Спортист 13 (София)

BGSupporters форум

Спортист 13 (София)

"Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 3:0
10.09.2023 17:00 2 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:4
17.09.2023 17:00 3 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 1:2
24.09.2023 17:00 4 кръг Г Партизан 2023 (Подгумер) 1:3
- 5 кръг
почива
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:2
15.10.2023 16:00 7 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 0:4
22.10.2023 16:00 8 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:4
28.10.2023 14:00 9 кръг Г Житен II (Житен) 9:2
25.02.2024 14:30 10 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 0:0
12.11.2023 15:00 11 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:0
19.11.2023 15:00 12 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 2:3
07.12.2023 19:00 13 кръг Д Партизан 2023 (Подгумер) 6:2
- 14 кръг
почива
03.03.2024 13:00 15 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 2:4
10.03.2024 13:00 16 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 0:6
17.03.2024 13:00 17 кръг Г ОФК София 1992 (София) 3:2
23.03.2024 16:00 18 кръг Д Житен II (Житен) 2:0
31.03.2024 14:00 19 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 0:2
07.04.2024 11:00 20 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 6:2
14.04.2024 14:00 21 кръг Г Партизан 2023 (Подгумер) 4:2
21.04.2024 14:00 22 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 8:1
28.04.2024 14:00 23 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:4
- 24 кръг
почива
19.05.2024 15:00 25 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 2:11
25.05.2024 18:00 26 кръг Г Житен II (Житен) 3:0
02.06.2024 18:00 27 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Враждебна (кв.Враждебна, София) 24 16 4 4 115:34 52
4 ОФК София 1992 (София) 24 14 5 5 69:41 47
5 Спортист 13 (София) 24 10 2 12 62:60 32
6 Партизан 2023 (Подгумер) 24 7 3 14 56:79 24
7 Вихър (кв.Требич, София) 24 7 1 16 56:102 22

Спортист 13 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 14:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:2
03.09.2023 11:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:2
10.09.2023 12:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:4
17.09.2023 14:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 3:2
09.11.2023 14:00 5 кръг Г Национал (София) 1:5
24.09.2023 14:00 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:3
01.10.2023 15:00 7 кръг Г РД Спорт (София) 2:5
08.10.2023 14:00 8 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
15.10.2023 14:00 9 кръг Г Септември (София) 0:9
- 10 кръг
почива
30.10.2023 14:00 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
06.11.2023 14:00 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:5
12.11.2023 12:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 0:4
19.11.2023 15:00 14 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 0:7
01.12.2023 14:00 15 кръг Д УФК Ботев (София) 0:1
18.02.2024 11:00 16 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
25.02.2024 11:00 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:7
03.03.2024 14:00 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
10.03.2024 14:00 19 кръг Г Миньор (Перник) 0:6
17.03.2024 14:00 20 кръг Д Национал (София) 1:3
24.03.2024 14:00 21 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:7
31.03.2024 14:00 22 кръг Д РД Спорт (София) 2:2
04.04.2024 14:00 23 кръг Г Септември (Симитли) 0:4
07.04.2024 14:00 24 кръг Д Септември (София) 0:4
- 25 кръг
почива
21.04.2024 14:00 26 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:4
28.04.2024 14:00 27 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:0
02.05.2024 14:00 28 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
12.05.2024 14:00 29 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 0:2
19.05.2024 13:00 30 кръг Г УФК Ботев (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Чавдар (Етрополе) 28 7 6 15 37:70 27
12 Струмска слава 1927 (Радомир) 28 8 2 18 37:71 26
13 Миньор (Перник) 28 7 3 18 45:77 24
14 Кюстендил (Кюстендил) 28 5 6 17 31:51 21
15 Спортист 13 (София) 28 3 2 23 21:99 11

Спортист 13 (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 16:00 - Д Левски (София) 1:3

