Асеновец 2005 (Асеновград)

BGSupporters форум

Асеновец 2005 (Асеновград)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2020 17:00 1 кръг Д Житница (Житница) 2:1
26.08.2020 18:00 2 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:1
29.08.2020 18:00 3 кръг Д Марица (Милево) 3:2
01.10.2020 18:30 4 кръг Г Раковски (Раковски) 4:0
12.09.2020 17:00 5 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 1:0
отложен 6 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
26.09.2020 17:00 7 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 5:0
04.10.2020 16:00 8 кръг Г Марица (Цалапица) 1:0
10.10.2020 16:00 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 6:0
18.10.2020 16:00 10 кръг Г Вихър (Войсил) 5:0
- 11 кръг
почива
01.11.2020 14:30 12 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:0
07.11.2020 14:30 13 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
14.11.2020 14:30 14 кръг Д Чернозем (Черноземен) 3:0
22.11.2020 14:30 15 кръг Г Тракия (Нови извор) 2:2
28.11.2020 14:30 16 кръг Д Садово (Садово) 3:0
05.12.2020 14:00 17 кръг Г Вихър (Белозем) 2:0
20.02.2021 18 кръг Г Житница (Житница) -:-
- 19 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 20 кръг Г Марица (Милево) -:-
- 21 кръг Д Раковски (Раковски) -:-
- 22 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
- 23 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 24 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 25 кръг Д Марица (Цалапица) -:-
- 26 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
- 28 кръг
почива
- 29 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 30 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 31 кръг Г Чернозем (Черноземен) -:-
- 32 кръг Д Тракия (Нови извор) -:-
- 33 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 34 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Асеновец 2005 (Асеновград) 15 13 1 1 41:6 40
2 Житница (Житница) 14 11 1 2 50:14 34
3 Металик 1938 (Сопот) 16 10 2 4 43:21 32
4 Марица (Милево) 14 10 1 3 53:16 31
5 Марица 2003 (Маноле) 16 10 0 6 44:26 30
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.07.2020 18:30 - Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0
25.07.2020 - Д Сокол (Марково) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2021 - Д Оборище (Панагюрище) -:-

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2020 15:00 1 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 3:3
27.09.2020 12:00 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:8
05.10.2020 16:00 3 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:0
отложен 4 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
19.10.2020 16:00 5 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0
26.10.2020 15:00 6 кръг Д Атлетик (Куклен) 10:0
30.10.2020 10:00 7 кръг Г Марица (Милево) 12:0
05.11.2020 11:00 8 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
16.11.2020 14:30 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:5
22.11.2020 10:30 10 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:1
13.03.2021 11 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 14 кръг Д Марица (Милево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арда 1924 (Кърджали) 9 6 3 0 45:9 21
3 Траките 2007 (Скутаре) 7 3 3 1 22:11 12
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 8 2 3 3 26:20 9
5 Атлетик (Куклен) 9 3 0 6 10:56 9
6 Хасково (Хасково) 7 2 0 5 9:17 6

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
- -
почива
Област Пловдив / Финали
16.09.2020 17:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:9
Област Пловдив / Допълнителен бараж
23.09.2020 - Г Сокол (Марково) -:-

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2020 10:30 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:2
20.09.2020 10:00 2 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:2
25.09.2020 17:00 3 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
01.10.2020 16:00 4 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:1
09.10.2020 16:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1
16.10.2020 16:00 6 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
23.10.2020 14:00 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:9
30.10.2020 14:30 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:7
04.11.2020 14:30 9 кръг Г Труд (Труд) 0:8
13.11.2020 14:30 10 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:0
19.11.2020 14:00 11 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:3
13.03.2021 12 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 16 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 21 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 4 2 3 22:17 14
6 Ботев 2002 (Пловдив) 9 4 1 4 24:16 13
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 3 1 5 10:33 10
8 Брестник 1948 (Брестник) 9 2 0 7 10:33 6
9 Металик 1938 (Сопот) 9 1 3 5 13:20 6

Асеновец 2005 (Асеновград)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.08.2020 18:00 1 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:2
27.08.2020 18:00 2 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
05.09.2020 12:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:7
12.09.2020 11:00 4 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 2:1
19.09.2020 13:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
26.09.2020 11:00 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:0
03.10.2020 10:30 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:4
21.11.2020 11:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
17.10.2020 11:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:5
24.10.2020 10:00 10 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:5
31.10.2020 10:00 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
07.11.2020 11:00 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0
14.11.2020 11:00 13 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:3
27.02.2021 14 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 19 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 20 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 26 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спартак 1947 II (Пловдив) 12 5 2 5 19:16 17
10 Пловдив сити (Пловдив) 13 4 1 8 18:37 13
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 4 1 8 14:33 13
12 Хебър 1918 (Пазарджик) 13 2 1 10 7:39 7
13 Сините камъни 2013 (Сливен) 12 1 1 10 10:33 4

Асеновец 2005 (Асеновград)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
- -
почива
Област Пловдив / Финали
16.09.2020 16:30 - Г Ботев (Пловдив) 0:9
Област Пловдив / Допълнителен бараж
24.09.2020 17:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:9
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 10:00 1 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:5
26.09.2020 13:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:6
01.10.2020 15:00 3 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 0:0
04.11.2020 14:00 4 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3
18.10.2020 10:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:7
25.10.2020 10:30 6 кръг Д Левски (Карлово) 3:2
31.10.2020 12:00 7 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 0:11
08.11.2020 10:00 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:6
15.11.2020 10:00 9 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 9:0
20.03.2021 10 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 12 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 16 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 17 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Пловдив 2015 II (Пловдив) 8 3 1 4 22:14 10
7 Юнайтед (Пловдив) 9 3 0 6 27:46 9
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 2 1 6 17:40 7
9 Тракия 06 (Стамболийски) 9 1 1 7 7:47 4
10 Левски (Карлово) 9 0 1 8 11:76 1

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 4.320 92
април 2019 3.671 89
март 2019 2.114 94
ноември 2018 5.752 84
октомври 2018 2.154 93
септември 2018 7.591 80
май 2018 10.806 47
април 2018 8.547 69
март 2018 10.908 53
ноември 2017 9.615 62
октомври 2017 13.298 45
септември 2017 13.364 41
август 2017 1.529 93
май 2017 11.524 56
април 2017 3.613 84
март 2017 10.721 56
ноември 2016 6.536 77
октомври 2016 5.529 81
септември 2016 10.169 57
август 2016 5.345 84
май 2016 11.921 40
април 2016 4.911 78
март 2016 6.705 73
ноември 2015 11.252 45
октомври 2015 8.877 58
август 2015 8.032 61
май 2015 7.715 56
април 2015 7.295 61
март 2015 10.075 50
декември 2014 12.490 43
октомври 2014 11.561 43
септември 2014 5.977 74
май 2014 15.198 37
април 2014 11.830 52
март 2014 11.559 44
ноември 2013 16.309 40
септември 2013 15.305 40
август 2013 19.822 33
май 2013 1.791 83
април 2013 11.440 55
март 2013 17.647 27
ноември 2012 16.329 36
октомври 2012 11.147 52
септември 2012 11.456 54
май 2012 15.882 34
април 2012 13.761 42
март 2012 15.736 42
ноември 2011 11.144 69
октомври 2011 13.971 44
септември 2011 8.622 78
август 2011 9.513 69
май 2011 2.902 97
април 2011 13.245 49
март 2011 8.980 74
ноември 2010 8.554 79
октомври 2010 8.505 88
септември 2010 7.446 88
август 2010 10.081 74
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници