Ботев 2002 (Пловдив)

BGSupporters форум

Ботев 2002 (Пловдив)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:00 1 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:3
14.09.2019 10:00 2 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 2:3
18.09.2019 10:30 3 кръг Г Ботев II (Пловдив) 3:5
21.09.2019 11:00 4 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 2:3
25.09.2019 12:00 5 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
28.09.2019 10:30 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
05.10.2019 13:00 7 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:1
12.10.2019 12:00 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:0
18.10.2019 16:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
24.10.2019 16:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
05.11.2019 15:00 11 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
09.11.2019 11:00 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:1
16.11.2019 09:30 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
23.11.2019 11:00 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:1
01.12.2019 10:00 15 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 0:2
22.02.2020 11:00 16 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:4
29.02.2020 11:00 17 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:2
07.03.2020 14:00 18 кръг Д Ботев II (Пловдив) анл.
15.03.2020 11:00 19 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) анл.
21.03.2020 13:00 20 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
28.03.2020 10:30 21 кръг Г Ботев (Пловдив) анл.
04.04.2020 11:00 22 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) анл.
12.04.2020 13:00 23 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
15.04.2020 10:30 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
18.04.2020 12:00 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
25.04.2020 11:00 26 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
02.05.2020 13:00 27 кръг Г Берое (Стара Загора) анл.
09.05.2020 10:30 28 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
16.05.2020 13:00 29 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
23.05.2020 10:30 30 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Олимпия спорт (Стара Загора) 16 4 2 10 26:62 14
13 Нефтохимик 1962 (Бургас) 17 4 2 11 20:41 14
14 Сливен 2000 (Сливен) 17 3 2 12 21:51 11
15 Ботев 2002 (Пловдив) 17 2 2 13 21:38 8
16 Верея (Стара Загора) 17 0 3 14 10:57 3

Ботев 2002 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 13:00 1 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:5
22.09.2019 09:00 2 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:4
29.09.2019 13:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4
06.10.2019 09:00 4 кръг Д Супер старс (Пловдив) анл.
13.10.2019 09:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
20.10.2019 13:00 6 кръг Д Шампион (Стара Загора) 3:6
09.11.2019 10:00 7 кръг Г Велд (Пловдив) 4:6
- 8 кръг
почива
10.11.2019 11:00 9 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:9
17.11.2019 09:00 10 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:7
09.11.2019 12:00 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:10
22.03.2020 09:00 12 кръг Г Чавдар (Пловдив) анл.
29.03.2020 12:00 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
05.04.2020 09:00 14 кръг Г Супер старс (Пловдив) анл.
12.04.2020 10:00 15 кръг Д Шампион (Стара Загора) анл.
17.04.2020 10:00 16 кръг Г Велд (Пловдив) анл.
26.04.2020 10:00 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
03.05.2020 12:00 18 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Велд (Пловдив) 9 3 0 6 21:42 9
8 Чавдар (Пловдив) 9 2 0 7 17:45 6
9 Шампион (Стара Загора) 9 2 0 7 14:38 6
10 Супер старс (Пловдив) 1 0 0 1 1:7 0
11 Ботев 2002 (Пловдив) 9 0 0 9 14:55 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници