Кремиковци (кв.Кремиковци, София)

BGSupporters форум

Кремиковци (кв.Кремиковци, София)

"Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Г Спортист 13 (София) 0:3
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 0:3
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 0:4
22.11.2023 20:00 4 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:7
30.09.2023 16:00 5 кръг Г Житен II (Житен) 2:0
- 6 кръг
почива
15.10.2023 16:00 7 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:4
22.10.2023 13:00 8 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 1:4
30.10.2023 20:00 9 кръг Д Партизан 2023 (Подгумер) 1:4
25.02.2024 14:30 10 кръг Д Спортист 13 (София) 0:0
12.11.2023 12:00 11 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 0:10
19.11.2023 14:00 12 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 0:5
10.12.2023 11:00 13 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:6
03.12.2023 11:00 14 кръг Д Житен II (Житен) 4:1
- 15 кръг
почива
10.03.2024 13:00 16 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:10
17.03.2024 13:00 17 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:1
24.03.2024 13:00 18 кръг Г Партизан 2023 (Подгумер) 0:4
31.03.2024 17:00 19 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:5
- 20 кръг
почива
14.04.2024 14:00 21 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:6
21.04.2024 14:00 22 кръг Г Спортист 13 (София) 1:8
28.04.2024 14:00 23 кръг Д ОФК София 1992 (София) 1:3
12.05.2024 15:00 24 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 0:7
19.05.2024 15:00 25 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 4:2
26.05.2024 15:00 26 кръг Г Партизан 2023 (Подгумер) 3:2
01.06.2024 18:00 27 кръг Д Житен II (Житен) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спортист 13 (София) 24 10 2 12 62:60 32
6 Партизан 2023 (Подгумер) 24 7 3 14 56:79 24
7 Вихър (кв.Требич, София) 24 7 1 16 56:102 22
8 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 24 6 1 17 28:99 19
9 Житен II (Житен) 24 1 0 23 14:144 3

Кремиковци (кв.Кремиковци, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
16.09.2023 09:00 1 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 0:10
23.09.2023 10:10 2 кръг Г Сердика (София) 3:5
30.09.2023 14:30 3 кръг Д Младост 2015 (София) 1:5
07.10.2023 09:00 4 кръг Г Щурче (София) 0:16
14.10.2023 11:20 5 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:5
21.10.2023 10:10 6 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:10
28.10.2023 11:20 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:5
04.11.2023 10:10 8 кръг Д Левски Раковски II (София) 0:0
11.11.2023 10:10 9 кръг Г Академик 1947 (София) 1:2
23.03.2024 09:00 10 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 1:5
30.03.2024 11:20 11 кръг Д Академик 1947 (София) 5:1
06.04.2024 09:00 12 кръг Г Левски Раковски II (София) 0:3
13.04.2024 11:20 13 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:5
20.04.2024 09:00 14 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:8
- 15 кръг
почива
11.05.2024 12:30 16 кръг Д Младост 2015 (София) 3:4
18.05.2024 11:20 17 кръг Г Метал 2002 (Перник) 2:7
25.05.2024 09:00 18 кръг Д Сердика (София) 0:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сердика (София) 17 8 1 8 58:62 25
7 Метал 2002 (Перник) 17 6 2 9 49:56 20
8 Младост 2015 (София) 17 6 1 10 41:53 19
9 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 17 1 1 15 22:102 4
10 Академик 1947 (София) 17 1 0 16 21:134 3

Клубна емблема

Отбор

Кремиковци (кв.Кремиковци, София)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ С 26 място
2021/2022 А ОФГ С 12 място
2020/2021 А ОФГ С 12 място
2019/2020 А ОФГ С 11 място
2018/2019 А ОФГ С 11 място
2017/2018 А ОФГ С 7 място
2016/2017 А ОФГ С 10 място
2015/2016 А ОФГ С 6 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място
2012/2013 Б ОФГ С 6 място

Интернет страници