Супер старс (Пловдив)

BGSupporters форум

Супер старс (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:15 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:4
22.09.2019 09:00 2 кръг Г Велд (Пловдив) 1:1
29.09.2019 09:00 3 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 0:4
06.10.2019 09:00 4 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 1:1
- 5 кръг
почива
20.10.2019 09:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
08.12.2019 09:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
01.12.2019 11:30 8 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:3
10.11.2019 09:00 9 кръг Г Локомотив 1926 III (Пловдив) 2:0
17.11.2019 09:00 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
24.11.2019 09:00 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
15.03.2020 10:15 12 кръг Г Ботев (Пловдив) анл.
22.03.2020 11:30 13 кръг Д Локомотив 1926 III (Пловдив) анл.
29.03.2020 12:45 14 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
05.04.2020 14:00 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
12.04.2020 11:30 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
17.04.2020 12:45 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
26.04.2020 12:45 18 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) анл.
03.05.2020 09:00 19 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) анл.
10.05.2020 11:30 20 кръг Д Велд (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Велд (Пловдив) 10 5 2 3 24:10 17
6 Марица 1921 (Пловдив) 10 4 2 4 17:17 14
7 Супер старс (Пловдив) 9 3 3 3 12:13 12
8 Спартак 1947 (Пловдив) 10 3 1 6 12:29 10
9 Локомотив 1926 III (Пловдив) 10 2 1 7 6:29 7

Супер старс (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3
22.09.2019 11:00 2 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:0
29.09.2019 09:00 3 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:6
06.10.2019 13:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
13.10.2019 11:00 5 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:5
20.10.2019 12:00 6 кръг Г Кронос 2016 II (Пловдив) 3:4
17.11.2019 10:00 7 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:4
24.11.2019 12:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
10.11.2019 10:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
22.03.2020 10:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
29.03.2020 12:00 11 кръг Д Орлета (Пазарджик) анл.
05.04.2020 09:00 12 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
12.04.2020 12:00 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
17.04.2020 11:00 14 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) анл.
26.04.2020 09:00 15 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) анл.
03.05.2020 10:00 16 кръг Г Чавдар (Пловдив) анл.
10.05.2020 12:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
17.05.2020 10:00 18 кръг Г Ботев (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Кронос 2016 II (Пловдив) 9 2 4 3 21:32 10
7 Чавдар (Пловдив) 9 2 1 6 19:46 7
8 Орлета (Пазарджик) 9 1 3 5 19:32 6
9 Супер старс (Пловдив) 8 1 1 6 10:26 4
10 Спартак 1947 (Пловдив) 8 1 1 6 18:39 4

Супер старс (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 12:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:7
22.09.2019 11:00 2 кръг Г Шампион (Стара Загора) анл.
29.09.2019 10:00 3 кръг Д Велд (Пловдив) анл.
06.10.2019 09:00 4 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) анл.
13.10.2019 11:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) анл.
20.10.2019 09:00 6 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) анл.
26.10.2019 10:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
03.11.2019 10:00 8 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) анл.
10.11.2019 09:00 9 кръг Д Чавдар (Пловдив) анл.
17.11.2019 13:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
- 11 кръг
почива
22.03.2020 11:00 12 кръг Д Шампион (Стара Загора) анл.
29.03.2020 09:00 13 кръг Г Велд (Пловдив) анл.
05.04.2020 09:00 14 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) анл.
12.04.2020 11:00 15 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) анл.
17.04.2020 09:00 16 кръг Д Чавдар (Пловдив) анл.
26.04.2020 09:00 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
03.05.2020 10:00 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Велд (Пловдив) 9 3 0 6 21:42 9
8 Чавдар (Пловдив) 9 2 0 7 17:45 6
9 Шампион (Стара Загора) 9 2 0 7 14:38 6
10 Супер старс (Пловдив) 1 0 0 1 1:7 0
11 Ботев 2002 (Пловдив) 9 0 0 9 14:55 0

Супер старс (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:11
22.09.2019 12:00 2 кръг Д Пълдин (Пловдив) 2:6
29.09.2019 13:00 3 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) 9:1
06.10.2019 09:00 4 кръг Г Велд (Пловдив) 4:2
13.10.2019 12:00 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3
20.10.2019 09:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:1
09.11.2019 13:00 7 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 4:2
17.11.2019 10:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
10.11.2019 12:00 9 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 1:3
22.03.2020 10:00 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
29.03.2020 11:00 11 кръг Г Велд (Пловдив) анл.
05.04.2020 10:00 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
12.04.2020 10:00 13 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) анл.
17.04.2020 11:00 14 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
26.04.2020 10:00 15 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) анл.
03.05.2020 12:00 16 кръг Д Пълдин (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 6 1 2 31:22 19
4 Марица 1921 (Пловдив) 9 5 1 3 26:30 16
5 Супер старс (Пловдив) 9 5 0 4 28:31 15
6 Шипка 2018 (Асеновград) 9 4 0 5 31:27 12
7 Велд (Пловдив) 9 3 1 5 24:42 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници