Победа 1945 (София)

BGSupporters форум

Победа 1945 (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2023 13:00 1 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
02.09.2023 12:30 2 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 16:0
10.09.2023 14:00 3 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
- 4 кръг
почива
24.09.2023 17:00 5 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:0
30.09.2023 16:00 6 кръг Г ОФК София 1992 (София) 3:0
08.10.2023 16:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:1
15.10.2023 17:00 8 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 5:1
21.10.2023 13:00 9 кръг Д София спорт (София) 10:0
04.11.2023 13:00 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:0
11.11.2023 15:00 11 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 13:0
18.11.2023 14:00 12 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 8:1
25.11.2023 14:00 13 кръг Д Ферион (Кубратово) 11:1
25.02.2024 14:00 14 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:1
02.03.2024 15:00 15 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 6:0
10.03.2024 15:00 16 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:1
- 17 кръг
почива
23.03.2024 16:00 18 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:1
30.03.2024 11:00 19 кръг Д ОФК София 1992 (София) 3:1
24.04.2024 15:00 20 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
13.04.2024 17:00 21 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) -:-
17.04.2024 17:00 22 кръг Г София спорт (София) -:-
20.04.2024 11:00 23 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
27.04.2024 17:00 24 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
11.05.2024 18:00 25 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
18.05.2024 18:00 26 кръг Г Ферион (Кубратово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 19 18 1 0 82:7 55
2 Победа 1945 (София) 17 16 1 0 92:9 49
3 Рилски спортист 2011 (Самоков) 18 12 1 5 52:27 37
4 Сливнишки герой (Сливница) 19 11 2 6 45:23 35
5 Балкан 1929 (Ботевград) 17 11 0 6 60:30 33

Победа 1945 (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 11:00 1 кръг Д Елит София (София) анл.
11.09.2023 09:00 2 кръг Г Сердика (София) 2:4
17.09.2023 11:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
24.09.2023 11:00 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 6:5
30.09.2023 13:30 5 кръг Г Барокко (София) 13:0
08.10.2023 11:00 6 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:6
15.10.2023 11:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
22.10.2023 11:00 8 кръг Г Елит София (София) анл.
02.12.2023 13:30 9 кръг Д Сердика (София) 4:2
12.11.2023 11:00 10 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
19.11.2023 16:00 11 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:2
11.03.2024 15:00 12 кръг Д Барокко (София) 1:4
17.03.2024 11:00 13 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:0
24.03.2024 13:00 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
31.03.2024 11:00 15 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:1
- 16 кръг
почива
14.04.2024 10:00 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
21.04.2024 09:00 18 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
27.04.2024 13:00 19 кръг Г Барокко (София) -:-
12.05.2024 09:00 20 кръг Г Сердика (София) -:-
19.05.2024 15:00 21 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар (Етрополе) 14 12 1 1 51:19 37
2 Локомотив София 1929 (София) 14 11 2 1 54:16 35
3 Победа 1945 (София) 13 5 1 7 35:34 16
4 Сердика (София) 14 5 1 8 29:33 16
5 Спартак 2015 (София) 14 4 3 7 24:33 15

Победа 1945 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 09:00 1 кръг Г Септември (София) 0:6
09.09.2023 13:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:6
16.09.2023 14:00 3 кръг Г Национал (София) 1:9
22.09.2023 09:00 4 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 9:7
30.09.2023 09:00 5 кръг Г Барокко (София) 5:1
- 6 кръг
почива
12.10.2023 13:00 7 кръг Д РД Спорт (София) 1:6
15.10.2023 15:00 8 кръг Г УФК Ботев (София) 0:10
21.10.2023 13:00 9 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
30.10.2023 11:00 10 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
06.11.2023 13:30 11 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:12
12.11.2023 14:00 12 кръг Г Академика (София) 1:6
18.11.2023 09:00 13 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:9
10.12.2023 15:30 14 кръг Г Арес (София) 0:13
03.12.2023 10:00 15 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:8
25.02.2024 13:00 16 кръг Д Септември (София) 1:10
03.03.2024 13:00 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:10
09.03.2024 13:00 18 кръг Д Национал (София) 0:9
16.03.2024 13:00 19 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 5:2
24.03.2024 10:00 20 кръг Д Барокко (София) 1:6
- 21 кръг
почива
05.04.2024 13:00 22 кръг Г РД Спорт (София) 2:5
13.04.2024 10:00 23 кръг Д УФК Ботев (София) 0:6
21.04.2024 13:00 24 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
28.04.2024 13:00 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
01.05.2024 11:00 26 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
12.05.2024 13:00 27 кръг Д Академика (София) -:-
19.05.2024 13:00 28 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
26.05.2024 13:00 29 кръг Д Арес (София) -:-
02.06.2024 15:00 30 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Чавдар (Етрополе) 21 6 1 14 32:68 19
12 Барокко (София) 21 4 1 16 23:80 13
13 Победа 1945 (София) 21 3 1 17 34:146 10
14 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 20 1 1 18 22:155 4
15 Академика (София) 20 1 1 18 18:108 4

Победа 1945 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 14:40 1 кръг Д ФК Ботев (София) 8:0
24.09.2023 10:25 2 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 13:0
01.10.2023 09:00 3 кръг Д Спортист 13 (София) 2:3
08.10.2023 14:40 4 кръг Г РД Спорт (София) 1:2
15.10.2023 13:15 5 кръг Д Барокко (София) 4:0
22.10.2023 14:40 6 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) 4:2
12.11.2023 11:50 7 кръг Г Правец (Правец) 0:4
03.12.2023 13:15 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:6
17.03.2024 11:50 9 кръг Г Звезда (София) 6:3
24.03.2024 14:40 10 кръг Г ФК Ботев (София) 6:2
31.03.2024 10:25 11 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 11:0
07.04.2024 09:00 12 кръг Г Спортист 13 (София) 1:3
14.04.2024 14:40 13 кръг Д РД Спорт (София) 2:2
21.04.2024 09:00 14 кръг Г Барокко (София) -:-
28.04.2024 09:00 15 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) -:-
12.05.2024 10:25 16 кръг Д Правец (Правец) -:-
19.05.2024 10:25 17 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
26.05.2024 09:00 18 кръг Д Звезда (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист 13 (София) 13 9 3 1 34:16 30
4 РД Спорт (София) 13 9 2 2 52:15 29
5 Победа 1945 (София) 13 7 1 5 60:27 22
6 Локомотив София 1929 II (София) 13 5 2 6 25:33 17
7 Звезда (София) 13 4 3 6 35:39 15

Победа 1945 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 13:40 1 кръг Д Шампион (София) 1:6
23.09.2023 11:20 2 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 2:5
30.09.2023 10:10 3 кръг Д Витоша 13 (София) 1:5
07.10.2023 09:00 4 кръг Г Академия Септември (София) 6:5
14.10.2023 11:20 5 кръг Д Миньор (Перник) 0:10
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 0:8
28.10.2023 12:30 7 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:9
04.11.2023 10:10 8 кръг Д ФК Ботев (София) 1:8
11.11.2023 10:10 9 кръг Г София спорт (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Искър 2022 (Самоков) 9 4 1 4 22:23 13
7 София спорт (София) 9 3 2 4 16:24 11
8 ФК Ботев (София) 8 3 1 4 27:37 10
9 Академия Септември (София) 9 1 1 7 20:43 4
10 Победа 1945 (София) 9 1 0 8 13:59 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници