Враждебна (кв.Враждебна, София)

BGSupporters форум

Враждебна (кв.Враждебна, София)

"Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Г Партизан 2023 (Подгумер) 6:1
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Спортист 13 (София) 4:3
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 2:2
26.09.2023 20:00 4 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 2:2
01.10.2023 13:00 5 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:1
08.10.2023 11:00 6 кръг Д Житен II (Житен) 9:0
15.10.2023 16:00 7 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:0
- 8 кръг
почива
27.10.2023 19:30 9 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 6:4
03.11.2023 19:30 10 кръг Д Партизан 2023 (Подгумер) 6:0
12.11.2023 15:00 11 кръг Г Спортист 13 (София) 0:3
19.11.2023 14:00 12 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:0
10.12.2023 14:00 13 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 0:3
03.12.2023 17:00 14 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:3
13.03.2024 19:00 15 кръг Г Житен II (Житен) 11:0
10.03.2024 13:00 16 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 10:0
- 17 кръг
почива
24.03.2024 13:00 18 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 8:1
31.03.2024 17:00 19 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:1
06.04.2024 17:00 20 кръг Г Житен II (Житен) 11:0
- 21 кръг
почива
21.04.2024 14:00 22 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
28.04.2024 14:00 23 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
12.05.2024 15:30 24 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
19.05.2024 15:00 25 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) -:-
26.05.2024 18:00 26 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
02.06.2024 15:00 27 кръг Д Партизан 2023 (Подгумер) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак 1933 (Подгумер) 18 14 1 3 71:18 43
3 ОФК София 1992 (София) 18 12 3 3 56:27 39
4 Враждебна (кв.Враждебна, София) 18 12 3 3 88:24 39
5 Спортист 13 (София) 18 7 1 10 44:42 22
6 Вихър (кв.Требич, София) 18 6 1 11 34:58 19

Враждебна (кв.Враждебна, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Сердика (София) 0:3
24.09.2023 13:15 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:5
01.10.2023 10:25 3 кръг Г Витоша 13 (София) 2:6
08.10.2023 10:25 4 кръг Д Левски II (София) 1:9
15.10.2023 09:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 3:9
22.10.2023 14:40 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:6
30.10.2023 10:25 7 кръг Г Олимпия ФК II (София) 2:2
06.11.2023 13:15 8 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
12.11.2023 10:25 9 кръг Г Национал II (София) 1:6
- 10 кръг
почива
17.03.2024 14:40 11 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
24.03.2024 14:40 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
31.03.2024 14:40 13 кръг Д Национал II (София) 3:4
07.04.2024 13:15 14 кръг Г Витоша 13 (София) 0:7
14.04.2024 11:50 15 кръг Д Левски II (София) 0:8
21.04.2024 13:15 16 кръг Г Олимпия ФК II (София) -:-
28.04.2024 14:40 17 кръг Д Миньор (Перник) -:-
12.05.2024 13:15 18 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
- 19 кръг
почива
26.05.2024 09:00 20 кръг Д Елит София (София) -:-
02.06.2024 09:00 21 кръг Г Сердика (София) -:-
09.06.2024 14:40 22 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ЦСКА (София) 11 5 0 6 29:24 15
9 Сердика (София) 12 4 3 5 20:21 15
10 Олимпия ФК II (София) 12 0 2 10 8:28 2
11 Враждебна (кв.Враждебна, София) 13 0 2 11 16:73 2
12 Елит София (София) 3 0 0 3 5:14 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници