Тополи 2010 (Тополи)

BGSupporters форум

Тополи 2010 (Тополи)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
16.08.2020 18:00 2 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 1:2
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:3
12.09.2020 17:00 5 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:4
20.09.2020 17:00 6 кръг Д Интер (Добрич) 3:0
26.09.2020 16:00 7 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:5
04.10.2020 16:00 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:1
10.10.2020 16:00 9 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:2
18.10.2020 16:00 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:6
25.10.2020 15:00 11 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
01.11.2020 14:00 12 кръг Г Дунав (Русе) 1:3
13.02.2021 14:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:4
14.11.2020 14:00 14 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:2
22.11.2020 14:00 15 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
28.02.2021 14:00 16 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0
31.03.2021 15:00 17 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:5
07.03.2021 15:00 18 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 0:1
14.03.2021 15:00 19 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:3
21.03.2021 15:00 20 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:1
28.03.2021 16:00 21 кръг Г Интер (Добрич) 3:0
11.04.2021 16:00 22 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:2
18.04.2021 16:00 23 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
25.04.2021 16:00 24 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
01.05.2021 17:00 25 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
05.05.2021 17:00 26 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
09.05.2021 17:00 27 кръг Д Дунав (Русе) -:-
16.05.2021 17:00 28 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
23.05.2021 17:00 29 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Ботев (Нови пазар) 20 5 3 12 21:48 18
12 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 21 5 1 15 23:66 16
13 Тополи 2010 (Тополи) 21 4 1 16 19:48 13
14 Интер (Добрич) 21 1 1 19 16:91 4
15 Кубрат 2016 (Кубрат) 20 2 2 16 9:58 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / Първи кръг
06.09.2020 17:30 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2020 19:00 - Г Устрем Д (Дончево) 2:4
25.07.2020 18:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:5
30.07.2020 19:30 - Г Черноморец (Балчик) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
07.02.2021 12:00 - Г Устрем Д (Дончево) 3:3

Тополи 2010 (Тополи)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:2
16.09.2020 17:00 2 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:1
23.09.2020 17:00 3 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
02.10.2020 16:00 4 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
07.10.2020 16:00 5 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 0:2
14.10.2020 16:00 6 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
21.10.2020 16:00 7 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 2:0
27.02.2021 14:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 1:2
04.11.2020 14:00 9 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:0
11.11.2020 14:00 10 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:1
18.11.2020 14:00 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
25.11.2020 14:00 12 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:2
- 13 кръг
почива
04.03.2021 15:00 14 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:1
10.03.2021 15:00 15 кръг Д Устрем Д (Дончево) 0:0
17.03.2021 15:00 16 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3
24.03.2021 15:00 17 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:4
30.03.2021 15:00 18 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 1:0
07.04.2021 13:00 19 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
14.04.2021 16:00 20 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
21.04.2021 16:00 21 кръг Д Волов (Шумен) -:-
28.04.2021 16:00 22 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
07.05.2021 17:00 23 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
12.05.2021 17:00 24 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
19.05.2021 17:00 25 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Устрем Д (Дончево) 17 6 3 8 23:40 21
9 Волов (Шумен) 17 6 2 9 29:61 20
10 Тополи 2010 (Тополи) 18 6 1 11 14:25 19
11 Септември 98 (Тервел) 16 4 1 11 35:47 13
12 Калиакра 1923 (Каварна) 16 3 2 11 24:61 11

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 7 място
2018/2019 Трета лига 8 място
2017/2018 А ОФГ ВН 1 място
2016/2017 А ОФГ ВН 8 място
2015/2016 А ОФГ ВН 6 място
2014/2015 А ОФГ ВН 3 място
2013/2014 А ОФГ ВН 3 място
2012/2013 А ОФГ ВН 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.043 52
октомври 2019 12.522 50
септември 2019 3.728 87
август 2019 7.548 71
май 2019 9.159 63
април 2019 7.338 75
март 2019 9.419 67
ноември 2018 7.893 72
октомври 2018 6.861 75
септември 2018 1.601 94
всички

Интернет страници