Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2024 18:00 1 кръг Г Пирин 22 II (Благоевград) -:-
10.08.2024 18:00 2 кръг Д Левски II (София) -:-
14.08.2024 18:00 3 кръг Г Септември II (София) -:-
17.08.2024 18:00 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
24.08.2024 18:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
31.08.2024 18:00 6 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
04.09.2024 17:00 7 кръг Г ФК ЦСКА 1948 III (София) -:-
07.09.2024 17:00 8 кръг Д Гранит (Владая) -:-
14.09.2024 17:00 9 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 10 кръг
почива
28.09.2024 17:00 11 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
05.10.2024 16:00 12 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
12.10.2024 16:00 13 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
19.10.2024 16:00 14 кръг Г Банско тийм (Банско) -:-
26.10.2024 16:00 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
02.11.2024 14:00 16 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
09.11.2024 14:00 17 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
16.11.2024 14:00 18 кръг Г ЦСКА III (София) -:-
23.11.2024 14:00 19 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 20 кръг Д Пирин 22 II (Благоевград) -:-
- 21 кръг Г Левски II (София) -:-
- 22 кръг Д Септември II (София) -:-
- 23 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 24 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 25 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 III (София) -:-
- 27 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 28 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 29 кръг
почива
- 30 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 31 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 32 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 33 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
- 34 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 35 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 36 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
- 37 кръг Д ЦСКА III (София) -:-
- 38 кръг Г Септември (Симитли) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихрен (Сандански) - 0 0 0 0:0 0
1 Гранит (Владая) - 0 0 0 0:0 0
1 Кюстендил (Кюстендил) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски II (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Оборище (Панагюрище) - 0 0 0 0:0 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2024 11:00 - Г ЦСКА III (София) 4:0
10.07.2024 18:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
13.07.2024 18:30 - Г Миньор (Перник) 1:1
17.07.2024 18:30 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
26.07.2024 - Г Септември (Симитли) -:-

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.254 49
октомври 2019 16.559 34
септември 2019 14.658 39
август 2019 17.843 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници