Спортист 13 (София)

BGSupporters форум

Спортист 13 (София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:2
05.09.2021 18:00 2 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 3:2
12.09.2021 18:00 3 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:5
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 3:2
26.09.2021 17:00 5 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 3:3
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Сокол (Негован) 0:4
10.10.2021 16:00 7 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:0
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Житен (Житен) 0:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:2
31.10.2021 15:00 10 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 4:1
07.11.2021 14:00 11 кръг Д Ферион (София) 4:0
22.09.2021 17:00 12 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:1
28.11.2021 14:00 13 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 2:0
27.02.2022 14 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 15 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 16 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 17 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 18 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 19 кръг Г Сокол (Негован) -:-
- 20 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 21 кръг Г Житен (Житен) -:-
- 22 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 23 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 24 кръг Г Ферион (София) -:-
- 25 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 26 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Зенит (кв.Филиповци, София) 13 9 0 4 41:29 27
5 Банкя 2009 (Банкя) 13 6 4 3 34:25 22
6 Спортист 13 (София) 13 6 2 5 25:23 20
7 Враждебна (кв.Враждебна, София) 12 5 3 4 37:19 18
8 Спартак 1933 (Подгумер) 13 6 0 7 35:43 18
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2022 13:30 - Г Сокол (Негован) 0:6

Спортист 13 (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
05.09.2021 11:00 2 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:1
12.09.2021 11:00 3 кръг Д Левски (Чепинци) 2:1
19.09.2021 11:00 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:4
26.09.2021 16:00 5 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
03.10.2021 11:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
10.10.2021 11:00 7 кръг Г Септември (София) 0:6
17.10.2021 11:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
24.10.2021 11:00 9 кръг Г Ферион (София) 3:1
18.11.2021 11:00 10 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:4
07.11.2021 11:00 11 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:2
11.11.2021 15:00 12 кръг Г Левски (Чепинци) 4:2
20.11.2021 10:00 13 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:0
28.11.2021 11:00 14 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:1
27.02.2022 13:00 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:2
31.03.2022 16:00 16 кръг Д Септември (София) 0:7
13.03.2022 11:00 17 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
20.03.2022 11:00 18 кръг Д Ферион (София) 5:0
06.04.2022 16:00 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
03.04.2022 15:00 20 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:1
10.04.2022 11:00 21 кръг Д Левски (Чепинци) 1:2
17.04.2022 11:00 22 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:2
01.05.2022 16:00 23 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:4
08.05.2022 11:00 24 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
15.05.2022 11:00 25 кръг Г Септември (София) 2:5
22.05.2022 11:00 26 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
28.05.2022 11:00 27 кръг Г Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 57 СУ (София) 25 9 4 12 38:52 31
7 Левски (Чепинци) 25 7 1 17 29:69 22
8 Спортист 13 (София) 25 6 3 16 34:58 21
9 Надежда (Доброславци) 25 6 2 17 22:71 20
10 Ферион (София) 25 4 1 20 18:81 13

Спортист 13 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 16:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 0:3

Спортист 13 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 16:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:0
04.09.2021 13:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
11.09.2021 13:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 4:0
18.09.2021 13:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
25.09.2021 13:00 5 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:1
02.10.2021 17:00 6 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
09.10.2021 13:00 7 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
16.10.2021 13:00 8 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:3
23.10.2021 13:00 9 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
30.10.2021 13:30 10 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
06.11.2021 13:00 11 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:3
05.03.2022 13:00 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:1
11.03.2022 15:00 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:3
19.03.2022 13:00 14 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
26.03.2022 13:00 15 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
02.04.2022 13:00 16 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:2
06.04.2022 13:00 17 кръг Д Витоша 13 (София) 0:2
09.04.2022 13:00 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:8
16.04.2022 13:00 19 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:2
30.04.2022 13:00 20 кръг Г Беласица (Петрич) 2:1
07.05.2022 13:00 21 кръг Д Левски Раковски (София) 0:0
14.05.2022 13:00 22 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марек 1915 (Дупница) 22 8 0 14 37:69 24
9 Левски Раковски (София) 22 7 2 13 29:59 23
10 Миньор (Перник) 22 6 3 13 31:68 21
11 Спортист 13 (София) 22 4 2 16 20:48 14
12 Кюстендил (Кюстендил) 22 1 2 19 8:79 5

Спортист 13 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 13:30 1 кръг Д Възраждане 2020 (София) 3:2
02.10.2021 13:30 2 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:0
09.10.2021 10:30 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:0
- 4 кръг
почива
23.10.2021 12:00 5 кръг Д Арес (София) 1:2
30.10.2021 12:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 4:0
06.11.2021 12:00 7 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:0
15.11.2021 15:00 8 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:0
20.11.2021 09:00 9 кръг Д Септември II (София) 0:0
27.11.2021 13:30 10 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:1
04.12.2021 13:30 11 кръг Г РД Спорт (София) 1:1
04.06.2022 13:30 12 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
19.03.2022 13:30 13 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 7:0
26.03.2022 10:30 14 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:6
- 15 кръг
почива
отложен 16 кръг Г Арес (София) -:-
16.04.2022 12:00 17 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:0
30.04.2022 12:00 18 кръг Г Ферион (София) 3:1
07.05.2022 15:00 19 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 2:1
14.05.2022 09:00 20 кръг Г Септември II (София) 3:0
21.05.2022 13:30 21 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
28.05.2022 13:30 22 кръг Д РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Възраждане 2020 (София) 17 13 1 3 60:16 40
3 Арес (София) 16 12 1 3 38:13 37
4 Спортист 13 (София) 16 10 4 2 35:14 34
5 ФК Рилски спортист (Самоков) 15 7 2 6 31:20 23
6 РД Спорт (София) 16 5 1 10 28:30 16

Спортист 13 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
26.09.2021 09:00 1 кръг Д Сердика (София) 0:2
03.10.2021 11:20 2 кръг Д Спорт за всички (София) 0:5
10.10.2021 11:20 3 кръг Г Барокко (София) 1:1
17.10.2021 10:10 4 кръг Д Арес (София) 1:3
24.10.2021 11:20 5 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:5
31.10.2021 10:10 6 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:5
07.11.2021 13:40 7 кръг Г БАМФ (София) 0:2
28.11.2021 09:00 8 кръг Д Елит София (София) 4:4
05.12.2021 12:30 9 кръг Г ДАФ (София) 1:0
22.05.2022 09:00 10 кръг Г Сердика (София) -:-
20.03.2022 11:20 11 кръг Г Спорт за всички (София) 3:5
27.03.2022 11:20 12 кръг Д Барокко (София) 0:3
03.04.2022 10:10 13 кръг Г Арес (София) 1:4
10.04.2022 11:20 14 кръг Д Козаро (Ботевград) 1:2
17.04.2022 10:10 15 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:5
01.05.2022 13:40 16 кръг Д БАМФ (София) 2:6
08.05.2022 09:00 17 кръг Г Елит София (София) 2:6
15.05.2022 12:30 18 кръг Д ДАФ (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Елит София (София) 16 7 1 8 48:58 22
7 Сердика (София) 17 5 3 9 31:53 18
8 Арес (София) 16 3 3 10 26:48 12
9 ДАФ (София) 17 2 3 12 26:65 9
10 Спортист 13 (София) 17 1 2 14 20:61 5

Спортист 13 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
25.09.2021 13:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:12
02.10.2021 11:05 2 кръг Г Барокко (София) 0:8
20.11.2021 13:00 3 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:3
16.10.2021 10:05 4 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:9
23.10.2021 10:05 5 кръг Д Арес (София) 1:4
30.10.2021 12:00 6 кръг Г Развитие МФ (София) 1:0
06.11.2021 09:10 7 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:3
27.11.2021 11:05 8 кръг Г Урвич (Панчарево) 2:9
отложен 9 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
28.05.2022 09:10 10 кръг Г ЦСКА (София) -:-
19.03.2022 09:10 11 кръг Д Спорт за всички (София) 1:7
26.03.2022 12:00 12 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:3
02.04.2022 10:05 13 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:11
отложен 14 кръг Г Арес (София) -:-
16.04.2022 12:00 15 кръг Д Развитие МФ (София) 0:3
30.04.2022 09:10 16 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 3:4
07.05.2022 11:05 17 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:8
21.05.2022 09:10 18 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Развитие на млади футболисти (София) 14 4 1 9 18:62 13
9 Люлин (кв.Люлин, София) 15 3 1 11 19:63 10
10 Софияспорт 2020 (София) 16 2 2 12 25:108 8
11 Възраждане 2020 (София) 7 2 0 5 14:50 6
12 Спортист 13 (София) 14 1 0 13 14:84 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници