Победа 1945 (София)

BGSupporters форум

Победа 1945 (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 18:00 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:0
04.09.2022 18:00 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:3
11.09.2022 11:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:7
- 4 кръг
почива
25.09.2022 17:00 5 кръг Г Конкордия (София) 6:0
09.10.2022 16:00 6 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
15.10.2022 11:00 7 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
23.10.2022 13:00 8 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
29.10.2022 15:00 9 кръг Д Ферион (София) -:-
06.11.2022 15:00 10 кръг Г РД Спорт (София) -:-
13.11.2022 14:00 11 кръг Д Барокко (София) -:-
19.11.2022 15:00 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
27.11.2022 14:00 13 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 14 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 15 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 19 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 20 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 21 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 22 кръг Г Ферион (София) -:-
- 23 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 24 кръг Г Барокко (София) -:-
- 25 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 26 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ферион (София) 5 3 2 0 13:9 11
5 Балкан 1929 (Ботевград) 5 3 1 1 28:11 10
6 Победа 1945 (София) 4 2 1 1 10:10 7
7 Барокко (София) 5 2 0 3 9:24 6
8 УФК Ботев (София) 5 2 0 3 18:10 6

Победа 1945 (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
10.09.2022 17:00 2 кръг Д Арес (София) 2:5
17.09.2022 13:00 3 кръг Г ФК Септември 57 (София) 1:5
24.09.2022 11:00 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:6
08.10.2022 13:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
15.10.2022 13:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
22.10.2022 15:00 7 кръг Г РД Спорт (София) -:-
29.10.2022 13:00 8 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
05.11.2022 13:00 9 кръг Г Елит София (София) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Арес (София) -:-
- 12 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
- 13 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 14 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 17 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 18 кръг Д Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Раковски (София) 4 2 1 1 12:6 7
6 Локомотив София 1929 (София) 3 1 1 1 9:3 4
7 Победа 1945 (София) 3 0 0 3 4:16 0
8 Елит София (София) 4 0 0 4 5:18 0
9 Спартак 2015 (София) 4 0 0 4 1:22 0

Победа 1945 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2022 11:00 1 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:6
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Арес (София) 0:5
17.09.2022 17:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
- 4 кръг
почива
08.10.2022 09:00 5 кръг Г Ферион (София) -:-
15.10.2022 09:00 6 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
22.10.2022 09:00 7 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
29.10.2022 09:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
05.11.2022 09:00 9 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 10 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
- 11 кръг Г Арес (София) -:-
- 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Ферион (София) -:-
- 15 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 16 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 17 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Г Конкордия (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 1 1 2 19:6 4
6 Ферион (София) 3 1 1 1 8:7 4
7 ОФК София 1992 (София) 3 1 0 2 16:7 3
8 Победа 1945 (София) 3 0 0 3 1:15 0
9 Конкордия (София) 4 0 0 4 1:56 0

Победа 1945 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 09:30 1 кръг Д Спортист 13 (София) 7:2
25.09.2022 14:00 2 кръг Д Щурче (София) 2:5
09.10.2022 09:30 3 кръг Г Звезда (София) -:-
16.10.2022 11:00 4 кръг Д Барокко (София) -:-
23.10.2022 12:30 5 кръг Г БАМФ (София) -:-
30.10.2022 11:00 6 кръг Д Сердика (София) -:-
06.11.2022 14:00 7 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
13.11.2022 09:30 8 кръг Д Академия Септември (София) -:-
20.11.2022 15:30 9 кръг Г ДАФ 2018 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академия Септември (София) 2 2 0 0 8:1 6
3 Щурче (София) 2 2 0 0 10:4 6
4 Победа 1945 (София) 2 1 0 1 9:7 3
5 Звезда (София) 2 1 0 1 5:6 3
6 Сердика (София) 2 1 0 1 4:5 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници