Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

Арда 1924 (Кърджали)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
08.08.2020 17:45 1 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 3:3 Диема спорт
15.08.2020 20:00 2 кръг Д Левски (София) 1:1 Диема спорт
24.08.2020 21:00 3 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:0 Диема спорт
29.08.2020 17:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:2 Диема спорт
11.09.2020 18:45 5 кръг Г Ботев (Враца) 0:0 Диема спорт
21.09.2020 20:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1 Диема спорт
27.09.2020 18:45 7 кръг Г Черно море (Варна) 0:2 Диема спорт
17.12.2020 17:30 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:2 Диема спорт
20.10.2020 17:30 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Диема спорт
25.10.2020 17:45 10 кръг Д ЦСКА (София) 1:1 Диема спорт
31.10.2020 18:45 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
08.11.2020 12:30 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 Диема спорт
23.11.2020 17:30 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0 Диема спорт
28.11.2020 13:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:0 Диема спорт
05.12.2020 16:30 15 кръг Г Левски (София) 2:1 Диема спорт
11.12.2020 17:30 16 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1 Диема спорт
13.02.2021 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
20.02.2021 18 кръг Д Ботев (Враца) -:-
27.02.2021 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
06.03.2021 20 кръг Д Черно море (Варна) -:-
13.03.2021 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
20.03.2021 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
03.04.2021 23 кръг Г ЦСКА (София) -:-
10.04.2021 24 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
14.04.2021 25 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
17.04.2021 26 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 10 3 3 30:14 33
3 ЦСКА (София) 9 9 6 1 26:15 33
4 Арда 1924 (Кърджали) 7 7 8 1 23:14 29
5 Берое (Стара Загора) 8 8 4 4 29:14 28
6 ФК ЦСКА 1948 (София) 6 6 6 4 24:17 24
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
04.11.2020 13:30 - Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
03.03.2021 - Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2020 18:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
22.07.2020 18:00 - Г Септември (Симитли) 1:0
25.07.2020 18:30 - Г Славия 1913 (София) 4:1
31.07.2020 10:30 - Г Пирин (Благоевград) 0:2
04.09.2020 11:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
16.09.2020 18:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 6:0
14.11.2020 14:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0

Арда 1924 II (Кърджали)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 11:00 1 кръг Д Искра (Черноочене) 3:1
04.10.2020 11:00 2 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 2:1
отложен 3 кръг Д Арда 1924 III (Кърджали) -:-
18.10.2020 15:00 4 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 0:0
24.10.2020 14:00 5 кръг Г Палас (Рудозем) 0:3
- 6 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
- 7 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 8 кръг Г Арда 1924 III (Кърджали) -:-
- 9 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 10 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 III (Кърджали) 3 3 1 0 14:2 10
2 Върбица 2006 (Бенковски) 2 2 2 1 10:3 8
3 Арда 1924 II (Кърджали) 2 2 1 1 5:5 7
4 Палас (Рудозем) 2 2 0 3 10:8 6
5 Искра (Черноочене) 2 2 0 3 8:14 6

Арда 1924 III (Кърджали)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 16:00 1 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 5:0
04.10.2020 14:00 2 кръг Д Палас (Рудозем) 2:1
отложен 3 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) -:-
18.10.2020 15:00 4 кръг Д Искра (Черноочене) 6:0
08.11.2020 14:00 5 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 1:1
- 6 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 7 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
- 8 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 9 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
- 10 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 III (Кърджали) 3 3 1 0 14:2 10
2 Върбица 2006 (Бенковски) 2 2 2 1 10:3 8
3 Арда 1924 II (Кърджали) 2 2 1 1 5:5 7
4 Палас (Рудозем) 2 2 0 3 10:8 6
5 Искра (Черноочене) 2 2 0 3 8:14 6

Арда 1924 (Кърджали)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2020 15:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:3
26.09.2020 10:00 2 кръг Д Атлетик (Куклен) 13:0
01.10.2020 16:00 3 кръг Г Марица (Милево) 6:0
11.10.2020 11:00 4 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 8:1
15.10.2020 16:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:3
25.10.2020 11:00 6 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:2
29.10.2020 14:00 7 кръг Д Хасково (Хасково) 2:1
05.11.2020 11:00 8 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
14.11.2020 10:30 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 10:0
19.11.2020 14:30 10 кръг Д Марица (Милево) 3:0
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 14 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 1921 (Пловдив) 8 7 1 0 43:4 22
2 Арда 1924 (Кърджали) 9 6 3 0 45:9 21
3 Траките 2007 (Скутаре) 7 3 3 1 22:11 12
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 8 2 3 3 26:20 9
5 Атлетик (Куклен) 9 3 0 6 10:56 9

Арда 1924 (Кърджали)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
15.08.2020 10:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
19.08.2020 18:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
23.08.2020 18:00 4 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
27.08.2020 11:30 5 кръг Г Дунав (Русе) 0:6
30.08.2020 10:30 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
12.09.2020 17:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
19.09.2020 16:30 8 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
29.09.2020 10:00 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
03.10.2020 13:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
14.10.2020 10:00 11 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
18.10.2020 15:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
25.10.2020 10:00 13 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
01.11.2020 14:00 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2
08.11.2020 13:30 15 кръг Г Сокол (Марково) 0:0
отложен 16 кръг Д Дунав (Русе) -:-
отложен 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 20 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак 1918 (Варна) 3 3 4 8 15:29 13
9 Черноморец 1919 (Бургас) 3 3 3 9 15:39 12
10 Арда 1924 (Кърджали) 2 2 3 10 12:32 9
11 Сокол (Марково) 2 2 1 12 12:41 7
12 Добруджа 1919 (Добрич) - 0 0 15 12:64 0

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.11.2020 13:00 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:6
29.08.2020 11:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:7
08.09.2020 10:00 3 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:3
12.09.2020 18:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
20.09.2020 11:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:5
26.09.2020 11:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
04.10.2020 11:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
10.10.2020 12:00 8 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:5
16.10.2020 10:00 9 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:4
23.10.2020 14:00 10 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 1:1
18.11.2020 11:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:5
07.11.2020 10:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:8
15.11.2020 11:00 13 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 0:2
27.02.2021 14 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 15 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 22 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 23 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Пловдив сити (Пловдив) 13 4 1 8 18:37 13
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 4 1 8 14:33 13
12 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 2 1 9 7:35 7
13 Сините камъни 2013 (Сливен) 12 1 1 10 10:33 4
14 Арда 1924 (Кърджали) 13 0 1 12 9:55 1

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:01 сезон
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници