Спортист 13 (София)

BGSupporters форум

Спортист 13 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 12:00 1 кръг Д Вихрен (Сандански) 4:2
10.09.2022 11:00 2 кръг Г УФК Ботев (София) 0:4
17.09.2022 14:00 3 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
24.09.2022 11:00 4 кръг Д Витоша 13 (София) 0:0
08.10.2022 11:00 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
15.10.2022 11:00 6 кръг Д Барокко (София) -:-
22.10.2022 11:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
29.10.2022 11:00 8 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
05.11.2022 11:00 9 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
12.11.2022 11:00 10 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
19.11.2022 11:00 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 12 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 13 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 14 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 15 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 16 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 17 кръг Г Барокко (София) -:-
- 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 19 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
- 20 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
- 21 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 22 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Марек 1915 (Дупница) 4 2 0 2 7:6 6
7 Витоша 13 (София) 4 1 2 1 6:5 5
8 Спортист 13 (София) 4 1 2 1 5:7 5
9 Велбъжд (Кюстендил) 4 1 0 3 4:13 3
10 Малеш (Микрево) 4 1 0 3 2:18 3

Спортист 13 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Д ЦСКА (София) 0:2

Спортист 13 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 17:00 - Г Славия 1913 (София) 0:7
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
10.09.2022 09:00 2 кръг Г УФК Ботев (София) 1:1
17.09.2022 09:00 3 кръг Д Ултраспорт академия (София) 1:3
24.09.2022 09:00 4 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
08.10.2022 09:00 5 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
15.10.2022 09:00 6 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
22.10.2022 09:00 7 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
29.10.2022 09:00 8 кръг Д Барокко (София) -:-
05.11.2022 09:00 9 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
- 10 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 11 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 12 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
- 13 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 14 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 15 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 16 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 17 кръг Г Барокко (София) -:-
- 18 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ай ма3кс (София) 4 4 0 0 14:2 12
3 Витоша 13 (София) 4 3 0 1 20:3 9
4 Спортист 13 (София) 4 2 1 1 6:6 7
5 Барокко (София) 4 2 0 2 10:11 6
6 УФК Ботев (София) 4 1 1 2 5:7 4

Спортист 13 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 09:30 1 кръг Г Победа 1945 (София) 2:7
25.09.2022 11:00 2 кръг Д Сердика (София) 2:4
- 3 кръг Г Щурче (София) -:-
- 4 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
- 5 кръг Г Звезда (София) -:-
- 6 кръг Д Академия Септември (София) -:-
- 7 кръг Г Барокко (София) -:-
- 8 кръг Д ДАФ 2018 (София) -:-
- 9 кръг Г БАМФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сердика (София) 2 1 0 1 4:5 3
7 Барокко (София) 2 1 0 1 2:4 3
8 Козаро (Ботевград) 2 0 0 2 3:8 0
9 ДАФ 2018 (София) 2 0 0 2 3:9 0
10 Спортист 13 (София) 2 0 0 2 4:11 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници