Кремиковци (кв.Кремиковци, София)

BGSupporters форум

Кремиковци (кв.Кремиковци, София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Световрачене (Световрачене) анл.
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 0:3
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:4
27.09.2020 17:00 4 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 1:9
04.10.2020 16:00 5 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 1:1
11.10.2020 16:00 6 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 2:6
- 7 кръг
почива
25.10.2020 15:00 8 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:6
01.11.2020 15:00 9 кръг Г Сокол (Негован) 1:7
08.11.2020 14:00 10 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:2
15.11.2020 14:00 11 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:6
22.11.2020 14:00 12 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
18.10.2020 16:00 13 кръг Г Житен (Житен) 1:3
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 16 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 17 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 18 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 19 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
- 22 кръг Д Сокол (Негован) -:-
- 23 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 24 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 25 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 26 кръг Д Житен (Житен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Враждебна (кв.Враждебна, София) 11 2 4 5 20:29 10
10 Въстаник 26 (Войнеговци) 11 2 2 7 8:32 8
11 Вихър (кв.Требич, София) 10 2 0 8 22:35 6
12 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 11 0 1 10 8:50 1
-- Световрачене (Световрачене) - 0 0 0 0:0 -

Кремиковци (кв.Кремиковци, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 13:30 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:0
03.10.2020 12:00 2 кръг Г Елит София (София) 2:3
10.10.2020 13:30 3 кръг Д Възраждане 2020 (София) 7:1
17.10.2020 12:00 4 кръг Г София спорт (София) 7:1
отложен 5 кръг Д РД Спорт (София) -:-
отложен 6 кръг Г Олимпиец (София) -:-
07.11.2020 12:00 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
14.11.2020 13:30 8 кръг Г Арес (София) 0:1
21.11.2020 12:00 9 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 21:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арес (София) 9 6 0 3 30:15 18
3 Възраждане 2020 (София) 9 6 0 3 34:19 18
4 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 7 5 0 2 40:6 15
5 Локомотив София 1929 (София) 9 5 0 4 21:10 15
6 Марек 1915 (Дупница) 9 4 0 5 31:24 12

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 11 място
2018/2019 А ОФГ С 11 място
2017/2018 А ОФГ С 7 място
2016/2017 А ОФГ С 10 място
2015/2016 А ОФГ С 6 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място
2012/2013 Б ОФГ С 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 2 място

Интернет страници