
09.06.2021 18:00 - Д Левски 2005 (Крумовград) анл.
"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 16:00 1 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 0:2
04.10.2020 14:00 2 кръг Г Арда 1924 III (Кърджали) 1:2
11.10.2020 15:00 3 кръг Д Искра (Черноочене) 4:0
18.10.2020 11:00 4 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 2:4
24.10.2020 14:00 5 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) 3:0
18.04.2021 15:00 6 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 3:0
25.04.2021 15:00 7 кръг Д Арда 1924 III (Кърджали) 2:1
09.05.2021 16:00 8 кръг Г Искра (Черноочене) 1:1
16.05.2021 16:00 9 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 3:0
23.05.2021 16:00 10 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 III (Кърджали) 10 8 1 1 34:4 25
2 Палас (Рудозем) 10 6 1 3 22:10 19
3 Върбица 2006 (Бенковски) 10 5 2 3 19:10 17
4 Искра (Черноочене) 10 3 2 5 13:24 11
5 Левски 2005 (Крумовград) 10 2 1 7 9:31 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Смолян / Финал
14.10.2020 16:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 1:5

Палас (Рудозем)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
03.10.2020 11:00 2 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 2:1
10.10.2020 11:00 3 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 4:0
17.10.2020 11:00 4 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 2:1
24.10.2020 11:00 5 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 3:0
31.10.2020 11:00 6 кръг Г Раковски (Ивайловград) 1:3
07.11.2020 11:00 7 кръг Д Златоград (Златоград) 6:0
- 8 кръг
почива
03.04.2021 11:00 9 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 3:0
15.05.2021 11:00 10 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 3:5
17.04.2021 11:00 11 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 2:3
24.04.2021 11:00 12 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 0:3
08.05.2021 11:00 13 кръг Д Раковски (Ивайловград) 3:0
15.05.2021 11:00 14 кръг Г Златоград (Златоград) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2005 (Крумовград) 12 10 0 2 51:15 30
2 ФК Вихър 1965 (Златоград) 12 8 0 4 37:21 24
3 Палас (Рудозем) 12 8 0 4 32:16 24
4 Родопи 1935 (Момчилград) 12 6 1 5 26:27 19
5 Върбица 2006 (Бенковски) 11 2 0 9 16:43 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 МОГ КЖ/СМ 2 място
2019/2020 - -
2018/2019 МОГ КЖ/СМ 7 място
2017/2018 МОФГ КЖ/СМ 2 място
2016/2017 МОФГ КЖ/СМ 2 място
2015/2016 А ОФГ СМ 1 място
2014/2015 - -
2009/2010 А ОФГ СМ 3 място
1963/1964 ЗФГ 1 място
1962/1963 ЗФГ 1 място
1961/1962 ЗФГ 8 място

Интернет страници