Спортист 13 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 13:00 1 кръг Г Елит София (София) 1:1
09.09.2023 13:00 2 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:1
16.09.2023 13:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:6
23.09.2023 13:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:3
30.09.2023 13:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:0
07.10.2023 13:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
14.10.2023 13:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:4
21.10.2023 13:00 8 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
28.10.2023 13:00 9 кръг Г Сердика (София) 2:2
04.11.2023 13:00 10 кръг Г Септември (София) 1:7
02.12.2023 13:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
18.11.2023 13:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) 3:1
25.11.2023 13:00 13 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
02.03.2024 13:00 14 кръг Д Елит София (София) 3:3
09.03.2024 13:00 15 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:10
16.03.2024 13:00 16 кръг Д Левски Раковски (София) 0:1
23.03.2024 13:00 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
30.03.2024 11:00 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 5:0
06.04.2024 13:00 19 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
13.04.2024 13:00 20 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
19.04.2024 13:00 21 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
27.04.2024 13:00 22 кръг Д Сердика (София) 0:0
01.05.2024 13:00 23 кръг Д Септември (София) 0:2
11.05.2024 13:00 24 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
18.05.2024 13:00 25 кръг Д Беласица (Петрич) 4:1
26.05.2024 16:00 26 кръг Г Витоша 13 (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Хебър 1918 (Пазарджик) 26 11 7 8 51:36 40
9 Витоша 13 (София) 26 10 6 10 49:46 36
10 Спортист 13 (София) 26 7 5 14 38:63 26
11 Сердика (София) 26 6 7 13 38:66 25
12 Беласица (Петрич) 26 5 1 20 31:73 16

Спортист 13 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 10:25 1 кръг Д Барокко (София) 2:1
24.09.2023 14:40 2 кръг Д РД Спорт (София) 2:0
01.10.2023 09:00 3 кръг Г Победа 1945 (София) 3:2
08.10.2023 10:25 4 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) 1:1
15.10.2023 11:50 5 кръг Г Правец (Правец) 2:2
22.10.2023 11:50 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
12.11.2023 14:40 7 кръг Г Звезда (София) 2:2
19.11.2023 09:00 8 кръг Д ФК Ботев (София) 4:1
17.03.2024 09:00 9 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 3:0
24.03.2024 10:25 10 кръг Г Барокко (София) 4:2
31.03.2024 14:40 11 кръг Г РД Спорт (София) 4:1
07.04.2024 09:00 12 кръг Д Победа 1945 (София) 3:1
14.04.2024 09:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 3:0
21.04.2024 11:50 14 кръг Д Правец (Правец) 0:4
28.04.2024 11:50 15 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
12.05.2024 14:40 16 кръг Д Звезда (София) 1:3
19.05.2024 13:15 17 кръг Г ФК Ботев (София) 3:0
26.05.2024 11:50 18 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Правец (Правец) 18 15 2 1 87:11 47
2 Балкан 1929 (Ботевград) 18 15 0 3 80:13 45
3 Спортист 13 (София) 18 11 3 4 45:25 36
4 РД Спорт (София) 18 11 2 5 62:27 35
5 Звезда (София) 18 9 3 6 60:40 30

Спортист 13 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
- 1 кръг
почива
23.09.2023 11:50 2 кръг Д София спорт (София) 0:5
30.09.2023 11:50 3 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:3
07.10.2023 10:25 4 кръг Д Арес (София) 0:4
14.10.2023 09:00 5 кръг Г Елит София (София) 1:2
21.10.2023 13:15 6 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 2:2
28.10.2023 13:15 7 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:8
04.11.2023 14:40 8 кръг Д Академия Металург (Перник) 0:3
11.11.2023 09:00 9 кръг Г Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 6:0
18.11.2023 14:40 10 кръг Д Тигрите (София) 1:1
25.11.2023 14:40 11 кръг Г УФК Ботев (София) 0:4
23.03.2024 09:00 12 кръг Д София спорт (София) 2:6
30.03.2024 11:50 13 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 2:3
06.04.2024 14:40 14 кръг Г Щурче (София) 1:10
13.04.2024 09:00 15 кръг Д УФК Ботев (София) 1:2
20.04.2024 13:15 16 кръг Г Академия Металург (Перник) 1:8
27.04.2024 14:40 17 кръг Д Козаро (Ботевград) 0:3
11.05.2024 14:40 18 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 3:1
18.05.2024 14:40 19 кръг Д Арес (София) 0:2
25.05.2024 09:00 20 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Елит София (София) 10 6 0 4 34:19 18
10 Щурче (София) 9 5 1 3 45:18 16
11 Спортист 13 (София) 19 2 2 15 25:75 8
12 Тигрите (София) 10 1 1 8 16:38 4
13 Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 10 0 0 10 2:62 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници