Спортист 13 (София)

BGSupporters форум

Спортист 13 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:30 1 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 8:1
07.09.2020 11:30 2 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:2
13.09.2020 11:30 3 кръг Г Гранит (Владая) 1:0
20.09.2020 11:30 4 кръг Д РД Спорт (София) 1:1
27.09.2020 13:30 5 кръг Г Сердика (София) 3:3
04.10.2020 11:30 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:3
11.10.2020 11:30 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:1
18.10.2020 11:30 8 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:4
25.10.2020 11:30 9 кръг Д Конкордия (София) 5:1
01.11.2020 11:30 10 кръг Г София спорт (София) 0:2
08.11.2020 11:30 11 кръг Д Развитие МФ (София) 1:0
15.11.2020 11:30 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:5
22.11.2020 11:30 13 кръг Д Олимпиец (София) 4:1
- 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 15 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 16 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 17 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Д Сердика (София) -:-
- 19 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 20 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 21 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 22 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 23 кръг Д София спорт (София) -:-
- 24 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 26 кръг Г Олимпиец (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сердика (София) 10 7 1 2 65:23 22
6 София спорт (София) 12 6 3 3 27:17 21
7 Спортист 13 (София) 13 5 3 5 27:24 18
8 Чавдар (Етрополе) 12 5 1 6 36:21 16
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 12 4 1 7 21:39 13

Спортист 13 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
01.10.2020 16:00 - Д Славия 1913 (София) 1:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2020 10:00 1 кръг Д Победа 2013 (София) 3:2
05.09.2020 09:30 2 кръг Г Елит София (София) 1:1
12.09.2020 09:30 3 кръг Д ОФК София (София) 2:0
отложен 4 кръг Г София спорт (София) -:-
26.09.2020 09:30 5 кръг Д Ферион (София) 11:0
03.10.2020 09:30 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
10.10.2020 09:30 7 кръг Д Арес (София) 0:5
17.10.2020 09:30 8 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:0
24.10.2020 09:30 9 кръг Г Сердика (София) анл.
31.10.2020 09:30 10 кръг Г Победа 2013 (София) 6:1
07.11.2020 09:30 11 кръг Д Елит София (София) 4:0
14.11.2020 09:30 12 кръг Г ОФК София (София) 0:2
21.11.2020 09:30 13 кръг Д София спорт (София) 4:0
отложен 14 кръг Г Ферион (София) -:-
- 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 16 кръг Г Арес (София) -:-
- 17 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арес (София) 11 11 0 0 67:7 33
2 ОФК София (София) 12 9 0 3 47:13 27
3 Спортист 13 (София) 11 8 1 2 36:12 25
4 Банкя 2009 (Банкя) 11 8 0 3 31:16 24
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 4 0 6 48:32 12

Спортист 13 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:4
03.10.2020 10:30 2 кръг Д Септември (София) 2:2
10.10.2020 15:00 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
17.10.2020 09:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
24.10.2020 15:00 5 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 5:0
31.10.2020 10:30 6 кръг Г Ботев 2017 (Батановци) 6:2
- 7 кръг
почива
14.11.2020 10:30 8 кръг Г Левски (София) 1:7
21.11.2020 12:00 9 кръг Д Национал (София) 1:4
отложен 10 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
отложен 11 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Раковски (София) 7 5 1 1 23:6 16
5 Славия 1913 (София) 8 4 2 2 30:5 14
6 Спортист 13 (София) 8 4 1 3 21:21 13
7 Септември (София) 8 3 2 3 20:18 11
8 Рилски спортист 2011 (Самоков) 8 2 1 5 9:32 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници