Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Левски (Карлово) 1:3
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
13.09.2020 17:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:2
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Несебър (Несебър) 5:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
11.10.2020 16:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:1
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:0
25.10.2020 14:30 12 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:1
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Хасково (Хасково) 1:1
08.11.2020 14:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Извор (Горски извор) 2:1
13.02.2021 14:00 17 кръг Г Сокол (Марково) -:-
20.02.2021 14:00 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
27.02.2021 14:00 19 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
07.03.2021 15:00 20 кръг Г Левски (Карлово) -:-
13.03.2021 15:00 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
20.03.2021 15:00 22 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
27.03.2021 15:00 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
03.04.2021 17:00 24 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
07.04.2021 17:00 25 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
10.04.2021 17:00 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
17.04.2021 17:00 27 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
24.04.2021 17:00 28 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
29.04.2021 17:00 29 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
15.05.2021 18:00 32 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
23.05.2021 18:00 33 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
29.05.2021 18:00 34 кръг Д Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Левски (Карлово) 16 8 2 6 24:29 26
8 Атлетик (Куклен) 16 7 1 8 21:21 22
9 Родопа Смолян (Смолян) 16 6 3 7 24:20 21
10 Карнобат (Карнобат) 17 5 5 7 21:27 20
11 Спартак 1947 (Пловдив) 15 5 4 6 21:23 19
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
29.09.2020 16:00 - Д Пирин (Благоевград) 0:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
02.09.2020 17:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Смолян / Финал
14.10.2020 16:00 - Г Палас (Рудозем) 5:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
11.11.2020 14:30 - Д Атлетик (Куклен) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.07.2020 18:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
18.07.2020 18:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
25.07.2020 11:00 - Г Гигант (Съединение) 0:2
01.08.2020 18:00 - Д Верея (Стара Загора) 5:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2021 14:30 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
30.01.2021 - Г Извор (Горски извор) -:-
02.02.2021 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
06.02.2021 - Г Гигант (Съединение) -:-
13.02.2021 - Г Борислав 2009 (Първомай) -:-

Родопа Смолян (Смолян)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2020 12:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
17.09.2020 16:00 2 кръг Г Труд (Труд) 5:2
25.09.2020 16:00 3 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:0
04.10.2020 12:00 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:1
09.10.2020 15:00 5 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:0
18.10.2020 12:00 6 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:0
23.10.2020 14:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 9:0
01.11.2020 12:00 8 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 5:0
10.11.2020 12:00 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1
14.11.2020 12:00 10 кръг Г Кричим (Кричим) анл.
20.11.2020 14:00 11 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
13.03.2021 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 14 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 16 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 20 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 9 8 1 0 36:5 25
2 Труд (Труд) 8 6 0 2 26:10 18
3 Пловдив 2015 (Пловдив) 9 5 2 2 28:13 17
4 Марица 1921 (Пловдив) 8 4 3 1 26:6 15
5 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 4 2 3 22:17 14

Родопа Смолян (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 10:30 1 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 0:3
26.09.2020 13:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 6:1
03.10.2020 12:00 3 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 9:0
14.10.2020 4 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 7:1
18.10.2020 12:00 5 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 5:1
10.11.2020 10:00 6 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 4:1
30.10.2020 14:00 7 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:2
07.11.2020 12:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
14.11.2020 12:00 9 кръг Г Левски (Карлово) 5:0
20.03.2021 10 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 12 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 13 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 7 1 1 26:6 22
3 Родопа Смолян II (Смолян) 9 6 0 3 32:16 18
4 Родопа Смолян (Смолян) 9 6 0 3 37:11 18
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 8 5 0 3 35:25 15
6 Пловдив 2015 II (Пловдив) 8 3 1 4 22:14 10

Родопа Смолян II (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 10:30 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:0
26.09.2020 12:00 2 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 1:0
03.10.2020 12:00 3 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:5
10.10.2020 12:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
17.10.2020 12:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 8:0
25.10.2020 12:30 6 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:5
31.10.2020 12:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 11:0
06.11.2020 12:00 8 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 4:1
14.11.2020 12:00 9 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:2
20.03.2021 10 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 11 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 15 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 18 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 1921 (Пловдив) 9 8 1 0 70:3 25
2 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 7 1 1 26:6 22
3 Родопа Смолян II (Смолян) 9 6 0 3 32:16 18
4 Родопа Смолян (Смолян) 9 6 0 3 37:11 18
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 8 5 0 3 35:25 15

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2020 17:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:9
06.09.2020 12:00 2 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:8
13.09.2020 12:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
- 4 кръг
почива
27.09.2020 13:00 5 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:6
04.10.2020 12:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
отложен 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
18.10.2020 12:00 8 кръг Д Реал (Пловдив) 3:0
25.10.2020 12:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
01.11.2020 12:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:6
отложен 11 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
15.11.2020 12:00 12 кръг Д Велд (Пловдив) 0:2
22.11.2020 12:00 13 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3
27.02.2021 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 25 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 11 3 1 7 31:47 10
10 Хасково (Хасково) 9 3 1 5 17:27 10
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 12 3 0 9 15:36 9
12 Родопа Смолян (Смолян) 10 1 0 9 4:43 3
13 Реал (Пловдив) 12 0 0 12 1:66 0

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 16.687 30
октомври 2019 12.661 49
септември 2019 3.971 85
август 2019 5.372 83
всички

Интернет страници